www.sportwings.cz

Elan SLX FUSION X + EMX 12 GW Unisexové sjezdové lyže, zelená, veľkosť 165

Povedený kus Elan SLX FUSION X + EMX 12 GW Unisexové sjezdové lyže, zelená, veľkosť 165 originál od výrobce Elan můžete sehnat u nás právě za super cenu! Výhodně za cenu 17 999 Kč.
EAN: 3838855728704
Elan SLX FUSION X + EMX 12 GW Unisexové sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Elan
17 999 20 499 Kč Sleva -12%

Sjezdové lyže Elan SLX FUSION X + EMX 12 GW nabízí kombinaci síly a energie. Umožní vám explozivně přejít z jednoho slalomového oblouku do druhého s dokonalou přesností.

Další zboží z kategorie Sportovní sjezdové lyže
-34%

Allmountain sjezdové lyže Kästle DX73 SLR PRO BASE + K10 SLR GW s bukovo-jedlovým dřevěným jádrem doplněným o titanalovou desku, laminát a vrchní ochranou fólii. Celkově se vnitřek lyže skládá z 5 vrstev. Pohodlná lyže, která vás podrží na ledu i měkkém podkladu. Hrana lyže má tzv. Semi-Cap sandwich sidewall konstrukci. Lyže jsou určeny na upravenou sjezdovku i do mírného terénu. Špička lyže je opatřena technologií Hollowtech 2.0, který díky odlehčení špičky snižuje vibrace o 30% čímž zajišťuje větší stabilitu a rychlost v oblouku.

8 499 Kč
-12%

Dámské sjezdové lyže Elan INSOMNIA ELITE TI PS + ELX 11.0 GW jsou vrcholem síly a preciznosti. Jsou velmi rychlé v přechodu z hrany na hranu, stabilní a velmi obratné při carvingu ve všech typech oblouků. Zaručeně zanechají stopy v manšestru bez ohledu na to, jaký oblouk vykrojíte.

15 999 Kč
-10%

Sportovní sjezdové lyže Elan AMPHIBIO 76 TI PS + EL10 GW jsou určeny pro univerzální použití na udržovanou sjezdovku i terén. Mají vylepšené vlastnosti na základě technologie Amphibio 4D a vyztužení z titanalu. Pevnostní složku tvoří dřevěné jádro.

8 999 Kč

Závodní DNA RC4 The Curv DTX dělá z této přední lyže Fischer THE CURV DTX MT + RSX Z12 PR GW schopnou zábavu ve vysoké rychlosti po celý den na horách. Radikální tvar Triple Radius umožňuje dynamické a ostré zatáčky libovolného poloměru. Karbonová výztuha kolem lehkého dřevěného jádra a použití Titanalu udržují nízkou hmotnost a vysokou torzní tuhost pro stabilní, agilní pocit, vylepšený vynikající přilnavostí hran.

26 990 Kč
-20%

Vyrobený pro celodenní potěšení – Elan PRIMETIME N°3 W PS + EL 10 GW spojuje univerzálnost s inspirujícím přechodem na hrany pro snadný a vysoce energický zážitek.

14 999 Kč

Lyže Rossignol FORZA 60° V-TI KONECT + NX 12 K GW patří do skupiny sportovních lyží nejnovější převratné kategorie karvingových lyží FORZA, která dokonale nahrazuje kategorii React. Lyže FORZA 60 V-TI jsou zaměřeny na energické krátké oblouky na upravených svazích, o čemž vás hned přesvědčí technické parametry geometrie a rádiusu. Výkonná sendvičová konstrukce vyžaduje během jízdy rychlost a tlak na hranu. V praxi to znamená, že tyto lyže oceníte v rychlosti na tvrdé pistě, na které dokáží pohotově přecházet z oblouku do oblouku s pocitem skálopevné stability. Jsou nesmírně hravé a pohotové, což se osvědčuje zejména na svazích s členitým sklonem. Geometrie FORZA 60 V-TI má super široké rozměry Supersize, díky kterým dosáhnete v oblouku agresivnějšího náklonu s vysokým gripem na hranách. Při výběru se není třeba bát delších délek lyží.

18 990 Kč
-20%

Sjezdová lyže Elan ACE SL FUSION X + EMX 11.0 GW je závodní vůz, který nechává dostatek paliva v nádrži pro to, abyste si carving mohli užívat po celý den. Jsou vhodné pro pokročilé lyžaře na upravené sjezdovky.

18 999 Kč
-20%

Tak jako letadlo letící na autopilota vám i lyže Elan WINGMAN 78 C PS + EL 10 GW poskytnou hladkou a zábavnou jízdu bez práce navíc a nadbytečné hmotnosti.

12 399 Kč
Máme v nabídce od značky Elan
-11%

Lyžování a výstup do hor za pomoci lidské síly a stoupacích pásů přináší nenahraditelnou dobu strávenou s přáteli a rodinou, což je skvělé zvláště tehdy, když se ještě navíc můžete bezpodmínečně spolehnout na maximální funkčnost a výkon vašeho vybavení. Stoupací pásy Elan SKIN RIPSTICK TOUR 88 s technologií HYBRID disponují mimořádnou přilnavostí a odpudivostí vody, aby vydržely několikadenní výšlapy.

3 799 Kč
-8%

Vyrobený pro celodenní potěšení – Elan PRIMETIME N°2 W SPORT PS + EL 9 GW spojuje univerzálnost s energizující rychlostí pro zábavný zážitek na sněhu.

10 999 Kč
-23%

Elan PRIMETIME 44+ FUSION X + EMX 12 GW je postaven na mírně širší platformě pro lepší podporu a rovnováhu, přičemž poskytuje snadné dosažení vysokého výkonu bez obětování hbytosti pro zábavnou a hravou jízdu.

17 999 Kč
-21%

Sjezdové lyže Elan ACE GSX FX + EMX 12.0 GW jsou dokonalým nástrojem pro dlouhé oblouky ve vysoké rychlosti a nezanechají po vás nic víc než dvě rýhy a stopy páry.

21 999 Kč

Dětské sjezdové lyže Elan FORMULA S JRS + EL 7.5 GW, které naučí lyžovat každého malého lyžaře. Navíc si je díky atraktivnímu designu chlapci oblíbí.

4 499 Kč
-21%

Lyže Elan INSOMNIA BLK EDT PS + ELX 11 GW se středovou šířkou 73 mm, ozdobené kameny od firmy Swarowski, si svou elegancí, stylem i silou podmaní každý svah. Díky luxusním doplňkům vynikne vaše kouzlo a zásluhou technologie Amphibio Truline budete vykrajovat oblouky jako závodnice.

10 999 Kč
-15%

Dámské sjezdové lyže Elan GOLD MAGIC LS + ELW 9 GW nabízí nejen perfektní svezení, ale i eleganci. Jsou ideální volbou pro středně pokročilé lyžařky, které milují tento zimní sport. Profil parabolický Rocker usnadňuje provedení oblouků a carvování. Tato lyže je stabilní a snadno se ovládá. Díky novému jádru SupraLite je ještě lehčí. Díky osvědčené technologii WaveFlex jsou lyže pružnější a poskytují velkou stabilitu v oblouku.

5 499 Kč
-12%

Dámské sjezdové lyže Elan INSOMNIA ELITE TI PS + ELX 11.0 GW jsou vrcholem síly a preciznosti. Jsou velmi rychlé v přechodu z hrany na hranu, stabilní a velmi obratné při carvingu ve všech typech oblouků. Zaručeně zanechají stopy v manšestru bez ohledu na to, jaký oblouk vykrojíte.

15 999 Kč