www.sportwings.cz

Fighter MULTI GRIP – POWER SERIES Blok, černá, velikost UNI

Tento velmi oblíbený výrobek Fighter MULTI GRIP - POWER SERIES Blok, černá, velikost UNI od výrobce Fighter lze sehnat zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu. Ceny již od 1 499 Kč.
EAN: 8596074025053
Fighter MULTI GRIP - POWER SERIES Blok
Ověřit dostupnost
Značka: Fighter
1 499

Tento mírně prohnutý blok Fighter MULTI GRIP – POWER SERIES má pro větší bezpečnost zakulacené rohy a perfektní ergonomický tvar. Lapa je nově vybavena 4 úchyty pro větší variabilitu tréninku. Přední povrch lapy je vyroben z měkčené syntetické kůže. Výplň je řešena několika vrstvami PUR pěny a EVA pěny. Všechny tyto pěny jsou vyrobeny v EU. Unikátní drcená vrstva PUR pěny umístěná uprostřed lapy, dává výrobku maximální absorpční schopnost při jakémkoli kopu či úderu.

Další zboží z kategorie Lapy

Díky jednoduchému konstrukčnímu řešení, nízké váze a pevnosti použitých materiálů je výrobek Fighter POWER SERIES vhodný k tréninku všech kopů a úderů, stejně tak k silovému, nebo rychlostnímu tréninku.Přední povrch lapy je vyroben z měkčené syntetické kůže. Výplň je řešena několika vrstvami PUR pěny a EVA pěny. Všechny tyto pěny jsou vyrobeny v EU. Unikátní drcená vrstva PUR pěny umístěná uprostřed lapy, dává výrobku maximální absorbční schopnost při jakémkoli kopu či úderu.

399 Kč

Panák pro nácvik boxerských technik Fighter POWER WALL SHIELD. Hlava panáka je oproti tělu vepředu, což umožňuje perfektní nácvik zvedáků a háků. Panák má na sobě očíslované terčíky, které jsou skvělé pro nácvik kombinací. Záda jsou ze suchého zipu pro uchycení na tréninkovou zeď.

1 999 Kč

Kruhový terč Fighter POWER WALL SMALL TARGET o velikosti hlavy je vhodný především pro nácvik úderů. Je skvělý společně s dalšími targety pro nácvik kombinací. Target je nutné instalovat na desku se suchým zipem.

699 Kč

Lapy VENUM ANGRY BIRDS FOCUS MITTS jsou lehké a zároveň velmi dobře chrání jak vašeho trenéra, tak i váše dítě při tréninku. Mají konkávní tvar a opora pro zápěstí zaručuje že sedí tam kde mají. Jsou skvělou tréninkovou pomůckou k nácviku úderů i kopů.

1 149 Kč

Tréninková stěna Fighter POWER WALL SET je vhodná pro trénink jak v tělocvičně, tak u vás doma. Jedná se o jeden z nejuniverzálnějších tréninkových konceptů. Díky jeho variabilitě si každý sestaví svou ideální tréninkovou stěnu. Základem pro úderové prvky je pevná deska opatřená velmi kvalitním suchým zipem, u kterého je životnost 10 000 odtrhnutí.

2 999 Kč

Fighter FIGHTER BELLY TARGET RETRO je díky jednoduchému konstrukčnímu řešení a pevnosti použitých materiálů vhodný k tréninku všech kopů a úderů, stejně tak k silovému, nebo rychlostnímu tréninku. Odolný potah ze syntetické kůže odolá i té nejvyšší zátěži. Dvě boční madla dělají lapy Fighter Belly Target všestranný tréninkový prvek. Bez ohledu na to, zda trénujete sílu, techniku nebo rychlost – s kulatou lapou Belly Target se vašim tréninkovým cílům meze nekladou. 2 boční rukojeti jsou šité zesílenými švy k potahu ze syntetické kůže odolné proti roztržení. Rukojeti umožňují rychlé změny polohy a činí trénink pestrým a náročným pro sportovce všech úrovní. Lapa Belly Target dominuje robustním zpracováním v osvědčené kvalitě značky Fighter. Syntetická kůže odolává vysoké zátěži, jemný povrch lapy umožňuje trénink bez rukavic. Lapa Belly Target odolává proti vašim úderům, díky jádru z paměťové pěny. Paměťová pěna imituje úder do břicha protivníka. Výrazně snižuje riziko zranění během tréninku bojových umění.

