www.sportwings.cz

Finmark F2123 Sluneční brýle, hnědá, velikost UNI

Levný výrobek Finmark F2123 Sluneční brýle, hnědá, velikost UNI od top značky Finmark je dostupný v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Aktuálně stojí u nás 399 Kč. EAN: 8595112883648
Finmark F2123 Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Finmark
399
Popis

Volnočasové fashion brýle Finmark F2123 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Oakley HOLBROOK XL Sluneční brýle

Brýle Oakley HOLBROOK XL v ikonickém vzhledu, který byl zvětšen tak, aby seděl i na větší tváře. I přes jeho zvětšené rozměry zůstává pohodlným díky lehkému rámečku z materiálu O Matter™. Materiál čoček Plutonite ™ nabízí špičkovou ochranu proti UV záření ze všech UVA, UVB a některých modrých světel.

5 659 Kč
Finmark FNKX1810 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX1810 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

499 Kč
Finmark FNKX1919 Sportovní sluneční brýle

Stylové sportovní sluneční brýle Finmark FNKX1919 využijete při jakékoliv sportovní aktivitě, ať už se chystáte běhat, na túru nebo třeba na kolo. Mají UV 400 a jsou vyrobené z odolného a flexibilního polykarbonátu.

449 Kč
Alpina Sports DEFEY HR Sluneční brýle

Sportovní brýle Alpina sports DEFEY HR se zrcadlovýmo zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

849 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark
Finmark FNKC223 Letní čepice

Kšiltovka Finmark FNKC223 je klasický model kšiltovky s prohnutým kšiltem, která kopíruje tvar vaší hlavy. Díky tomuto tvaru a kšiltu tato čepice ochrání vaše oči před nepříjemnými slunečními paprsky. Ať už hrajete tenis, golf a nebo se jen chystáte na procházku městem, vždy budete vypadat skvěle. Je vyrobena z kvalitních materiálů. V zadní části disponuje nastavitelným páskem pomocí suchého zipu nebo klipu, jež zajišťuje dokonalé padnutí a maximální pohodlí.

389 Kč
Finmark FS-112 Multifunkční šátek

Sportovní multifunkční šátek FS-112 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

199 Kč
Finmark F2018 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2018 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

429 Kč
Finmark FS-124 Multifunkční šátek

Sportovní multifunkční šátek FS-124 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

199 Kč