www.sportwings.cz

CAPITAL SPORTS STORMSTRIKE 2K Cyklotrenažér, modrá, velikost UNI

Designový produkt CAPITAL SPORTS STORMSTRIKE 2K Cyklotrenažér, modrá, velikost UNI od skvělé značky CAPITAL SPORTS jde nakoupit tady teď za outletovou cenu. Momentálně v akci za 5 399 Kč.
EAN: 4260457486864
CAPITAL SPORTS STORMSTRIKE 2K Cyklotrenažér
Popis

Ergometr CAPITAL SPORTS STORMSTRIKE 2K je tvůj inovativní cross tréninkový ergometr pro domácí použití. Trénuješ současně celé tělo, zvyšuješ svou svalovou sílu, zlepšuješ svou vytrvalost a můžeš spálit mnohem více kalorií než na běžném domácím posilovacím zařízení. O intenzivní trénink se postará novodobý ventilační odpor: Přes řetězový pohon je poháněn ventilátor. Vznikající proud vzduchu zajišťuje tréninkový odpor – čím rychleji šlapeš, tím větší je odpor. Tímto způsobem je cyklistický cross trenažér stejně vhodný pro začátečníky i profesionály a prakticky nikdy neklade tvým tréninkovým nárokům mechanické meze!

Další zboží z kategorie Fitness

Pánské triko Reebok CF ACTIVCHILL TEE navrženo se zvýšenou prodyšností, aby vaše tělo bylo v pohodě a vy jste tak mohli maximalizovat svůj potenciál bez ohledu na podmínky. Prodyšná tkanina pohlcující vlhkost zajistí, že během intenzivních sezení zůstanete v suchu a pohodlí. Tenký střih je pohodlný, takže se můžete volně pohybovat.

499 Kč

Dámské tréninkové tílko Nike THE NIKE GET FIT TANK v elegantním sportovním střihu, je vyrobené z měkkého a elastického materiálu, který s pomocí technologie Dri-Fit skvěle odvádí pot, takže budete při tréninku v suchu a pohodlí. Střih kopíruje tvar těla, takže vám nebude bránit v pohybu a ještě budete vypadat žensky.

499 Kč

Unikátní jednoruční činka LIFEFIT Kettlebell Vinyl je jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního vinylového materiálu plněného cementovou náplní. Kvalitní a pevné madlo činky zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Tato činka je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena k rozvoji síly a dynamiky.

499 Kč
Lifefit VIBRA TRAINER Masážní deska

Vibrační plošina Lifefit VIBRA TRAINER je stroj, který lze využít hned dvěma způsoby. S jeho pomocí můžete jednak posilovat, tvarovat postavu a odbourávat přebytečné tuky, ale také podpořit uvolnění unaveného svalstva či zlepšit krevní oběh. Vibrační plošina pracuje na principu oscilačního pohybu, který při každém kmitu plošiny vyvede Vaše tělo mírně z rovnováhy, což ve výsledku znamená, že svaly musí ke zvládnutí cviků vyvinout mnohem větší sílu. Kromě cviku samotného musí Vaše tělo ještě udržet v rovnováze. Dochází k zapojování hlubokého stabilizačního svalstva. Plošinu lze ovládat pomocí displeje nebo dálkového ovladače. Displej zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost a zvolený program.

4 990 Kč
Máme v nabídce od značky CAPITAL SPORTS
CAPITAL SPORTS RENI HI TEMP 2X5KG Pogumované kotouče

Pogumovaná závaží CAPITAL SPORTS RENI HI TEMP jsou z recyklované pryže a lisované za vysoké teploty. Jádro z hliníku zajišťuje maximální odolnost proti nárazu. Pružný a odolný materiál dělá závaží ideální pro cviky s odhazováním činek.

1 999 Kč
CAPITAL SPORTS RESISTOR 5 (14-22KG) Elastický sportovní pás

Capital Sports RESISTOR 5 (14-22KG) je přenosný a univerzálně použitelný tréninkový pás pro vysoký počet cvičení s vlastní vahou a sportovních využití. Funkcí silových pásů je na jedné straně pomoc a usnadnění při cvičeních, jako např. při švihu, dipech nebo jako podporu, na druhé straně je lze používat i při zatěžujících cvičeních, např. při natahování.

399 Kč
CAPITAL SPORTS RESISTOR 8 (27-68KG) Elastický sportovní pás

Capital Sports RESISTOR 8 (27-68kg) je přenosný a univerzálně použitelný tréninkový pás pro vysoký počet cvičení s vlastní vahou a sportovních využití. Funkcí silových pásů je na jedné straně pomoc a usnadnění při cvičeních, jako např. při švihu, dipech nebo jako podporu, na druhé straně je lze používat i při zatěžujících cvičeních, např. při natahování.

399 Kč

Rovná lavice Capital Sports FLAT B je základem pro různá cvičení a je téměř nenahraditelná v každé domácí tělocvičně. Pokud potřebujete lavičku kombinovat s posilovací věží, pro cvičení s obouruční činkou nebo pro volný trénink se závažími, je zařízení FLAT B správná volba.

1 999 Kč