2 490 Kč

Tréninková deska Fighter POWER WALL je velmi pevná a opatřená suchým zipem, který vydrží až 10 000 odtržení. Desku je nutné připevnit ke zdi a další tréninkové pomůcky a lapy se připevňují na ní. Díky čtvercovému tvaru se dá napojovat a kombinovat různé výšky pro trénink dospělých, juniorů i dětí.

999 Kč

Lapy Fighter TARGET jsou ideálním pomocníkem při zdokonalování přesnosti a rychlosti úderů či kopů. Zároveň je skvěle využijete také na trénink obrany. Výplň je vyrobena z extra tlumivé pěny, což zaručuje to maximální pohlcování úderů.

990 Kč
Máme v nabídce od značky Fighter

Volně stojící boxovací pytel FIGHTER SPEED vám přináší zcela unikátní tréninkový zážitek. Koncept je navržen pro co nejširší použití jak v tělocvičně tak i doma. Je skvělý pro cvičení různých sportů od boxu a kickboxu až po karate nebo taekwondo.

5 499 Kč

Chrániče holení Fighter SHIN PROTECTORS THAI ERGO jsou vyrobeny ze syntetické kůže, díky které mají dlouhou životnost a jsou velmi odolné. Polstrování v oblasti holenní kosti je zesíleno přesně podle potřeb náročného tréninku. Lehká konstrukce a ergonomický design poskytují přirozenou pohyblivost a dokonalou nárazovou plochu spolu s minimalizací rizika zranění. Materiál na vnitřní straně chrániče je prodyšný, jemný a protiskluzový.

1 399 Kč

Inovativní boxovací pytel Fighter EASY PUNCH je novinkou na trhu. Je speciálně vyvinut pro kardio trénink, čemuž je přizpůsobena i jeho konstrukce. Díky ní, je tento pytel výrazně měkčí a údery tak šetří vaše ruce.Vnější plášť je vyroben z měkčeného PVC , které je podlepené měkkou pěnovou vrstvou. Pod touto vrstvou je ještě další tlumící vrstva z tvrdší pěny. Jako výplň je použita PUR/PVC drť. Pro ideální váhu jsou do spodní části pytle vloženy pískové patrony.

2 890 Kč

Gelové bandáže Fighter STRAP jsou vyrobeny pro zpevnění a ochranu ruky a kloubů. V místě kloubů je gelová vložka pro maximální absorpci nárazů. Velkou výhodou těchto bandáží je také jejich rychlé nasazování,

349 Kč

Díky jednoduchému konstrukčnímu řešení, nízké váze a pevnosti použitých materiálů je výrobek Fighter POWER SERIES vhodný k tréninku všech kopů a úderů, stejně tak k silovému, nebo rychlostnímu tréninku.Přední povrch lapy je vyroben z měkčené syntetické kůže. Výplň je řešena několika vrstvami PUR pěny a EVA pěny. Všechny tyto pěny jsou vyrobeny v EU. Unikátní drcená vrstva PUR pěny umístěná uprostřed lapy, dává výrobku maximální absorbční schopnost při jakémkoli kopu či úderu.

399 Kč

Rukavice Fighter BASIC STRIPE jsou vyrobeny z trvanlivého PU materiálu. Velmi pohodlně sedí na ruce a výplň rukavic je dostatečně silná, aby poskytovala kvalitní ochranu ruky. Rukavice doporučujeme především pro začínající sportovce či děti.

799 Kč

Chrániče holení Fighter SHIN GUARDS COMPETITION jsou navržené především pro amatérské zápasy v Muay Thai. Chrániče se budou nejvíce hodit začínajícím bojovníkům. Dají se použít také jako spodní chránič pod klasické chrániče na Thaibox. Tento model chráničů má polstrování po celé délce chrániče.

389 Kč

Boxerské obušky Fighter BOXING BATONS DELUXE vám efektivně pomohou při tréninku rychlosti a přesnosti úderů. Jsou vhodné také pro nácvik obrany. Obušky ocení také trenéři, protože jsou mnohem lehčí než klasické lapy.

749 Kč