www.sportwings.cz

Dunlop BLACKSTORM TITANIUM SLS Squash raketa, tmavě šedá, veľkosť UNI

Často hledaný kus Dunlop BLACKSTORM TITANIUM SLS Squash raketa, tmavě šedá, veľkosť UNI od oblíbené značky se zárukou kvality Dunlop máte možnost sehnat zde teď právě za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 2 199 Kč.
EAN: 045566201805
Dunlop BLACKSTORM TITANIUM SLS Squash raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Dunlop
2 199 2 999 Kč Sleva -26%

Squashová raketa Dunlop BLACKSTORM TITANIUM SLS je určena pro závodní squash na klubové úrovni s velkou sílou úderu. Dlouhé hlavní struny v kapkovité hlavě maximálně zvyšují razanci úderu. Tvar hlavy 500 cm² zvětšuje sweet spot a poskytuje tak větší komfort úderu. Velmi lehká konstrukce s konvenčním vzorem výpletu podporuje vynikající razanci, cit a ovladatelnost.

Další zboží z kategorie Squash
-35%

Odlehčená squashová raketa Head RADICAL 120 SLIMBODY 2022 nabízí neuvěřitelnou přesnost pravidelným univerzálním hráčům. Unikátní slimbody rám poskytne neuvěřitelnou kontrolu míče bez ohledu na to, jak blízko jste u stěny. Konstrukce AUXETIC zajistí ještě lepší pocit a dotyk při každém úderu.

3 199 Kč
-16%

Velmi populární klasická raketa Dunlop APEX INFINITY pro závodní squash na klubové úrovni s vynikající razancí úderu. 4D pletená grafitová konstrukce filtruje vibrace, aby vám poskytla pohodlnější vyvážení razance a kontroly vaší hry. Krček s ACS (Advanced Control System) zaručuje maximální torzní stabilitu rámu. To zajišťuje mimořádnou kontrolu úderu.

2 499 Kč
-10%

Raketa Tecnifibre SLASH 135 X-TOP je vybavena otočným systémem X-TOP. Žádný nárazník, 100 % výkon, zcela nová konstrukce hlavy rakety, kde byl nárazník nahrazen kombinací aktivních vláken pro maximální odolnost, rychlost a hratelnost. Kombinace aramidových vláken, materiálu nejodolnějšího proti nárazu, a úpravou PTFE, která zlepšuje skluz a chrání rám před odřením od podlahy nebo stěn. Raketa je mnohem hladší a lépe proniká vzduchem pro maximální rychlost švihu a sílu. Díky nahrazení plastu tímto materiálem je v raketě více vláken pro lepší odezvu a méně vibrací pro větší pohodlí. Squashová raketa SLASH 135 je určena pro útočné hráče, kteří chtějí vyhrávat údery.

3 139 Kč
-24%

Squashová raketa Wilson PRO STAFF 900 je ideální pro začínající hráče, kteří chtějí zlepšit svou hru. Unikátní technologie V – Matrix zvyšuje razanci, zvětšuje sweetspot a raketa je tolerantnější k nepřesným úderům.

899 Kč

Squashové míče Head START balené v praktické dóze po 3 kusech – spíše rychlejší s vysokým odskokem pro začínající a příležitostné rekreační hráče a hráčky.

190 Kč

Squashové míče Head PRIME balené v praktické dóze po 3 kusech – spíše pomalejší pro pokročilé hráče a hráčky. Nutné intenzivně zahřát o stěnu kurtu.

220 Kč
-26%

Squashová raketa Dunlop BLAZE TOUR je výborná volba pro začínající a rekreační hráče, kteří chtějí zlepšovat svou hru. Poskytuje dobrou vyváženost v síle úderu i kontroly hry. To podpoří váš vstup do světa squashe.

1 099 Kč
-35%

Squashová raketa Head RADICAL 135 SLIMBODY 2022 nabízí neuvěřitelnou kontrolu a manévrovatelnost pravidelným turnajovým hráčům. Unikátní SlimBody rám nabízí skvělou kontrolu míče bez ohledu na to, jak blízko jste u stěny. Konstrukce AUXETIC zajistí ještě lepší pocit a dotyk při každém úderu.

