www.sportwings.cz

Elan SKY JRS + EL 4.5 GW Juniorské sjezdové lyže, fialová, velikost 120

Tento velmi žádaný výrobek Elan SKY JRS + EL 4.5 GW Juniorské sjezdové lyže, fialová, velikost 120 originál od značky Elan dostanete bezpečně online v bezva akci. Nabídka od 5 690 Kč.
EAN: 3838855787459
Elan SKY JRS + EL 4.5 GW Juniorské sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Elan
5 690

O 25 % pružnější, o 250 % zábavnější. Dětské lyže Elan SKY JRS + EL 4.5 GW jsou nejinovativnější juniorské lyže na trhu díky patentované technologii Elan U-Flex, která umožní mladým lyžařům plné prohnutí lyže pod nohama tak, aby si užili pocit z carvingu hned od prvních oblouků.

Další zboží z kategorie Sjezdové lyžování

Jednoduchý nasouvací vak Arcore PIP 1P na 1 pár kratších lyží a hůlek. Pohodlné popruhy pro nošení a snadné sbalení je výhodou.

249 Kč
-15%

Sjezdové brýle Bliz s výborným výhledem do všech stran. Dvojitá skla se nemlží. Úprava k nošení přes dioptrické brýle OTG 2 in 1 – lze využít i pro zákazníky, kteří nenosí dioptrické brýle. Výborně pasuje do většiny sjezdových helem na trhu.

1 099 Kč

Miluješ hory a chceš, aby tvůj potomek šel ve tvých stopách a začal na svém prknu nebo lyžích jezdit už jako malý škvrně? Značka MDXONE pro tebe má parádní věc, díky které budeš mít svého malého ridera neustále pod kontrolou. Tento „postroj“ OX BACKPACK obsahuje malý batoh, připínací sedák, napínací leash a navíjecí vodítko. Díky tomuto setu získá tvé dítko skvělou stabilitu a ty jistotu, že ti nikam neujede.

2 399 Kč

Extrémně jednoduchá a nenáročná manipulace dělá z Fischer RANGER JR + FJ7 CA JRS GW perfektní lyže pro začínající freeridery. Vylepšená konstrukční metoda umožňuje stabilitu na tvrdém i měkkém sněhu a flex je speciálně kalibrována pro juniorské lyžaře. Technologie Fiber Tech a Air Power nabízí celou škálu dobrodružného lyžování. Lyže doplňuje snadno nastavitelné vázání nového systému Junior Rail System.

6 390 Kč

Bateriový set od rakouské značky Lenz HEAT PACK. Lehké lithiové baterie se hodí pro všechny modely tepelných ponožek Lenz, vesty Lenz, bandáže, tepelné rukavice 4.0 a LED systémy.

3 499 Kč
-11%

Dynastar SPEED 563 KONECT + NX 12 KONECT GW B80 je určena pro milovníky plynulých carvingových oblouků s úplnou kontrolou. Nová struktura lyže kombinuje hybridní jádro s technologií V TECH, která zajišťuje sílu, kontrolu a hbitost. SPEED 563 připravuje půdu pro výkon, pohlcuje nerovnosti v terénu a kombinuje pohodlí a rychlost. Systém vázání KONECT zaručuje optimální přenos síly.

11 499 Kč

Veselé a líbivé dekorace vhodné pro všechny typy lyžařských přileb. Výborně se hodí na oživení dětské přilby či pro různé karnevaly na lyžích. Jednoduchá a bezpečné montáž pomocí suchého zipu, díky němuž dekorace na přílbě velmi dobře drží i přes změnu teploty.

299 Kč
-16%

Dětské all mountain boty Atomic HAWX JR 3 umožňují mladým lyžařům více zábavy na tvrdém i měkkém sněhu. Třípřezková konstrukce poskytuje pohodlné držení dětské nohy a zároveň dostatečnou podporu pro snadné ovládaní lyží.

2 499 Kč
Máme v nabídce od značky Elan
-20%

Dámské sjezdové lyže Elan WILDCAT 82 CX PS + ELW 11.0 GW jsou připraveny vládnout jakýmkoli svahům za všech podmínek i ve všech terénech.

16 399 Kč
-23%

Elan PRIMETIME 44+ FUSION X + EMX 12 GW je postaven na mírně širší platformě pro lepší podporu a rovnováhu, přičemž poskytuje snadné dosažení vysokého výkonu bez obětování hbytosti pro zábavnou a hravou jízdu.

17 999 Kč
-13%

Dámské sjezdové lyže Elan INSOMNIA S LS + ELW 9 GW potvrzují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje plně kontrolované a spolehlivé lyžování bez námahy. Zajistí méně únavy, více lyžování a maximum zábavy.

9 999 Kč
-8%

Vyrobený pro celodenní potěšení – Elan PRIMETIME N°2 W PS + EL 9 GW spojuje univerzálnost s energizující rychlostí pro zábavný zážitek na sněhu.

10 999 Kč
-20%

Vyrobený pro celodenní potěšení – Elan PRIMETIME 33 FUSION X + EMX 12 GW spojuje univerzálnost s inspirujícím přechodem na hrany pro snadný a vysoce energický zážitek.

15 599 Kč
-15%

Sjezdové lyže Elan WHITE CRYSTAL LS + EL 9 GW jsou pravou volbou pro ženy, které chtějí zlepšit své lyžařské dovednosti a jsou připraveny přejít od klouzání ke carvingu. Všestranné lyže, které se snadno ovládají a odpouští chyby. Profil parabolický rocker usnadňuje nasazení oblouku a technologie GrooveTip zlepšuje stabilitu při jízdě.

5 499 Kč

Elan RIPSTICK TOUR 88 W jsou lyže, na které celý svět touringu čekal. Lehké, plovoucí, rychlé, stabilní, silné a všestranné – to vše zároveň. Navrženy freeridovými sportovkyněmi a průvodci vyžadujícími dokonalost všude, kam jdou. Jejich průlomová konstrukce umožnila snížit váhu na minimum a posouvat výkon na maximum při zachování hravého pocitu pro všechny aspekty cesty. Tyto 88mm lyže pod patou jsou velmi lehké a snadno ovladatelné, přesto neuvěřitelně obratné, což z nich dělá opravdu moderní turistické lyže.

14 499 Kč

Skialpové vázání Elan ION 12. Nejvýkonnější, nejspolehlivější a nejsnadněji ovladatelné lehké vázání, které si umíte představit. Díky provedení BootStop je toto vázání lehčí, jednodušší a má méně pohyblivých součástí.

15 749 Kč