www.sportwings.cz

Fat Pipe RAW CONCEPT GRIP Florbalová omotávka, šedá, velikost UNI

Designový kus Fat Pipe RAW CONCEPT GRIP Florbalová omotávka, šedá, velikost UNI od značky s dlouholetou tradicí Fat Pipe pohodlně pořídíte u nás teď téměř zdarma. Nyní nakoupíte za 429 Kč. EAN: 6418712006649
Fat Pipe RAW CONCEPT GRIP Florbalová omotávka
Více informací »
Značka: Fat Pipe
429
Popis

Florbalová omotávka Fat Pipe RAW CONCEPT GRIP je vhodná pro hráče, kteří volí snadnější manipulaci nebo odlehčené florbalky. Díky kvalitnímu materiálu saje pot a v ruce neprokluzuje.

Další zboží z kategorie Omotávky
Kensis GRIP AIR Omotávka na florbalovou hokejku

Omotávka na florbalovou hokejku Kensis GRIP AIR má protiskluznou úpravu a zároveň je velmi příjemná na pocit.

129 Kč
Fat Pipe STICKY Florbalová omotávka

Velmi přilnavá omotávka Fat Pipe STICKY zajišťuje maximální komfort hráče. Díky protiskluzovému materiálu redukuje vyklouznutí florbalky z ruky.

429 Kč
Kensis GRIPAIR Omotávka na florbalovou hokejku

Omotávka na florbalovou hokejku Kensis GRIPAIR s protiskluzovou povrchovou úpravou.

129 Kč
FREEZ Z-380 Omotávka

Omotávka FREEZ Z-380 je extra kvalitní grip s inovovanou strukturou na povrchu. Přilnavý materiál zajišťuje měkký a jistý úchop.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Fat Pipe
Fat Pipe SHOCK 27 JAB Florbalová hůl

Florbalová hůl Fat Pipe SHOCK 27 JAB patří mezi základní modely. Vyznačuje se svojí pevností a nízkou váhou. Přilnavá omotávka STICKY odvádí pot z dlaní, takže hokejka neprokluzuje. Čepel JAB je na forhendové straně předzahnutá po celé své délce.

999 Kč

Florbalová hůl Fat Pipe CORE 27 PWR je ideální pro dospělé hráče všech úrovní. Shaft tvoří kvalitní kompozit. Přilnavá omotávka Sticky odvádí pot z dlaní, takže hokejka neprokluzuje. Čepel PWR je na forhendové straně předzahnutá po celé své délce.

1 299 Kč
Fat Pipe FAT 27 RAW Florbalová hůl

Florbalová hůl Fat Pipe FAT 27 RAW je určena pro rekreační hráče. Díky kompozitnímu shaftu se vyznačuje velkou odolností. Přilnavá omotávka Sticky odvádí pot z dlaní, takže hokejka neprokluzuje.

899 Kč
Fat Pipe SWEEPER 27 Florbalová hokejka

Jedna z prvních odlehčených holí značky Fat Pipe SWEEPER 27 je velice lehká, zároveň velmi pevná. Přilnavá omotávka Sticky odvádí pot z dlaní, takže hokejka neprokluzuje. Čepel WIZ charakterizuje vysoká pevnost ve špičce a je výborná pro hru backhandem.

799 Kč