www.sportwings.cz

EGOE KONTURA + VSP412 Dámské sjezdové lyže, bílá, velikost 150

Žádaný kus EGOE KONTURA + VSP412 Dámské sjezdové lyže, bílá, velikost 150 od společnosti se zárukou kvality EGOE pohodlně seženete tady a teď právě za akční cenu. Cenově vychází na 18 400 Kč.
EGOE KONTURA + VSP412 Dámské sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: EGOE
18 400
Popis

Univerzální dámské lyže Egoe KONTURA + VSP412 příjemné pro carvingovou i smýkanou jízdu za jakýchkoliv lyžařských podmínek jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Další zboží z kategorie Sportovní sjezdové lyže

Sjezdové lyže K2 ANTHEM 78 s vázáním ER3 10 COMPACT Q jsou lyže nabízející perfektní rovnováhu mezi výkonem a snadným lyžováním díky technologiím testovaným K2 Alliancí, a to zejména jádru BIOkonic™ Carbon. Samozřejmostí jsou technologie Stance Forward™ a Correct Flex™ Insert, díky nimž jste připravení vyrovnat se s čímkoliv. Konstrukce BIOkonic™ zohledňuje biomechanická specifika žen. Je optimalizovaná pro maximální výkon na upravené sjezdovce

8 999 Kč

Slalomové sjezdové lyže Elan ACE SLX FUSIONX + EMX 12.0 GW. Kombinace síly a energie vám umožní explozivně přejít z jednoho slalomového oblouku do druhého s dokonalou přesností.

19 899 Kč

Pokud jste středně pokročilý nebo trošku zkušenější lyžař, tak koupi lyží Rossignol REACT 6 CA XPRESS + XPRESS GW B83 určitě neprohloupíte. Model REACT 6 CA je určen především pro upravené svahy a svým sebevědomým projevem vás mile překvapí. Jsou velice univerzální, hravé a spolehlivé. Klidně můžete být v oblouku odvážnější a opřít se do těchto lyží i ve vyšší rychlosti. Bez jakéhokoli odporu se přizpůsobí jízdě či rychlosti, pohotově a klidně reagují na každý impuls a změnu směru. Sendvičová konstrukce vyztužená karbonovými vlákny a LCT zajišťují spolehlivý grip na hraně a stabilitu během oblouku. Technologie Flex Tip napomáhá při získání rytmu oblouků.

10 999 Kč

Dynastar SPEED 563 KONECT + NX 12 KONECT GW B80 je určena pro milovníky plynulých carvingových oblouků s úplnou kontrolou. Nová struktura lyže kombinuje hybridní jádro s technologií V TECH, která zajišťuje sílu, kontrolu a hbitost. SPEED 563 připravuje půdu pro výkon, pohlcuje nerovnosti v terénu a kombinuje pohodlí a rychlost. Systém vázání KONECT zaručuje optimální přenos síly.

12 999 Kč
Máme v nabídce od značky EGOE
EGOE Dětské lyže Dětské lyže

Dětské lyže Egoe PASTELO 120 + VIST JUNIOR 7,5 pro střední a krátké oblouky na upravených tratích. Capová konstrukce s dřevěným jádrem a širší ocelové hrany zaručují delší životnost a správnou funkčnost lyží.

6 900 Kč
EGOE PASTELO 130 + VIST JUNIOR 7

Dětské lyže Egoe PASTELO 130 + VIST JUNIOR 7,5 pro střední a krátké oblouky na upravených tratích. Capová konstrukce s dřevěným jádrem a širší ocelové hrany zaručují delší životnost a správnou funkčnost lyží.

7 300 Kč
EGOE PASTELO +  4

Dětské lyže Egoe PASTELO + 4,5 JR pro střední a krátké oblouky na upravených tratích. Capová konstrukce s dřevěným jádrem a širší ocelové hrany zaručují delší životnost a správnou funkčnost lyží.

6 900 Kč

Sportovně laděné univerzální lyže Egoe DIP-AM + VM412 s dřevěným jádrem z bukové a smrkové překližky, dvěma titanalovými pláty a závodní sintrovanou skluznicí. Lyže mají rocker ve špičce i v patě pro plynulé zahájení oblouku a ovládání v těžších sněhových podmínkách. Lyže, které si užijete při ranních jízdách na prvním laně, ale i ve změklých odpoledních podmínkách, či v hlubokém prašanu.

20 610 Kč