www.sportwings.cz

Fat Pipe PROTECTIVE SET JR Florbalové brýle, modrá, velikost UNI

Žádaný výrobek Fat Pipe PROTECTIVE SET JR Florbalové brýle, modrá, velikost UNI od odblíbeného výrobce Fat Pipe pohodlně nakoupíte momentálně na webu za akční cenu. V současnosti za 799 Kč.
EAN: 6418712019847
Fat Pipe PROTECTIVE SET JR Florbalové brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Fat Pipe
799 999 Kč Sleva -20%

Brýle Fat Pipe PROTECTIVE SET JR jsou nezbytnou součástí florbalového vybavení chránící zrak před poraněním. Nastavitelný pásek dovoluje přizpůsobit brýle přesně na hlavu tak, aby dobře seděly a při hře nepadaly.

Další zboží z kategorie Příslušenství

Brýle Fat Pipe PROTECTIVE SET KIDS jsou nezbytnou součástí florbalového vybavení chránící zrak před poraněním. Nastavitelný pásek dovoluje přizpůsobit brýle přesně na hlavu tak, aby dobře seděly a při hře nepadaly.

879 Kč

Ochranné sportovní brýle Salming SPLIT VISION EYEWEAR SR jsou zhotoveny z průhledného materiálu pohlcující 99,9 % UVA a UVB záření. Konce nožiček jsou potaženy gumou, která zajistí, že vám brýle při jakémkoliv pohybu nespadnou. Polykarbonátové skla jsou potaženy vrstvou chránící proti poškrábání a mlžení.

699 Kč

Trenérské desky Salming COACH MAP jsou na zip, vejde se do nich s přehledem sešit formátu A4. Na zadní stranu se dá přichytit plastové desky. Obsahuje florbalové desky do Coach map.

799 Kč

Ochranné brýle V1 PROTEC EYEWEAR SR vyvinuté firmou Salming se speciálním Wrap around designem pro maximální pohodlí. Brýle jsou osazeny speciálními zakřivenými čočkami s normou base 10. Nožičky a nosník jsou pogumovány 2K gumou pro maximální pohodlí a upevnění na hlavě.

999 Kč
Máme v nabídce od značky Fat Pipe
-41%

Florbalová hůl Fat Pipe VENOM 27 je vyrobena z kompozitových vláken, které jsou odolné a pevné. Přilnavá omotávka STICKY odvádí pot z dlaní a neprokluzuje. Čepel JAB je po celé své délce konkávní a s mírně předzahnutou špičkou. S touto florbalkou budete nejen skvěle kontrolovat míček, ale i přesně střílet a nahrávat.

999 Kč
-50%

Florbalová hokejka Fat Pipe HYPE 27 patří spíše mezi tvrdší. Je vyrobena z kompozitu, který zhruba ze tří čtvrtin tvoří skleněná vlákna a ze čtvrtiny karbonový materiál. Na kulatý profil je namotán kvalitní grip Sticky. Středně tvrdá čepel ORC je univerzální pro útočníky i obránce.

799 Kč
-30%

Florbalová omotávka Fat Pipe RAW CONCEPT GRIP je vhodná pro hráče, kteří volí snadnější manipulaci nebo odlehčené florbalky. Díky kvalitnímu materiálu saje pot a v ruce neprokluzuje.

299 Kč
-30%

Florbalka Fat Pipe COMET 33 je vhodná pro hráče a hráčky žákovských kategorií. Držení hole je kulaté. Středně tvrdá čepel JAI ALAI má vykrojený forehand pro lepší techniku a kontrolu míčku. Neklouzavý úchop zajišťuje základní černá omotávka.

699 Kč
-30%

Velmi přilnavá omotávka Fat Pipe STICKY zajišťuje maximální komfort hráče. Díky protiskluzovému materiálu redukuje vyklouznutí florbalky z ruky.

299 Kč

Florbalový míček značky Fat Pipe s certifikací pro oficiální zápasy.

39 Kč

Florbalová čepel Fat Pipe JAI ALAI s továrním záhybem a maximální konkávností je jako stvořená pro tvrdé střely. Oválná struktura uprostřed čepele zajišťuje ideální kontrolu při dotyku s míčkem a sílu při střelbě.

799 Kč
-10%

Florbalová hokejka Fat Pipe RCG 28 JAB s klasickým rovným shaftem zaujme široké spektrum hráčů. Přilnavá omotávka STICKY odvádí pot z dlaní, takže hokejka neprokluzuje. Čepel JAB je na forhendové straně předzahnutá po celé své délce.

899 Kč