3 199 Kč
Máme v nabídce od značky Dunlop

Squashový míč s jednou tečkou Dunlop COMPETITION má o 10 % větší hang-time (doba letu) než je standard. Proto je určený pro klubové hráče a turnaje.

99 Kč
-33%

Tenisová raketa Dunlop SX 300 LS je ideální pro pokročilé a výkonnostní kráče, kteří hledají výhody rakety s velkou rotací a silou úderu, ale s menší hmotností. Poskytuje velmi dobrou ovladatelnost a pohodlí. S tímto modelem docílíte rychlých úderů s vysokou úrovní rotace. Technologie Spin Boost vám umožňuje maximálně ovládat rotaci, aniž by se snížila razance úderu a jeho kontrola.

3 699 Kč

Míče pro padel Dunlop PRO PADEL 3PET jsou ideální pro turnaje, ligy a tréninky. Exkluzivní jádro v kombinaci s prémiovým syntetickým meltonem poskytuje vynikající výkon s mimořádnou odolností. Zajišťují rychlejší a lepší odraz než tradiční míče padel.

199 Kč

Špičková turnajová taška Dunlop CX PERFORMANCE 8R skvěle ladí s raketami DUNLOP série CX. Každý hráč chce, aby při příchodu na kurt vypadal co nejlépe, aby s sebou měl vše, co potřebuje a mohl se plně soustředit na svou hru. Tento bag mu tento pocit při zápase i při každodenním tréninku plnohodnotně naplňuje. Ergonomické nastavitelné ramenní popruhy umožňují pohodlné nošení. Dvě hlavní komory nabízí prostor až na 8 raket. Jedna je navíc s tepelnou izolací, která chrání rakety a struny při extrémních teplotách. Středový oddíl na textil s větráním lze rozdělit na jeden, dva nebo tři samostatné oddíly pomocí přepážek na suchý zip.

3 299 Kč

Dunlop FORT CLAY COURT 4 KS je speciální míč na antuku mimořádně vysoké kvality pro závodní a sportovní hráče. Technologie Clay Guard odpuzuje nečistoty a vlhkost, takže melton nezvyšuje svou váhu a zvyšuje viditelnost. Tím se prodlužuje trvanlivost a herní vlastnosti těchto míčů.

239 Kč
-25%

Sportovní taška Dunlop SX CLUB 3 RAKETS BAG nabízí prostor až na tři tenisové nebo squashové rakety. Každý hráč chce, aby při příchodu na kurt vypadal co nejlépe, měl s sebou vše co potřebuje a mohl se plně soustředit na svou hru. Tato taška je ta správná volba, která mu tento pocit při zápase i při každodenním tréninku poskytuje.

899 Kč

Špičková turnajová taška Dunlop CX PERFORMANCE 8R skvěle ladí s raketami DUNLOP série CX. Každý hráč chce, aby při příchodu na kurt vypadal co nejlépe, aby s sebou měl vše, co potřebuje a mohl se plně soustředit na svou hru. Tento bag mu tento pocit při zápase i při každodenním tréninku plnohodnotně naplňuje. Ergonomické nastavitelné ramenní popruhy umožňují pohodlné nošení. Dvě hlavní komory nabízí prostor až na 8 raket. Jedna je navíc s tepelnou izolací, která chrání rakety a struny při extrémních teplotách. Středový oddíl na textil s větráním lze rozdělit na jeden, dva nebo tři samostatné oddíly pomocí přepážek na suchý zip.

3 299 Kč

Špičková turnajová taška Dunlop FX PERFORMANCE 8R skvěle ladí s raketami DUNLOP série FX. Každý hráč chce, aby při příchodu na kurt vypadal co nejlépe, aby s sebou měl vše, co potřebuje a mohl se plně soustředit na svou hru. Tento bag mu tento pocit při zápase i při každodenním tréninku plnohodnotně naplňuje. Ergonomické nastavitelné ramenní popruhy umožňují pohodlné nošení. Dvě hlavní komory nabízí prostor až na 8 raket. Jedna je navíc s tepelnou izolací, která chrání rakety a struny při extrémních teplotách. Středový oddíl na textil s větráním lze rozdělit na jeden, dva nebo tři samostatné oddíly pomocí přepážek na suchý zip.

2 999 Kč