www.sportwings.cz

Elan INSOMNIA 10 WHITE LS + ELW 9.0 GW Sjezdové lyže, černá, velikost 150

Oblíbený a kvalitní produkt Elan INSOMNIA 10 WHITE LS + ELW 9.0 GW Sjezdové lyže, černá, velikost 150 od dodavatele se skvělou pověstí Elan máte možnost sehnat v naší internetové nabídce za outletovou cenu. Nyní pořídíte od 9 299 Kč. EAN: 3838855759791
Elan INSOMNIA 10 WHITE LS + ELW 9.0 GW Sjezdové lyže
Více informací »
Značka: Elan
9 299 10 499 Kč Sleva -11%
Popis

Dámské sjezdové lyže Elan INSOMNIA 10 WHITE LS + ELW9.0 GW ukazují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje spolehlivé lyžování plně pod kontrolou a bez námahy, které znamená méně únavy, více lyžování a naprosto nejvíc zábavy.

Další zboží z kategorie Sjezdové lyžování
O'Neill CARGO PANTS Pánské lyžařské/snowboardové kalhoty

Pánské snowboardové/lyžařské kalhoty O’Neill CARGO PANTS jsou pro tebe ty pravé na svah. Určitě oceníš rychleschnoucí materiál HyperDry, vysoký vodní sloupec a prodyšnost, podlepené kritické švy nebo praktická poutka na pásek. Podtrženo, sečteno. Tyhle kalhoty musíš mít ve své zimní výbavě.

3 699 Kč
Devold ALPINE KID SOCK Sportovní podkolenky

Sportovní podkolenky Devold ALPINE KID SOCK. Jsou ideální na lyžování nebo zimní zábavu. Materiál, který vyniká termoregulačními a izolačními vlastnostmi zaručí teplo a pohodlí i při delším lyžování. Dítě tak bude stále v teple.

439 Kč
Bolle FREEZE Sjezdové brýle

Sjezdové brýle Bollé FREEZE s vynikajícím poměrem cena/výkon. Italská dvojitá skla vytváří tepelnou bariéru, zároveň poskytují lepší těsnění a optickou kvalitu – DOUBLE LENS technologie.

799 Kč

Sjezdové lyže Elan AMPHIBIO 16 TI FX + EMX 12.0 GW jsou dynamickou kombinací všestrannosti a síly určené k tomu, abyste si podmanili svahy v jakýchkoli rychlostech i obloucích.

16 299 Kč
Máme v nabídce od značky Elan

Sjezdové lyže Elan CRYSTAL LS + EL 9.0 GW je pravou volbou pro ženy, které chtějí zlepšit své lyžařské dovednosti a jsou připraveny přejít od klouzání ke carvingu. Všestranné lyže, které se snadno ovládají a odpouští chyby. Profil parabolický rocker usnadňuje nasazení oblouku a technologie GrooveTip zlepšuje stabilitu při jízdě.

5 499 Kč
Elan FORMULA S QS+EL 4.5 Dětské sjezdové lyže

Dětské sjezdové lyže Elan FORMULA S QS + EL 4.5 jsou určeny pro začátečníky až mírně pokročilé mladé lyžaře. Na upravených sjezdovkách naučí lyžovat snad každé dítě.

3 299 Kč

Skialpový set Elan IBEX S 78 + vázání TYROLIA AMBITION + SKINS IBEX (pásy) vznikly pro ty, kteří teprve vstupují do světa skialpinismu. Jejich skromných 78mm středové šířky je dokonalým odrazovým můstkem a lehké laminované dřevěné jádro napomůže snadným výstupům, ale přitom dodává pocit jistoty pod nohami při jízdě dolů. Nejmodernější technologie Bridge udržuje minimální hmotnost a unikátní tvar zabraňuje ulpívání sněhu na svrchní straně lyží, který by vytvářel další zátěž. Profil mountain rocker usnadňuje sjezdy při všech rychlostech.

Vázání: Model TYROLIA AMBITION

Pásy: Elan SKINS IBEX

14 999 Kč

Juniorské sjezdové lyže Elan STARR QS + EL 4,5 zajistí vašim dětem skvělý zážitek z lyžování. Díky technologii U-Flex můžou mladí lyžaři prohnout lyže pod nohama tak, aby si užili pocit z carvingování hned od prvních oblouků.

3 999 Kč