www.sportwings.cz

Donic TRENDLINE Obal na pálku, zelená, velikost UNI

Tento diskontní produkt Donic TRENDLINE Obal na pálku, zelená, velikost UNI od výrobce s dlouholetou historií Donic pohodlně dostanete momentálně za parádní cenu. V současnosti pořídíte za cenu 149 Kč.
Donic TRENDLINE Obal na pálku
Ověřit dostupnost
Značka: Donic
149
Popis

Pouzdro na pálku Donic TRENDLINE zaujme svým výrazným retro logem. Disponuje kapsičkou na 3 míčky.

Další zboží z kategorie Stolní tenis

Exkluzivní STIGA Pulse série nabízí dvě pálky různých specifikací pro náročné hráče hledající ideální pálku pro svoji hru. Pulse série byla vyvinuta ve spolupráci s hráči Čínského národního týmu (kde je STIGA oficiálním partnerem) a pálky využívají stejné technologie a potahy jako profesionální pálky STIGA. Vyberte si právě tu, která nejvíce vyhovuje Vaší hře. Pálky Pulse série nabízí unikátní požitek ze hry. Baleny ve výjimečných setech STIGA Pulse společně s příslušenstvím. STIGA PULSE BOX 3 STAR je nejtechničtější pálka Pulse série a je vhodná pro všechny, kteří hledají ofenzivní pálku s výbornou kontrolou. Pálka má konkávní držátko. Potah pálky S5 je silný 2 milimetry, dřevo se skládá z pěti vrstev. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF a využívá nejmodernější technologie STIGA WRS, ACS, TUBE a CRYSTAL. Celý set obsahuje pálku Pulse 3*, neoprenový obal na pálku, 2 ABS míčky a černé potítko STIGA.

2 299 Kč
Giant Dragon 9819N Síť na stolní tenis ITTF

Síť na stolní tenis ITTF Giant Dragon 9819N s kovovou konstrukcí.

499 Kč
Donic OVTCHAROV 700 Hrací set na stolní tenis

Tento set Donic OVTCHAROV 700 je vhodný pro začátečníky i středně pokročilé hráče stolního tenisu, kteří vyznávají útočnou a agresivní hru.

799 Kč
Giant Dragon GUARD/SET Set na stolní tenis

Set na stolní tenis Giant Dragon GUARD/SET, který obsahuje dvě pálky 2* a tři míčky 1*. Set je určen pro rekreační hráče.

189 Kč
Máme v nabídce od značky Donic
Donic OVTCHAROV 700 Hrací set na stolní tenis

Tento set Donic OVTCHAROV 700 je vhodný pro začátečníky i středně pokročilé hráče stolního tenisu, kteří vyznávají útočnou a agresivní hru.

799 Kč
Donic PERSSON 600 SET Set na stolní tenis

Set na stolní tenis Donic PERSSON 600 SET je určen pro středně pokročilé hráče. Pěnový potah pálky umožňuje kombinovat útočný i obranný styl hry. Ergonomické korkové držadlo ideálně padne do ruky a díky tomu máte míček pod kontrolou.

699 Kč
Donic TEAM Síť na stolní tenis

Odolná síť Donic TEAM pro stolní tenis o rozměrech 160 na 15cm.

349 Kč
Donic JADE BALL Míče na stolní tenis

Celuloidový míč Donic JADE BALL je vhodný pro začínající a rekreační hráče, kteří hrají pro potěšení.

89 Kč