www.sportwings.cz

Fighter SPEED 14 OZ Boxerské rukavice, černá, velikost 14

Kvalitní a oblíbený kousek Fighter SPEED 14 OZ Boxerské rukavice, černá, velikost 14 od výrobce s dlouholetou historií Fighter snadno můžete najít tady a teď opravdu levně! Nabídky již od 899 Kč.
EAN: 8596074017720
Fighter SPEED 14 OZ Boxerské rukavice
Ověřit dostupnost
Značka: Fighter
899
Popis

Výborně padnoucí rukavice FIGHTER SPEED jsou vyrobeny z kvalitního polyuretanu. Díky skvěle padnoucímu střihu vám rukavice poskytnou dostateční komfort při tréninku. Kvalita a design uspokojí i velmi náročné zákazníky.

Další zboží z kategorie Rukavice na box
Venum IMPACT Boxerské rukavice

Boxerské rukavice Venum IMPACT jsou skutečné řešení. tyto boxerské rukavice vám pomohou rozdrtit všechny své soupeře. Mají výplň z pěny trojnásobné hustoty pro neuvěřitelné rozložení nárazu. Boj za bojem se budou vaše údery zlepšovat zatímco tyto rukavice Venum IMPACT změkčí zpětný ráz.

2 050 Kč
UFC TRAINING GLOVE Boxerské rukavice

Boxerské rukavice UFC TRAINING GLOVE vám pomohou zlepšit rychlost a sílu úderů. Materiál rukavic vychází z nové technologie, která představuje nový typ syntetické kůže s atributy identickými s kůží. Díky tomu vám zajistí flexibilitu rukavic a vysokou odolnost vůči vlhkosti. Pohodlné a rychlé zapínání na suchá zip zajistí ještě lepší oporu zápěstí a snižuje tak jeho namáhání. Rukavice zaujmou nejen svým kvalitním provedením, ale i jedinečným designem.

1 399 Kč
Venum ELITE BOXING GLOVES Boxerské rukavice

Mimořádně kvalitní boxerské rukavice Venum ELITE BOXING GLOVES jsou ručně vyráběné v Thajsku. Prémiová syntetická kůže zaručuje skvělé vlastnosti a dlouhodobou odolnost. Rukavice disponují pěnou s trojitou hustotou a mají zesílenou dlaň pro maximální absoprci. Pro prevenci úrazů mají rukavice plně připevněný palec.

2 290 Kč
Venum ELITE BOXING GLOVES Boxerské rukavice

Boxerské rukavice Venum ELITE BOXING GLOVES jsou ručně vyrobené v Thajsku. Velmi odolný materiál ze skintexové kůže má dlouhou životnost bez známek poškození a při pravidelných trénincích. Výplň z pěny o trojnásobné hustotě výborně absorbuje nárazy.

2 290 Kč
Máme v nabídce od značky Fighter
Fighter FIGHTER BELLY TARGET RETRO Kulatá lapa

Fighter FIGHTER BELLY TARGET RETRO je díky jednoduchému konstrukčnímu řešení a pevnosti použitých materiálů vhodný k tréninku všech kopů a úderů, stejně tak k silovému, nebo rychlostnímu tréninku. Odolný potah ze syntetické kůže odolá i té nejvyšší zátěži. Dvě boční madla dělají lapy Fighter Belly Target všestranný tréninkový prvek. Bez ohledu na to, zda trénujete sílu, techniku nebo rychlost – s kulatou lapou Belly Target se vašim tréninkovým cílům meze nekladou. 2 boční rukojeti jsou šité zesílenými švy k potahu ze syntetické kůže odolné proti roztržení. Rukojeti umožňují rychlé změny polohy a činí trénink pestrým a náročným pro sportovce všech úrovní. Lapa Belly Target dominuje robustním zpracováním v osvědčené kvalitě značky Fighter. Syntetická kůže odolává vysoké zátěži, jemný povrch lapy umožňuje trénink bez rukavic. Lapa Belly Target odolává proti vašim úderům, díky jádru z paměťové pěny. Paměťová pěna imituje úder do břicha protivníka. Výrazně snižuje riziko zranění během tréninku bojových umění.

2 490 Kč
Fighter MESH Síťová taška

Síťová taška Fighter MESH je ideální pro přenášení vlhkých tréninkových pomůcek. Díky jejím velkým rozměrům do ní vložíte veškerou svou tréninkovou výbavu.

445 Kč
Fighter LAPA Kulatá lapa

Kulatá Fighter LAPA nabízí nové tréninkové možnosti. Lapa se dá držet jen jednou rukou, anebo obouručně. Díky jednoduchému konstrukčnímu řešení, nízké váze a pevnosti použitých materiálů je tento výrobek vhodný k tréninku všech kopů a úderů, stejně tak k silovému, nebo rychlostnímu tréninku.

1 390 Kč
Fighter ROUND SPACER Kruhová rozpěra

Kruhová rozpěra pytle na čtyři řetězy Fighter ROUND SPACER je perfektním doplňkem k boxerským pytlům, u kterých dochází k sesouvání plnícího materiálu. Rozpěra udrží správný tvar pytle a také se díky ní snadněji doplňuje plnící materiál. Konstrukce je vhodná pro boxerské pytle, které mají čtyři závěsné řetězy a pro pytle s průměrem 33-35 cm.

599 Kč