www.sportwings.cz

Elan INSOMNIA 10 LS + EL 9.0 GW Dámské sjezdové lyže, bílá, velikost 144

Nejprodávanější kus Elan INSOMNIA 10 LS + EL 9.0 GW Dámské sjezdové lyže, bílá, velikost 144 od značky s dlouholetou historií Elan lze pořídit tady teď za výborné peníze! Momentálně k dispozici za 11 999 Kč.
EAN: 3838855803418
Elan INSOMNIA 10 LS + EL 9.0 GW Dámské sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Elan
11 999 12 299 Kč Sleva -2%

Lyže Elan INSOMNIA 10 LS + EL 9.0 GW ukazují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje spolehlivé lyžování plně pod kontrolou a bez námahy, které znamená méně únavy, více lyžování a naprosto nejvíc zábavy.

Další zboží z kategorie Sportovní sjezdové lyže

Sjezdové lyže Elan WINGMAN 78 TI PS + ELS 11.0 GW jsou vyrobeny pro lyžaře, kteří chtějí posunout svůj výkon na vyšší úroveň. Jsou velmi stabilní a disponují schopností posouvat hranice.

8 999 Kč
-26%

Head SUPERSHAPE E-SPEED+PRD 12 GW je vysoce výkonná all-mountain lyže ideální pro zkušeného závodníka, který očekává celodenní obratnost a snadnou ovladatelnost. Lyže jsou vybaveny inovativní technologií EMC, která snižuje vibrace a zvyšuje stabilitu, aby vytvořila harmoničtější zážitek z jízdy. Navíc díky technologii Graphene zaručují optimalizované rozložení hmotnosti a perfektní vyvážení a kontrolu.

15 499 Kč

Nové lyže Head SHAPE E.V5 + PR 11 GW jsou zábavné a hravé, snadno se na nich jezdí frontside. Konstrukce zahrnuje dřevěné kompozitní jádro s bočnicemi, které je v přední části vylepšeno technologií EMC společnosti HEAD, jež pohlcuje negativní vibrace a vytváří tak hladší jízdu. ERA 3.0 umožňuje snadné zahájení oblouku díky prohnuté špičce v kombinaci s plným kontaktem hran pro výkon na upraveném sněhu. Hbitý 74mm pas a materiály LYT Tech mají za následek menší únavu při celodenním pobytu na sjezdovce.

13 980 Kč
-21%

Sjezdové lyže Elan AMPHIBIO 18 TI2 FX + EMX 12.0 GW jsou lyže plné síly a přesnosti. Jsou králem na svahu co se týče rychlosti a stability při přechodu z hrany na hranu a schopnosti vykrajovat carvingové oblouky.

17 999 Kč
-28%

Na sjezdových lyžích Elan AMPHIBIO 12 C PS + ELS 11.0 GW si podmaníte všechny upravené svahy. Díky karbonu si tyto lyže hravě a s lehkostí poradí s čímkoliv, co jim naservírujete.

9 999 Kč
-23%

Elan PRIMETIME 44+ FUSION X + EMX 12 GW je postaven na mírně širší platformě pro lepší podporu a rovnováhu, přičemž poskytuje snadné dosažení vysokého výkonu bez obětování hbytosti pro zábavnou a hravou jízdu.

17 999 Kč

Pokročilí až zkušení lyžaři, kteří chtějí výkon závodních lyží Worldcup s all mountain rádiusem, mohou na Head WC REBELS E-SPEED PRO + FF 11 GW pořádně zabrat. Nová konstrukce zkracuje poloměr oblouku, aniž by to bylo na úkor závodního výkonu, takže se lyžaři budou cítit méně unavení při celodenním provádění dlouhých a krátkých oblouků. Závodní konstrukce zahrnuje jádro z jedlového a bukového dřeva, titanal, odolné bočnice a závodní desku Worldcup, která kombinuje sílu a výkon s ovladatelností.

27 180 Kč

Zkušené lyžařky, které mají rády sportovní lyžování, najdou v modelu Head E-SUPER JOY SW + JOY 11 GW SLR zalíbení. Díky 75 mm pod nohama a novému designu, který prodlužuje boční prořez, přechází lyže Super Joy snadno z dlouhých do krátkých oblouků. HEAD se zaměřuje na zvládnutí rozložení hmotnosti použitím karbonu v topolovém jádru, což má za následek lehké, ale pevné all mountain lyže. Technologie Better Balance využívá konstantní úhel náběhu, který lyžařkám zajišťuje optimální pozici pro snadné zahájení oblouku a stabilitu na sjezdovce.

18 780 Kč
Máme v nabídce od značky Elan
-23%

Snadno dostupný výkon a rychlejší přechod na hrany – Elan PRIMETIME 44 FUSION X + EMX 12 GW umožní vzrušující carvingový výkon a hravou jízdu.

17 999 Kč

Láska na první oblouk. Dámské sjezdové lyže Elan ELEMENT W WHITE LS + ELW 9 GW vám opravdu pomůžou. Jsou vyrobeny tak, aby vám zvýšily sebevědomí a pomohly najít rovnováhu a získat kontrolu nad lyžemi při každém vašem oblouku.

7 999 Kč
-19%

Sjezdovkový odborník Elan PRIMETIME N°5 W PS + ELW 11 GW jako nejpřesnější lyže kolekce vede v rychlosti a carvingové zručnosti s chytrým rozložením energie, nemá žádná rychlostní omezení.

18 399 Kč

Dětský lyžařský set Elan RACE PRO SPORT s vázáním EL 4.5, ideální pro začínající lyžaře. K dispozici v délce od 80 cm do 130 cm.

2 499 Kč

O 25 % pružnější, o 250 % zábavnější. Dětské lyže Elan STARR JRS + EL 4.5 GW jsou nejinovativnější juniorské lyže na trhu díky patentované technologii Elan U-Flex, která umožní mladým lyžařům plné prohnutí lyže pod nohama tak, aby si užili pocit z carvingu hned od prvních oblouků.

5 690 Kč

Rekreační sjezdové lyže Elan EXPLORE SPORT LIGHT SHIFT + EL 9 GW vám díky parabolickému bočnímu vykrojení zajistí snadnější carving a díky stabilizátoru přední části jsou na svahu velmi stabilní. Technologie GrooveTip snižuje vibrace přední části. Parabolický rocker nabízí snadnější zahájení oblouku a lepší skluz.

3 999 Kč

Sjezdové lyže Elan MAGIC LS + EL 9.0 GW jsou lyže pro elegantní dámy. Jsou ideální volbou pro středně pokročilé lyžařky, které milují tento zimní sport. Parabolic Rocker usnadňuje provedení oblouků a carvování. Lyže jsou stabilní a snadno se ovládají.

6 299 Kč

Lyžování a výstup do hor za pomoci lidské síly a stoupacích pásů přináší nenahraditelnou dobu strávenou s přáteli a rodinou, což je skvělé zvláště tehdy, když se ještě navíc můžete bezpodmínečně spolehnout na maximální funkčnost a výkon vašeho vybavení. Stoupací pásy Elan SKIN RIPSTICK TOUR 88 s technologií HYBRID disponují mimořádnou přilnavostí a odpudivostí vody, aby vydržely několikadenní výšlapy.

3 799 Kč