www.sportwings.cz

Fat Pipe BALL Florbalový míček, růžová, velikost UNI

Zlevněný kus Fat Pipe BALL Florbalový míček, růžová, velikost UNI od dodavatele zboží Fat Pipe snadno můžete získat u nás nyní za mimořádně nízkou cenu. Nyní za akční cenu 39 Kč.
EAN: 6418712140664
Fat Pipe BALL Florbalový míček
Ověřit dostupnost
Značka: Fat Pipe
39
Popis

Florbalový míček značky Fat Pipe s certifikací pro oficiální zápasy.

Další zboží z kategorie Míčky
Fat Pipe BALL CAN Florbalový míček

Tři florbalové míčky obsahuje litrová krabice Fat Pipe BALL CAN. Certifikované pro oficiální soutěže florbalu.

149 Kč
FREEZ BALL OFFICIAL Florbalový míček

Florbalový míček FREEZ BALL OFFICIAL z odolného materiálu je schválen pro soutěžní zápasy. Jeho povrch s malými důlky snižuje odpor a zajišťuje dobrou ovladatelnost.

49 Kč
Salming Florbalový míček Florbalový míček

Profesionální certifikovaný florbalový míček Salming AERO se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Jeho povrch pokrývají důlky v jednou takové hustotě než je běžné u ostatních míčků na trhu. Míček tak létá stabilně a předvídatelně. Uvnitř míčku je v horizontální i vertikální ose zakomponovaný stabilizační prstenec (X-Bar), který ještě více zvyšuje stabilitu míčku v letu a zvyšuje jeho odolnost.

199 Kč
FREEZ BALL OFFICIAL Florbalový míček

Florbalový míček FREEZ BALL OFFICIAL z odolného materiálu je schválen pro soutěžní zápasy. Jeho povrch s malými důlky snižuje odpor a zajišťuje dobrou ovladatelnost.

49 Kč
Máme v nabídce od značky Fat Pipe

Florbalová hůl Fat Pipe CONCEPT 34 je ideální pro hráče žákovského věku, kteří již mají osvojené základní florbalové dovednosti. Shaft tvoří kvalitní kompozit. Omotávka Sticky odvádí pot z dlaní, takže hokejka neprokluzuje. Velice oblíbená čepel JAB je vyhloubená po celé délce a má mírně předzahnutou špičku.

499 Kč

Florbalová hůl Fat Pipe BEAT 27 vyniká svým netradičním držením, podobným hokejovému. Hranatý tvar společně s karbonovým materiálem zaručuje vysokou odolnost proti zlomení. Velice oblíbená čepel JAB je vyhloubená po celé délce a má mírně předzahnutou špičku. Savá omotávka Sticky nedovolí proklouznutí ani ve velice zpocených rukách.

1 499 Kč

Florbalová hokejka Fat Pipe HYPE 27 patří spíše mezi tvrdší. Je vyrobena z kompozitu, který zhruba ze tří čtvrtin tvoří skleněná vlákna a ze čtvrtiny karbonový materiál. Na kulatý profil je namotán kvalitní grip Sticky. Středně tvrdá čepel ORC je univerzální pro útočníky i obránce.

799 Kč

Florbalová hůl Fat Pipe FAT 27 RAW je určena pro rekreační hráče. Díky kompozitnímu shaftu se vyznačuje velkou odolností. Přilnavá omotávka Sticky odvádí pot z dlaní, takže hokejka neprokluzuje.

799 Kč