www.sportwings.cz

Everlast NEVATEAR HEAVY BAG FILLED Boxovací pytel, černá, velikost 36,5 KG

Levný produkt Everlast NEVATEAR HEAVY BAG FILLED Boxovací pytel, černá, velikost 36,5 KG od kvalitní značky Everlast lze získat právě teď u nás za skvělou cenu! Výhodně za super cenu 3 799 Kč.
EAN: 3616425423347
Everlast NEVATEAR HEAVY BAG FILLED Boxovací pytel
Ověřit dostupnost
Značka: Everlast
3 799
Popis

Boxovací pytel Everlast NEVATEAR HEAVY BAG FILLED obsahuje speciálně namíchanou směs výplně z hygienicky ošetřených syntetických a přírodních vláken zajišťuje pružnou tlumivost nárazů. Prvotřídní syntetická kůže se zesílenými popruhy spolu s vynikající konstrukcí těžkého pytle zajišťuje dlouhou životnost a funkčnost. Těžké nylonové popruhy zajišťují bezpečnost a ochranu, zatímco dvojitá koncová smyčka poskytuje zvýšenou funkčnost.

Další zboží z kategorie Závěsné boxovací pytle
Fighter EASY PUNCH Boxerský pytel

Inovativní boxovací pytel Fighter EASY PUNCH je novinkou na trhu. Je speciálně vyvinut pro kardio trénink, čemuž je přizpůsobena i jeho konstrukce. Díky ní, je tento pytel výrazně měkčí a údery tak šetří vaše ruce.Vnější plášť je vyroben z měkčeného PVC , které je podlepené měkkou pěnovou vrstvou. Pod touto vrstvou je ještě další tlumící vrstva z tvrdší pěny. Jako výplň je použita PUR/PVC drť. Pro ideální váhu jsou do spodní části pytle vloženy pískové patrony.

2 890 Kč
Fitforce JR BOX SET Juniorský boxerský set

Juniorský boxerský set Fitforce JR BOX SET určený pro trénink boxerských pohybů a techniky pro děti od 5 do 10 let. Set obsahuje pytel a rukavice.

999 Kč
Fighter EXTRA Křížový hák

Křížový hák FIGHTER EXTRA s neuvěřitelnou nosností až 340kg. Je z masivní oceli s pozinkovou úpravou, která brání jeho reznutí i ve velmi náročných podmínkách. Otočné oko pak zajišťuje, že není hák zatěžován otáčením pytle a hmoždinky lépe drží na svém místě. Hmoždinky ani jiný kotvící materiál nejsou součástí balení. Je nutné je zvolit dle materiálu, do kterého budete hák instalovat.

790 Kč
Fitforce PB1 23 kg / 80 cm Boxovací pytel

Boxovací pytel Fitforce PB1 23 kg / 80 cm s centrálním úchytem a popruhy na zavěšení.

1 099 Kč
Máme v nabídce od značky Everlast
Everlast CALIFORNIA Unisex mikina

Unisexová mikina Everlast CALIFORNIA je vyrobená z velmi jemné bavlny, díky tomu je při nošení mimořádně pohodlné. Na hrudi má výrazné logo značky Everlast.

1 319 Kč
Everlast EVERGEL MOUTH GUARD Chrániče zubů

Dvouvrstvá konstrukce chrániče zubů zahrnuje vnitřní vrstvu absorbující nárazy, která je obklopena pevnějším vnějším štítem pro ochranu proti nárazům.

639 Kč
Everlast POWERCORE FREESTANDING HEAVY BAG Boxovací pytel

Komora se vzduchovou pěnou poskytuje realistický pocit. Zaoblený design umožňuje snadný pohyb kolem cíle a zvyšuje kardioaktivitu, nohou a koordinaci rukou a očí. Kroužek POWERCORE™ pro přenos energie tlumí nárazy a snižuje pohyb základny a sklouzávání. Základnu s vysokou hustotou lze snadno zasypat vodou nebo pískem (přibližně 1,5 m). 113 kg s vodou, 168 kg s pískem). Pevná základna poskytuje snadno zasažitelný cíl, čímž maximalizuje váš trénink. Výška je nastavitelná v rozmezí od 54 do 65 palců. Nedoporučuje se pro venkovní použití.

15 239 Kč
Everlast PUNCH MITTS Boxerské lapy

Vysoce kvalitní materiál spolu s vynikající konstrukcí boxerských rukavic zajišťuje dlouhou životnost a funkčnost těchto boxerských lap Everlast PUNCH MITTS. Vylepšená konstrukce zvyšuje funkčnost tím, že obsahuje plný hřbet boxerské rukavice.

1 099 Kč