Další zboží z kategorie Pumpičky

Vysoce účinná ruční pumpa Lezyne LITE DRIVE – M s kompaktní překrývající se rukojetí optimalizovaná pro vysoké tlaky. Elegantní a lehká, CNC obráběná hliníková konstrukce.

990 Kč

Zefal PROFIL TRAVEL je kompaktní autopumpa. Díky rozměru a přepravní tašce je ideální pro transport v autě nebo v kufru. Silná a účinná pumpa pro použití před vyjížďkou nebo závodem.

1 399 Kč

Pumpa na tlumiče Arcore SHOCK PUMP pro přesné nastavení chodu odpružení.

699 Kč

Sada 2ks 16g Co2 bombiček Con-Tec CO2 SPARE CARTRIDGE se závitem určeným pro Co2 pumpičky. Pěnový obal zabraňuje omrzlinám při použití.

199 Kč

Pumpa na kolo Zefal AIR PROFIL FC02. S integrovaným šlahounkem a koncovkou Z-Flex, celohliníkovou konstrukcí pro vás bude nahuštění vašeho silničního kola radostí. Držák na rám a gumový chránič proti nečistotám.

799 Kč

Kompaktní, lehká ruční pumpa Lezyne HP DRIVE – M s účinnou překrývající se rukojetí z kompozitní matrice.

790 Kč

Univerzální teleskopická minipumpa. Flexibilní spojení zajišťuje dobrý přístup a zabraňuje poškození. Z-flex spojení je rychlá a jednoduchá přeměna pro galuskový nebo autoventilek. Nepostradatelný společník na Vašich cestách.

599 Kč
-24%

Kompaktní pumpička na kolo One AIR 1.0 vhodná pro všechny typy ventilků. Pumpování je velmi snadné díky anatomickému držadlu. Součástí balení je držák na rám kola.

98 Kč