www.sportwings.cz

EGOE DIP-SL + VM412 Sjezdové lyže, stříbrná, velikost 165

Tento neodolatelný kus EGOE DIP-SL + VM412 Sjezdové lyže, stříbrná, velikost 165 od dodavatele zboží EGOE pohodlně získáte již dnes ve slevě. Momentálně v akci za 20 610 Kč.
EGOE DIP-SL + VM412 Sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: EGOE
20 610 22 900 Kč Sleva -10%
Popis

Obratná slalomka Egoe DIP-SL + VM412 s parametry FIS vhodná pro pokročilejší lyžaře. Díky dřevěnému jádru z bukové a smrkové překližky a dvěma silnějším titanalovým plátům je charakter lyží spíše tvrdší a oblouky budou více dynamické.;Nechybí závodní skluznice a kvalitní širší ocelové hrany pro delší životnost lyží. Model DIP SL vyhrál mezinárodní ocenění RED DOT 2020 za design.

Další zboží z kategorie Závodní sjezdové lyže

Rossignol HERO ELITE LT TI KONECT + NX12 KONECT GW jsou inspirovány závodními obřačkami ze Světového poháru. Určeny jsou především pro technicky zkušené sjezdaře, kteří milují rychlost dlouhých oblouků na upravených svazích a jsou připraveni lyžím povolit uzdu. Geometrie o šířce 71mm pod vázáním ve spojení se sendvičovou konstrukcí a Titanalovým vyztužením přináší do jízdy výbušnou sílu, spolehlivost, grip a přesnost v rychlých dlouhých obloucích. LCT technologie omezuje rozkmitání špičky a patky lyže, čímž pomáhá lyžím dosáhnout nejoptimálnější stopy, a navíc poskytuje perfektní stabilitu. Vázání je uchyceno v integrované podložce KONECT, a představuje chytrý způsob nastavení vázání podle velikosti lyžařské obuvi.

16 799 Kč

Top model řady Redster. Komerční závodní lyže Atomic REDSTER G9 + X 12 GW jsou určeny pro obří slalom a dlouhé oblouky na upravené sjezdovce. Mají technologii Servotec, která díky spojení špičky lyže a elastomeru pod vázáním, funguje jako posilovač řízení, usnadňuje zahájení oblouku, dodává lyžím dynamiku a zároveň výborně pohlcuje negativní vibrace.

18 999 Kč
Fischer RC4 WC RC + Z12PR GW Sjezdové lyže

Vysoce výkonné sjezdové lyže na obří slalom Fischer RC4 WC RC + Z12PR GW nabízejí větší tuhost pro rychlejší a dynamičtější oblouky. Technologie Hole Ski snižuje hmotnost a zajistí tak hladkost a hbitost při jízdě.

22 490 Kč
Head WC REBELS E-SL SW RP + FF 11 GW Lyžařský set

Model Head WC REBELS E-SL SW RP + FF 11 GW je silným, závodním strojem. Jedná se o slalomové lyže, ideální pro dokonalé krátké obloučky.

22 880 Kč
Máme v nabídce od značky EGOE
EGOE MAGGOT Vak na lyže

Vak na lyže Egoe MAGGOT je vybaven dvěma bočními kapsami a vnitřními pásky k ukotvení jednoho páru lyží a hůlek. Vak lze pro případ kratších lyží zkrátit na délku 165 cm.

2 390 Kč
EGOE PASTELO + 7

Dětské lyže Egoe PASTELO + 7,5 JR pro střední a krátké oblouky na upravených tratích. Capová konstrukce s dřevěným jádrem a širší ocelové hrany zaručují delší životnost a správnou funkčnost lyží.

5 850 Kč
EGOE Dětské lyže Dětské lyže

Dětské lyže Egoe PASTELO 120 + VIST JUNIOR 7,5 pro střední a krátké oblouky na upravených tratích. Capová konstrukce s dřevěným jádrem a širší ocelové hrany zaručují delší životnost a správnou funkčnost lyží.

6 900 Kč
EGOE PASTELO 110 + VIST JUNIOR 7

Dětské lyže Egoe PASTELO 110 + VIST JUNIOR 7,5 pro střední a krátké oblouky na upravených tratích. Capová konstrukce s dřevěným jádrem a širší ocelové hrany zaručují delší životnost a správnou funkčnost lyží.

6 900 Kč