www.sportwings.cz

Fighter BOX Boxerské lapy, červená, velikost UNI

Unikátní výrobek Fighter BOX Boxerské lapy, červená, velikost UNI od známého výrobce Fighter je k sehnání tady teď za příznivou cenu! Nabídky již od 1 099 Kč. EAN: 8596074001545
Fighter BOX Boxerské lapy
Více informací »
Značka: Fighter
1 099
Popis

Boxerské lapy FIGHTER BOX jsou navrženy speciálně pro co největší bezpečnost. Uprostřed dlaně je vložena speciální vycpávka, který chrání dlaň při úderu a ruka sedí pohodlně uvnitř lapy. Balení obsahuje dva kusy lap.

Další zboží z kategorie Lapy
Fighter UPEVŇOVACÍ POPRUH Upínací popruh

S upínacím popruhem od značky FIGHTER lze snadno připevnit lapy třeba na strom a parádně si zatrénovat v lese, nebo na zahradě. Můžete také snadno rozšířit funkci boxerského pytle. Popruh je pro snazší utažení vybaven sponou a suchým zipem.

199 Kč
Venum CELLULAR 3.0 PUNCH MITTS Tréninkové lapy

Tréninkové lapy Venum CELLULAR 3.0 PUNCH MITTS jsou vyrobené z mikrovlákna, které je mimořádně odolné vůči opotřebení. Jsou lehké a zároveň skvěle absorbují rány, což trenéři jistě ocení.

3 290 Kč
Fighter LAPA Kulatá lapa

Kulatá Fighter LAPA nabízí nové tréninkové možnosti. Lapa se dá držet jen jednou rukou, anebo obouručně. Díky jednoduchému konstrukčnímu řešení, nízké váze a pevnosti použitých materiálů je tento výrobek vhodný k tréninku všech kopů a úderů, stejně tak k silovému, nebo rychlostnímu tréninku.

1 390 Kč
Fighter THAI MAXI TACTICAL SERIES Obdélníková lapa

Tato obdélníková lapa FIGHTER THAI MAXI TACTICAL SERIES se zakulacenými rohy na údery rukou a nohou se vyznačuje vysokou trvanlivostí. Výplň je lehká, ale velice dobře tlumí údery. Upínání je na suchý zip. Je vhodná, díky své dostupné ceně, do všech klubů, kde se provozuje nějaký bojový sport či umění.

779 Kč
Máme v nabídce od značky Fighter
Fighter BOXING BATONS DELUXE Boxerské obušky

Boxerské obušky Fighter BOXING BATONS DELUXE vám efektivně pomohou při tréninku rychlosti a přesnosti úderů. Jsou vhodné také pro nácvik obrany. Obušky ocení také trenéři, protože jsou mnohem lehčí než klasické lapy.

749 Kč
Fighter MMA COMPETITION MMA rukavice

Rukavice na MMA Fighter MMA COMPETITION jsou vyrobené z umělé kůže, díky které jsou vysoce odolné. Jsou vyrobeny jako závodní model, ale díky silné výplni v oblasti kloubů je můžete využívat i pro běžný trénink. Vnitřní strana rukavic je vyrobena z jemného polyesteru, které zaručuje pohodlné používání rukavic. Výplň je vyrobena z EVA pěny, který výborně pohlcuje údery.

889 Kč
Fighter ELBOW PAD Chrániče na lokty

Chrániče na lokty Fighter ELBOW PAD jsou vhodné pro thajský box či MMA. Chrániče vám poskytnou vynikající ochranu i při tvrdých úderech či pádech.

389 Kč
Fighter MF PRO Punchball

Punchball Everlast MF PRO je ideální pro nácvik úderů a úhybů. Punchball má ideální tuhost, díky které je do něj možné boxovat holýma rukama. Je možné ho používat bez vrtání. Díky šikovnému gumovému popruhu stačí pytel pověsit za prakticky cokoli a spodní část připnout k podstavě, která je součástí balení.

2 490 Kč