www.sportwings.cz

CANONDALE IQ200 Bezdrátový tachometr, černá, veľkosť UNI

Zlevněný produkt CANONDALE IQ200 Bezdrátový tachometr, černá, veľkosť UNI od známého výrobce CANONDALE jde nakoupit u nás právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena od 899 Kč.
EAN: 884603892213
CANONDALE IQ200 Bezdrátový tachometr
Ověřit dostupnost
Značka: CANONDALE
899

Bezdrátový Cannondale IQ200 je výkonný cyklocomputer s 11 užitečnými funkcemi. Mezi tyto funkce patří například auto on/off a dva power-saving módy. Díky cyklocomputeru budete mít přehled o aktuální, průměrné i maximální rychlosti. Přístroj nabízí i porovnání průměrné a aktuální rychlosti.

Další zboží z kategorie Tachometry

Bezdrátový cyklocomputer One BRAIN 20.0 ATS v atraktivním designu s velkým a přehledným 4 segmentovým displejem a velkými číslicemi. Computer nabízí 20 funkcí včetně hodin či ukazatele spotřeby kalorií. Jistě oceníte i jednoduchou montáž a intuitivní přehledné ovládání.

699 Kč

Cyklocomputer Arcore ACC-2 se 14 funkcemi pro měření základních parametrů vaší jízdy na kole.

299 Kč

Cyklistický cyklocomputer Con-Tec CBC-464 s velkým, podsvíceným a dobře čitelným displejem s 8 funkcemi. Drátové provedení a velmi snadná montáž bez nutnosti použití nářadí.

499 Kč

Sigma BC 1200 WL je snadno nastavitelný bezdrátový cyklocomputer pro nenáročné uživatele toužící po základních funkcích v kvalitním provedení. Tento computer nabízí 12 základních funkcí.

999 Kč

Cyklocomputer Sigma COMPUTER SIGMA BC 7.16 ATS s analogově kódovaným rádiovým přenosem. Nastavit jej můžete pomocí rozměrů pneumatik. Na displeji uvidíte všechny potřebné údaje k vaší jízdě.

849 Kč

Tachometr Arcore ACC-1 s funkcemi pro měření základních parametrů každé vaší jízdy na kole. Velice kompaktní design a jednoduchá montáž dodává příjemný pocit během používání.

199 Kč

Cyklocomputer Sigma BC 5.16 je drátový tachometr, který lze namontovat pohodlně bez nářadí. Computer má přednastavené velikosti kol a je i odolný vůči vodě.

499 Kč

Cyklocomputer Arcore ACC-4 s 20 funkcemi pro měření základních parametrů vaší jízdy na kole.

499 Kč
Máme v nabídce od značky CANONDALE

Plynule nastavitelná teleskopická sedlovka Cannondale DOWNLOW 150 mm, ovládaná mechanickou páčkou z řídítek. Vedení mezi páčkou a sedlovkou je vnitřkem rámu. Zámek sedla je s nulovým offsetem a je vhodný pro klasické kulaté kovové ližiny i pro oválné karbonové ližiny.

6 299 Kč

Pumpa na kolo Cannondale DIRT. Mini kapesní pumpa s integrovaným šlahounem. Hlava pumpy se zámkem páky, pro všechny ventilky.

1 299 Kč
-31%

Lehký cyklistický dres Cannondale CFR REPLICA je vyrobený z velice prodyšného materiálu. Dres má rukávy ze strečového materiálu a zip po celé délce. V zadu nesmí chybět tři kapsičky na svačinu, nářadí či mobil.

1 199 Kč