www.sportwings.cz

Elan WINGMAN 78 TI PS + ELS 11.0 GW Sjezdové lyže, tmavě zelená, velikost

Velmi žádaný kousek Elan WINGMAN 78 TI PS + ELS 11.0 GW Sjezdové lyže, tmavě zelená, velikost od přední značky Elan pohodlně pořídíte zde teď právě extra výhodně. Nabídka již od 8 999 Kč.
EAN: 3838855758459
Elan WINGMAN 78 TI PS + ELS 11.0 GW Sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Elan
8 999

Sjezdové lyže Elan WINGMAN 78 TI PS + ELS 11.0 GW jsou vyrobeny pro lyžaře, kteří chtějí posunout svůj výkon na vyšší úroveň. Jsou velmi stabilní a disponují schopností posouvat hranice.

Další zboží z kategorie Sportovní sjezdové lyže
-19%

Sportovní lyže Vist SCUDERIA SC + VPM311 pro krátké a střední oblouky na upravených tratích. Vysoký důraz na kvalitu i design vám poskytne nezapomenutelný prožitek z lyžování.

17 999 Kč
-20%

Ukažte váš postoj s prudce elegantními lyžemi Elan WILDCAT BLK EDIT.76 PS+ELX11.0 z řady Black Edition. Dokonalá kombinace elegance a ladnosti, které si na horách zaručeně všimnete.

15 999 Kč
-33%

Sjezdové lyže Fischer RC4 SUPERCOMP + RS 9 GW SLR s výbornou kontrolou a univerzálním krojením. Mají kvalitní dřevěné jádro, sendvičovou konstrukci s plochými bočnicemi a lehkou karbonovou výztuž. V setu s vázáním RS9 – DIN 2,5-9.

7 999 Kč
-21%

Dámské sjezdové lyže Elan INSOMNIA 16 TI PS + ELW 11.0 GW jsou základem celé kolekce Insomnia představující dynamickou kombinaci všestrannosti a silného designu. Díky tomu budou dominovat sjezdovkám v každé rychlosti i v každém oblouku.

16 299 Kč
-2%

Lyže Elan INSOMNIA 10 LS + EL 9.0 GW ukazují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje spolehlivé lyžování plně pod kontrolou a bez námahy, které znamená méně únavy, více lyžování a naprosto nejvíc zábavy.

11 999 Kč

Rovnováha mezi hladkostí, rychlostí, přesností a stabilitou znamená, že Fischer THE CURV TI TPR + RS 10 PR GW vykouzlí úsměv na tváři seriózních lyžařů, kteří hledají totální zábavu na horách. Radikální tvar Triple Radius umožňuje dynamické a ostré zatáčky libovolného poloměru. Speciálně umístěné uhlíkové vlákno v oblasti vázání poskytuje sebevědomí vzbuzující hladkost a stabilitu. Lehké jádro z topolového dřeva a Titanal činí lyži velmi obratnou a snadno otočnou, což zvyšuje její vysoce univerzální výkonnostní charakter.

17 490 Kč

Modely řady Atomic Redster X jsou výkonné lyže na sjezdovku s výjimečně všestranným bočním krojením Multi Radius Sidecut, které je perfektní pro krátké i dlouhé oblouky. Jedná se o základní model X od společnosti Atomic, ale přesto je nabitý prémiovými specifikacemi, jako je Dura Cap Sidewall a Power Woodcore pro vynikající přenos síly a výborné držení lyží na hranách. Model Redster X5 je ideální, pokud hledáte výkonné lyže, které jsou snadno ovladatelné v každé rychlosti na upravené sjezdovce. To je model REDSTER X5 BLUE + M 10 GW.

15 490 Kč

Sportovní sjezdové lyže Elan AMPHIBIO 76 TI PS + EL10 GW jsou určeny pro univerzální použití na udržovanou sjezdovku i terén. Mají vylepšené vlastnosti na základě technologie Amphibio 4D a vyztužení z titanalu. Pevnostní složku tvoří dřevěné jádro.

8 999 Kč
Máme v nabídce od značky Elan
-15%

Sjezdové lyže Elan WHITE CRYSTAL LS + EL 9 GW jsou pravou volbou pro ženy, které chtějí zlepšit své lyžařské dovednosti a jsou připraveny přejít od klouzání ke carvingu. Všestranné lyže, které se snadno ovládají a odpouští chyby. Profil parabolický rocker usnadňuje nasazení oblouku a technologie GrooveTip zlepšuje stabilitu při jízdě.

5 499 Kč

Dětské sjezdové lyže Elan FORMULA S JRS + EL 7.5 GW, které naučí lyžovat každého malého lyžaře. Navíc si je díky atraktivnímu designu chlapci oblíbí.

4 499 Kč

Sjezdové lyže Elan FREELINE BLUE TRACK + ESP 10 GW jsou krátké lyže pro dospělé. Skvěle se hodí pro výuku carvingu, případně zábavu na sjezdovce.

6 999 Kč
-2%

Lyže Elan INSOMNIA 10 LS + EL 9.0 GW ukazují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje spolehlivé lyžování plně pod kontrolou a bez námahy, které znamená méně únavy, více lyžování a naprosto nejvíc zábavy.

11 999 Kč
-11%

Elan LIL STYLE QS je ideální sjezdová lyže pro začínající lyžařky. Nabízená je ve velmi atraktivním dívčím designu.

3 199 Kč
-20%

Dětské sjezdové lyže Elan FORMULA S JRS + EL 4.5 GW, které naučí lyžovat každého malého lyžaře. V atraktivním červeném designu.

3 999 Kč
-27%

Sjezdové lyže Elan CRYSTAL LS + EL 7,5 GW jsou tou pravou volbou pro ženy, které chtějí zlepšit své lyžařské dovednosti a jsou připraveny přejít od klouzání ke carvingu. Jedná se o všestranné lyže, které se snadno ovládají a odpouštějí chyby. Parabolický rocker usnadní nasazení oblouku. Jsou vybaveny technologií GrooveTip, která snižuje vibrace v přední části lyže.

3 999 Kč
-8%

Vyrobený pro celodenní potěšení – Elan PRIMETIME N°2 W PS + EL 9 GW spojuje univerzálnost s energizující rychlostí pro zábavný zážitek na sněhu.

10 999 Kč