www.sportwings.cz

Crazy Ears DRAK Doplněk na helmu, světle zelená, velikost UNI

Super výrobek Crazy Ears DRAK Doplněk na helmu, světle zelená, velikost UNI od značky s dlouholetou tradicí Crazy Ears jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce za outletovou cenu! Cena od 399 Kč.
Crazy Ears DRAK Doplněk na helmu
Popis

Buďte jiní než ostatní. Crazy Ears jsou originálním doplňkem na helmy.

Další zboží z kategorie Sjezdové lyžování
Sulov DETSKE LYZE - SET Dětský lyžařský set

Dětský lyžařský set Sulov DETSKE LYZE – SET je vhodný pro malé závodníky, kteří se nebojí bílých svahů. Kvalitní evropská výroba se zaměřením na bezpečnost.

699 Kč

Osvoboďte se a prozkoumejte hory. Rossignol TRACK 90 spojuje všestrannost sjezdového lyžování s výkonem za všech podmínek a celodenním komfortem. Přepínání Ski and walk. Šíře 104 mm poskytuje pohodlí, zatímco skelet s nižší hmotností zlepšuje přenos energie. Izolovaná vnitřní botička poskytuje teplo chodidlům po celý den.

4 499 Kč
Arcore SKI FIX Slepky na sjezdové lyže

Slepky na sjezdové lyže Arcore SKI FIX vám usnadní jejich přepravu.

39 Kč

Bota pro juniorské závodníky a all-mountain lyžaře, Lange RSJ 60 nabízí perfektní kombinaci pohodlí, flexe a výkonu pro lyžaře do 12 let. Juniorská skořepina s mono vstřikováním, vložka Control Fit a design se čtyřmi přezkami řeší juniorský tvar pro menší lýtka a tvary chodidel, aby poskytovaly vyšší pohodlí, teplo a výkon specifický pro juniory.

3 199 Kč
Máme v nabídce od značky Crazy Ears
Crazy Ears YETI Uši na helmu

Buďte jiní než ostatní. Crazy Ears jsou originálním doplňkem na helmy. Uši se nalepují pomocí suchých zipů a lze je kdykoliv odstranit.

369 Kč
Crazy Ears ČÍRO WIGGYSTYLE Kohout na helmu

Buďte jiní než ostatní. Crazy Ears WIGGYSTYLE jsou originálním doplňkem na helmy. Nalepovací doplňky na helmy v podobě uší, růžků nebo kohoutu. Uši se nalepují pomocí přísavek a lze je kdykoliv odstranit. Na matné helmy se lepí průsvitná samolepící kolečka z hladké fólie pro lepší přilnavost, jsou přiložena.

419 Kč
Crazy Ears KORUNKA Doplněk na helmu

Buďte jiní než ostatní. Crazy Ears jsou originálním doplňkem na helmy.

269 Kč
Crazy Ears COPÁNKY RŮŽOVÉ Uši na helmu

Buďte jiní než ostatní. Crazy Ears jsou originálním doplňkem na helmy. Nalepovací doplňky na helmy v podobě uší nebo růžků. Uši se nalepují pomocí přísavek a lze je kdykoliv odstranit. Na matné helmy se lepí průsvitná samolepící kolečka z hladké fólie pro lepší přilnavost, jsou přiložena.

369 Kč