www.sportwings.cz

CCM ULTIMATE SR Hokejová hůl, červená, velikost 165

Výjimečný produkt CCM ULTIMATE SR Hokejová hůl, červená, velikost 165 od dodavatele se skvělou pověstí CCM jde nakoupit online za super peníze. Nyní za akční cenu 799 Kč.
EAN: 886832974814
CCM ULTIMATE SR Hokejová hůl
Ověřit dostupnost
Značka: CCM
799 999 Kč Sleva -20%

Dřevěná hokejka CCM ULTIMATE SR je vhodná na různé typy povrchů. Můžete s ní hrát hokej, hokejbal a další sporty. Čepel s ABS jádrem je lehká a odolná. Laminátový shaft je velmi silný a odolný s trvanlivou lesklou úpravou.

Další zboží z kategorie Hráč

Dřevěná hokejová hůl NASHVILLE od českého výrobce Tohos je skvělá pro naučení základů práce s hokejkou a rekreační hru.

299 Kč

Dřevěná hokejka Ccm ULTIMATE YT R pro juniorské kategorie je vhodná na různé typy povrchů. Můžete s ní hrát hokej, hokejbal a další sporty. Čepel s ABS jádrem je lehká a odolná.

699 Kč

Kvalitní dřevěná hokejka Tohos STREETBALL 147 je vhodná nejen na rekreační hraní na ledě, ale skvěle se hodí i na hokejbal.

599 Kč

Juniorská hokejka Warrior HD1 DYNASTY 50 HENRIQUE je ideální pro poloprofesionální a rekreační hráče. Ergonomický tvar shaftu skvěle padne do rukou a ještě více zpříjemní pocit ze hry.

999 Kč

Dětská dřevěná hokejka Sulov OTTAWA 142 cm. Hokejka se hodí především na rekreační hru.

379 Kč

Laminátová hokejka Ccm ULTIMATE JR R pro juniorské kategorie je vhodná na různé typy povrchů. Můžete s ní hrát hokej, hokejbal a další sporty. Čepel s ABS jádrem je lehká a odolná. Laminátový shaft je velmi silný a odolný s trvanlivou lesklou úpravou.

749 Kč

Dětská hokejka CCM RIB 65K 55 JR 29 je hůl vyšší střední třídy pro poloprofesionální hráče i nadšené hobíky. Díky svým jedinečným technologiím vám usnadní a zpřesní střelbu zápěstím a radikálně zvedne úspěšnost přihrávek.

2 690 Kč
-24%

Kompozitová hokejka Bauer S19 VAPOR X2.5 GRIP STICK INT 60 je vhodná pro hráče od 13 do 17 let. Přestože jde o jeden z nejlevnější modelů řady Vapor, tak disponuje velmi nízkou vahou a skvělou oporou při střele.

1 399 Kč
Máme v nabídce od značky CCM

Hokejové rukavice CCM TACKS AS 550 YT jsou ideální pro začátečníky a rekreační hráče. Rukavice jsou jsou lehké, pohodlné, ale zároveň velmi odolné. Dlaň je vyrobená z vyztuženého materiálu NASH, díky kterému má dlouhou životnost.

1 899 Kč

Hokejové brusle CCM TACKS AS 550 INT poskytují skvělé pohodlí a vysokou odolnost. Výplň brusle z mikrovlákna je odolná vůči opotřebení a velmi pohodlná. Brusle mají nevyměnitelné nerezové nože SPEEDBLADE se zvednutým držákem na patě. Šířka bruslí je R (regular).

1 699 Kč

Střední modelová řada hokejových ramen CCM TACKS 9060 JR s anatomickou 3D konstrukcí. Ta brání zvedání ramenních chráničů, aby seděly na ramenou a trupu. Ramena disponují také nastavitelnými chrániči bicepsů, pohyblivým chráničem hrudní kosti, pohyblivým chráničem páteře a síťovanou výplní.

2 290 Kč

Dětské hokejové rukavice CCM TACKS AS 550 YT jsou ideální pro začátečníky a rekreační hráče. Rukavice jsou jsou lehké, pohodlné, ale zároveň velmi odolné. Dlaň je vyrobená z vyztuženého materiálu NASH, díky kterému má dlouhou životnost.

1 099 Kč

Profi model hokejové helmy CCM TACKS 710 SR nabízí mimořádné pohodlí a plně přizpůsobitelný tvar. Inovovaná komfortní výstelka se dokonalé přizpůsobí tvaru hlavy a chytrý materiál D30 Lite v kombinaci se systémem RED poskytují výjimečnou úroveň ochrany. Systém RED byl vyvinut ve spolupráci s laboratoří pro výzkum neurologických poranění způsobených nárazy (NISL). Pěna I.Q.SHION nabízí špičkovou úroveň pohodlí.Helmu navíc snadno nastavíte bez použití nástrojů.

4 290 Kč

Hokejové brusle CCM RACKS AS 550 SR jsou ideální pro začínající nebo rekreační hokejisty. Brusle jsou velmi pohodlné a zároveň odolné. Mají nevyměnitelný nerezový nůž CCM SPEEDBLADE s mírně zvednutým holderem na zadní straně brusle.

1 799 Kč

Pánská kšiltovka CCM MESHBACK TRUCKER TEAM CANADA s nastavitelnou velikostí vám příjemně obepne hlavu a nikde vás nebude tlačit. Čepice má na přední straně velké logo značky CCM a nápis Canada.

699 Kč

Laminátová hokejka Ccm ULTIMATE JR R pro juniorské kategorie je vhodná na různé typy povrchů. Můžete s ní hrát hokej, hokejbal a další sporty. Čepel s ABS jádrem je lehká a odolná. Laminátový shaft je velmi silný a odolný s trvanlivou lesklou úpravou.

749 Kč