www.sportwings.cz

COMPACTOR BAG ASPISPACE 5PCS M Vakuové pytle pro uskladnění textilu a peřin, transparentní, velikost UNI

Super produkt COMPACTOR BAG ASPISPACE 5PCS M Vakuové pytle pro uskladnění textilu a peřin, transparentní, velikost UNI od dodavatele se skvělou pověstí COMPACTOR jde sehnat právě teď opravdu levně! Zrovna nyní za cenu 469 Kč.
EAN: 3370910079142
COMPACTOR BAG ASPISPACE 5PCS M Vakuové pytle pro uskladnění textilu a peřin
Ověřit dostupnost
Značka: COMPACTOR
469
Popis

Sada vakuových úložných pytlů Compactor BAG ASPISPACE 5PCS M okamžitě vyřeší vaše problémy s úložným prostorem. Chrání uložené věci před vnějšími vlivy jako jsou vlhkost, prach či roztoči.

Další zboží z kategorie Batohy
VUCH VERMI Dámský batoh

Kdo si jednou nasadí batůžek Vuch VERMI, už nebude chtít jiný. Hodí se totiž snad k jakémukoliv outfitu, je neuvěřitelně praktický a v neposlední řadě nepostrádá styl. Stejně jako vy.

1 199 Kč
Lotto ELITE SOCCER BG Fotbalová taška

Sportovní taška Lotto ELITE SOCCER BG nabízí dostatek místa pro všechno potřebné vybavení na trénink i zápas. Prostorná hlavní kapsa se otevírá pomocí dvoucestného zipu, takže je zaručen snadný přístup dovnitř tašky. Významným plusem je dvojité dno, které slouží k oddělení špinavého prádla nebo bot od ostatních věcí.

799 Kč
Billabong CACHE BUM BAG Ledvinka

Ledvinka Billabong CACHE BUM BAG s hlavní kapsou na zip pro bezpečné uložení vašich drobností. Nastavitelný pas, který uzavřete na přezku.

549 Kč
Columbia LIGHTWEIGHT PACKABLE II HIP PACK Ledvinka

Tuto praktickou a lehkou ledvinku Columbia LIGHTWEIGHT PACKABLE II HIP PACK lze sbalit do vlastní kapsy pro snadné přenášení. Na vašich cestách rozhodně nesmí chybět!

749 Kč
Máme v nabídce od značky COMPACTOR
COMPACTOR JET ROLL BAGS M 2PCS Cestovní vakuové pytle

Set dvou cestovních vakuových pytlů Compactor JET ROLL BAGS M 2PCS fungují bez použití vysavače. Ručním rolováním z nich vypustíte vzduch. Díky tomu jsou skvělou volbou na cesty.

219 Kč
COMPACTOR BAG ASPISPACE 2PCS XL Vakuové pytle pro uskladnění textilu a peřin

Vakuové pytle pro uskladnění textilu a peřin Compactor BAG ASPISPACE 2PCS XL okamžitě vyřeší vaše problémy s úložným prostorem. Chrání uložené věci před vnějšími vlivy jako jsou vlhkost, prach či roztoči.

349 Kč
COMPACTOR BAG ASPISPACE 2PCS L Vakuové pytle pro uskladnění textilu a peřin

Vakuové pytle pro uskladnění textilu a peřin Compactor BAG ASPISPACE 2PCS L okamžitě vyřeší vaše problémy s úložným prostorem. Chrání uložené věci před vnějšími vlivy jako jsou vlhkost, prach či roztoči.

249 Kč
COMPACTOR BAG ASPISPACE 3PCS Vakuové pytle pro uskladnění textilu a peřin

Vakuové pytle Compactor BAG ASPISPACE 3PCS jsou ideální volbou pro uskladnění textilu a peřin. Okamžitě vyřeší vaše problémy s úložným prostorem a ochrání uložené věci před vnějšími vlivy jako jsou vlhkost, prach či roztoči.

319 Kč