www.sportwings.cz

Finmark F2125 Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Tento skvělý produkt Finmark F2125 Sluneční brýle, černá, velikost UNI od našeho výrobce Finmark snadno najdete v naší internetové nabídce za akční cenu. Stojí teď u nás 399 Kč.
EAN: 8595112883662
Finmark F2125 Sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Finmark
399
Popis

Volnočasové fashion brýle Finmark F2125 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Alpina Sports KOSMIC Sluneční brýle

Módní brýle Alpina sports KOSMIC se zrcadlovými zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

999 Kč

Moderní sluneční brýle Blizzard PCSC602333 splňují nejpřísnější kvalitativní parametry a jsou vhodné pro volnočasové nebo různé sportovní aktivity. Vysoce jakostní polykarbonátová skla zaručují optimální ochranu před slunečním a UV zářením. O pohodlí se mimo jiné postará i rámeček z měkčeného plastu, který je příjemný na obličeji.

399 Kč
Finmark FNKX2313 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2313 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč
Quick GLASSES Sluneční brýle

Sportovní brýle Quick mají široké zorné pole a aerodinamický tvar s odklopným hledím. Jsou vhodné pro běžkaře tak i pro biatlon. Mají dobrou ventilaci a nezamlžuji se. Díky kvalitnímu pásku a pěnovému měkčení drží pohodlně na hlavě.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark
Finmark FSW-215 Multifunkční šátek s fleecem

Multifunkční šátek FSW-215 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku

269 Kč
Finmark MULTIFUNCTIONAL SCARF WITH FLEECE Multifunkční šátek s fleecem

Multifunkční šátek z kolekce Finmark má mnoho využití. Dá se například použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

259 Kč
Finmark F2029 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2029 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

399 Kč
Finmark WINTER HAT Dámská zimní pletená čepice

Pletená zimní čepice Finmark FC2235 je vhodná nejen jako módní doplněk, ale je především praktickou součástí dokonalého zimního outfitu. Oceníte ji hlavně v chladnějších dnech, kdy vás bude velmi příjemně hřát.

369 Kč