www.sportwings.cz

Elan ION 12 BINDINGS Skialpové vázání, černá, velikost 85

Diskontní kousek Elan ION 12 BINDINGS Skialpové vázání, černá, velikost 85 od oblíbené značky se zárukou kvality Elan máte možnost najít v aktuální nabídce za nejnižší cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 15 749 Kč. EAN: 3838855682808
Elan ION 12 BINDINGS Skialpové vázání
Více informací »
Značka: Elan
15 749
Popis

Skialpové vázání Elan ION 12. Nejvýkonnější, nejspolehlivější a nejsnadněji ovladatelné lehké vázání, které si umíte představit. Díky provedení BootStop je toto vázání lehčí, jednodušší a má méně pohyblivých součástí.

Další zboží z kategorie Skialpinismus
Gabel MONT BLANC TOUR LITE Trekové hole

Trekové hole Gabel MONT BLANC TOUR LITE jsou určené pro uživatele hledající spolehlivost, odolnost a životnost. Jsou vhodné i pro zimní použití na lyžování, sněžnice, alpské lyže i Back Country. Hole jsou navrženy a vyrobeny tak, aby poskytovaly to nejlepší v nejextrémnějších podmínkách. Jsou třídílné a vyrobené z hliníku, díky čemuž jsou odolnější proti zlomení. Díky technologii Fast Lock můžete jednoduše nastavit délku podle vašich potřeb. Stačí otevřít páku, upravit délku hole a zavřít.

1 899 Kč
Leki HELICON LITE Teleskopické hole

S Leki HELICON LITE jste při túře na lyžích nebo na sněžnicích vždy na straně bezpečí. Trubka z vysoce pevného hliníku vás doprovodí všude. Lehký a spolehlivý systém nastavení Speed Lock + umožňuje rychlé a nekomplikované nastavení délky hole. Rukojeť Evocon Soft pohodlně padne do ruky a podpoří vás při výstupu i sjezdu. Poutko lze snadno upravit na požadovanou délku. Díky malé velikosti balení lze hůl snadno složit do batohu. Talířky na vázání jsou velmi praktické. Díky tomu můžete vestoje pohodlně manipulovat s vázáním a zvedáky paty u lyží na túry.

2 140 Kč

Lehké, dámské skialpinistické lyže v setu s pásy Atomic BACKLAND WMN 85 + SKIN 85 jsou konstruované pro snadnou chůzi s pomocí pásů a pro snadnou jízdu ve volném terénu. Jsou lehce ovladatelné a díky špičce HRZN s o 10 % větší aktivní povrchovou plochou snadněji projíždějí hlubokým prašanem.

Pásy: Atomic SKIN 85

10 999 Kč

Pružný materiál kalhot Maloja KHESARM. umožňuje při skialpinismu maximální volnost pohybu. Díky nastavitelné šířce v pase a rozparkům se zipy na nohavicích se velmi dobře přizpůsobí a příjemně nosí. Dvě boční kapsy na zip a kapsa na zip na pravém stehně s nápisem Maloja.

4 829 Kč
Máme v nabídce od značky Elan
Elan SKIN RIPSTICK TOUR 88 (156 cm) Skialpové pásy

Lyžování a výstup do hor za pomoci lidské síly a stoupacích pásů přináší nenahraditelnou dobu strávenou s přáteli a rodinou, což je skvělé zvláště tehdy, když se ještě navíc můžete bezpodmínečně spolehnout na maximální funkčnost a výkon vašeho vybavení. Stoupací pásy Elan SKIN RIPSTICK TOUR 88 s technologií HYBRID disponují mimořádnou přilnavostí a odpudivostí vody, aby vydržely několikadenní výšlapy.

4 299 Kč
Elan SKIN IBEX 78 Skialpové pásy

Lyžování a výstup do hor za pomoci lidské síly a stoupacích pásů přináší nenahraditelnou dobu strávenou s přáteli a rodinou, což je skvělé zvláště tehdy, když se ještě navíc můžete bezpodmínečně spolehnout na maximální funkčnost a výkon vašeho vybavení. Stoupací pásy Elan SKIN IBEX 78 s technologií HYBRID disponují mimořádnou přilnavostí a odpudivostí vody, aby vydržely několikadenní výšlapy.

3 500 Kč

Dámské sjezdové lyže Elan INSOMNIA S LS + ELW 9 GW potvrzují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje plně kontrolované a spolehlivé lyžování bez námahy. Zajistí méně únavy, více lyžování a maximum zábavy.

9 999 Kč

Sjezdové lyže Elan CRYSTAL LS + EL 9.0 GW je pravou volbou pro ženy, které chtějí zlepšit své lyžařské dovednosti a jsou připraveny přejít od klouzání ke carvingu. Všestranné lyže, které se snadno ovládají a odpouští chyby. Profil parabolický rocker usnadňuje nasazení oblouku a technologie GrooveTip zlepšuje stabilitu při jízdě.

5 499 Kč