www.sportwings.cz

CAMP PHOTON WIRE RACK PACK 6 Set karabin, mix, veľkosť UNI

Tento zlevněný kousek CAMP PHOTON WIRE RACK PACK 6 Set karabin, mix, veľkosť UNI od skvělého a známého výrobce CAMP pohodlně získáte zde nyní napořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 1 290 Kč.
EAN: 8005436090740
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: CAMP
1 290

CAMP PHOTON WIRE se řadí mezi nejlehčí „full-size“ drátové karabiny na světě a jsou stále výrazně větší než ostatní karabiny ve stejné třídě. Jsou skvělé pro lezce, kteří hledají to nejlehčí vybavení bez ztráty komfortu ovládání. Jsou jako stvořené pro náročné dlouhé cesty, alpské mixové cesty. Nová generace je vybavena novým designem těla, který zvyšuje sílu a udržuje snadnou manipulaci i v rukavicích, na které si lezci zakládají. Nově upravené je i spojení mezi drátem a nosem karabiny pro vyšší ochranu karabiny i před poškozením nebo náhodným otevřením.

Další zboží z kategorie Lezení

Vychytaný batoh CAMP ROX 40 L na lano s objemem 40l a spoustou místa pro materiál. Do batohu se vejde lano, 2 páry lezeček, sedák, rack expresek a další drobnosti. Lanobatoh CAMP Rox lze pohodlně nosit na zádech a vejde se i do boulder matky. Pro přístup obsahu slouží dlouhý středový zip. Lanobatoh nabízí 1 vnitřní kapsu na zip a další 1 vnější síťovanou kapsu pro flašku s pitím, pro odpadky nebo pro potřebné větrání lezeček.

1 290 Kč

Sáček na magnézium Ocún LUCKY KID + BELT pro vaše malé horolezce.

400 Kč

TWIN CYLINDERS 33 mm od značky YY Vertical se prodávají v páru a patří mezi velké klasiky lezeckého výcviku. Přepracovaný TWIN vám nabízí dva různé režimy: vertikální nebo horizontální pro trénink s přítahem / zavěšením přizpůsobený vašim potřebám. Určitě posílí váš klešťový stisk a vaše paže.

599 Kč

Lehký expreskový set Ocún HAWK QD WIRE PA 16 vhodný i do zimních podmínek. Ocení především lezci preferující výhody drátových karabin, které nezamrzají, jsou lehčí a mají větší průchodnost.

370 Kč

Originální pytlíky na magnézium YY Vertical CHALK BAG inspirované pravěkou faunou. Díky širokému vstupu je vhodný pro děti i dospělé a nezbytnosti jsou vždy k dispozici: jeden horolezecký kartáč, stahovací šňůrka a nastavitelný bederní popruh.

499 Kč

Šitá plochá smyce od značky Beal v šíři 18 MM. Klasická smyce, kterou zná a používá každý lezec. Poslouží dobře jako odsedka, prodloužení jištění atd. Jedná se o velice slabou „ostrou“ tužší smyci. Různé barvy u různých délek zjednodušují orientaci v materiálu.

129 Kč

Klasická PA smyčka Ocún O-SLING PA 16, která by neměla chybět ve výbavě žádného lezce.

600 Kč

Originální pytlíky na magnézium YY Vertical CHALK BAG inspirované pravěkou faunou. Díky širokému vstupu je vhodný pro děti i dospělé a nezbytnosti jsou vždy k dispozici: jeden horolezecký kartáč, stahovací šňůrka a nastavitelný bederní popruh.

499 Kč
Máme v nabídce od značky CAMP

PHOTON LOCK je nejlehčí „full size“ karabina se šroubovací pojistkou zámku od CAMPu. Navržena je pro všestranné použití a pro lezce všech úrovní. I-Beam konstrukce výbrusu přináší skvělý poměr mezi pevností a váhou a přitom si stále zachovává výbornou průchodnost lana karabinou. Karabina Photon Lock má patentovanou úpravu nosu a zámku SphereLock, která přesným výbrusem zvyšuje pevnost při zatížení. Nově upravená šroubovací pojistka zámku zaručuje optimální skluz závitu pro tu nejjednodušší manipulaci jednou rukou.

329 Kč

STORM je nejlehčí přilba společnosti CAMP, vyvinutá pro technické lezení a alpinismus. Helma je vyrobena technologií In-Mold s použitím pěnového polystyrenu (EPS). Skořepinový obal helmy je odolný polykarbonát designově laděný pro moderní vzhled. Přilba Storm nabízí 22 větracích otvorů pro to nejlepší odvětrávání.

Velikost S (48 – 56 cm), L (54 – 62 cm)

1 890 Kč

Prémiové super suché magnesium CAMP BLOCK CHALK 120 G v kostce (pevném stavu).

69 Kč

Sada 6ks superlehkých expresek CAMP PHOTON WIRE EXPRESS KS DYNEEMA 11 CM. Expreska se skládá z drátových karabin CAMP Photon Wire a 11 MM smyčky Dyneema®. Doplňkem těchto expresek je stahovačka Karstop Evo, která zamezuje protáčení karabiny, kterou vede lano. Díky své ultra nízké hmotnosti při zachování full-size velikosti karabin je expreska vhodná pro pokročilé lezce do náročných terénů i více délkových cest.

2 490 Kč

Chystáš se s přítelkyní na ferraty a balíte vše potřebné. Lékárna, helmy, sedací a prsní úvaz, rukavice, lano a pár karabin na dojištění těžších úseků a samozřejmě ferratový set Camp KINETIC GYRO REWIND PRO 95 – 115 CM. U nástupu se nastrojíte a pomocí navazovacího oka u setu Camp Kinetic Giro Rewind Pro si snadno připínáte ferratový set k úvazku a můžete vyrazit. Nastoupanými metry si pochvalujete snadné přepínání karabin na laně díky skvěle do ruky padnoucím dlaňovým karabinám Camp Echo. Díky pružným smyčkám a otočnému obrtlíku Camp Gyro nedochází k nechtěnému zamotávání lanyardů a tím je pohyb na leně efektivní a hlavně bezpečný. Další důležitou bezpečnostní součástí setu je párací tlumič pádu, který ztlumí případný pád a vy si tedy nemusíte připouštět žádný strach z nebezpečí. Skvělý pocit z výstupu vám nic nekazí a vy se hravě dostáváte na konec cesty. Zde vám je jen trochu líto, že vertikální zábava je již u konce.

4 290 Kč

CAMP OTTO STANDARD je jedna z nejlehčích klasických jistících a slaňovacích osem na trhu vhodná pro skalní lezení.

359 Kč

Dětský prsní úvazek pro použití pouze v kombinaci se sedacím úvazkem. CAMP BAMBINO CHEST je bezpečnostním doplňkem pro každé dítě, které je tak chráněno proti přetočení těla při náhlém pádu.

679 Kč

Velmi odolné mailony trojúhelníkového tvaru se šroubovacím zámkem. Mailony jsou v provedení pozink a jsou uzpůsobené pro kotvení a práci v průmyslu.

89 Kč