www.sportwings.cz

Finmark F2120 Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Tento diskontní výrobek Finmark F2120 Sluneční brýle, černá, velikost UNI od dodavatele s dlouholetou historií Finmark lze koupit zde teď právě skutečně výhodně! Akční ceny již od 399 Kč.
EAN: 8595112883617
Finmark F2120 Sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Finmark
399

Volnočasové fashion brýle Finmark F2120 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2004 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

649 Kč

Volnočasové fashion brýle značky Finmark F2301 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč
-20%

Oakley se vrací k vysokému rámu s modelem CASTEL. Castel je vybaven rámem O-Matter™, který poskytuje nízkou hmotnost a také three-point fit design pro perfektní nastavení a pohodlí.

3 395 Kč

Dámské sluneční brýle Reaper FATTY bez zbytečných kudrlinek jsou vhodné pro každou příležitost. Univerzální tvar padnoucí různým typům obličejů perfektně doladí váš outfit.

249 Kč

Juniorský fashion model Reaper AKRON v oblíbeném hranatém stylu pro mladé stylaře. Krásný letní vzhled a design se bude jistě vyjímat jak u bazénu, tak kdekoliv při letních aktivitách.

199 Kč

Sportovní brýle Finmark FNKX2316 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

629 Kč

Sluneční brýle Reaper GREED v atraktivním průhledném provedení rámečku slouží jako skvělý doplněk pro všechny aktivní lidi.

299 Kč

Sportovní sluneční brýle Finmark FNKX1925 vás zaujmou svým provedením. Vás zrak ochrání před UV zářením, nečistotám vzduchu a létajícímu hmyzu.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark

Volnočasové fashion brýle značky Finmark F2307 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč

Čelenka Alice Company, je vhodná pro všechny halové i outdoorové sportovní aktivity. Funkční vlastnosti materiálu zaručují odvod vlhkosti z čela.

199 Kč

Volnočasové fashion brýle značky Finmark F2338 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Sportovní multifunkční šátek FS-119 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

199 Kč

Multifunkční šátek s fleecem Finmark využijete jako čelenku, čepici, šálu, kuklu, masku nebo gumu do vlasů. Je skvělý na lyže, snowboard, kolo, turistiku, ale třeba i na motorku.

249 Kč

Multifunkční šátek z kolekce Finmark má mnoho využití. Dá se například využít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

259 Kč

Sportovní multifunkční šátek Finmark FS-230 se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

219 Kč

Multifunkční šátek FSW-109 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

260 Kč