www.sportwings.cz

CAMP PHOTON WIRE RACK PACK 6 Set karabin, mix, velikost UNI

Vynikající produkt CAMP PHOTON WIRE RACK PACK 6 Set karabin, mix, velikost UNI od výrobce s mnohaletou tradicí CAMP máte možnost najít zrovna dneska za extra cenu! Aktuálně v akci za 1 290 Kč. EAN: 8005436090740
CAMP PHOTON WIRE RACK PACK 6 Set karabin
Více informací »
Značka: CAMP
1 290
Popis

CAMP PHOTON WIRE se řadí mezi nejlehčí „full-size“ drátové karabiny na světě a jsou stále výrazně větší než ostatní karabiny ve stejné třídě. Jsou skvělé pro lezce, kteří hledají to nejlehčí vybavení bez ztráty komfortu ovládání. Jsou jako stvořené pro náročné dlouhé cesty, alpské mixové cesty. Nová generace je vybavena novým designem těla, který zvyšuje sílu a udržuje snadnou manipulaci i v rukavicích, na které si lezci zakládají. Nově upravené je i spojení mezi drátem a nosem karabiny pro vyšší ochranu karabiny i před poškozením nebo náhodným otevřením.

Další zboží z kategorie Lezení
OCÚN CRACK Spárové rukavice

Spárové rukavice Ocún CRACK jsou mezi lezci velmi populární. Tenká guma zajišťuje dokonalou ochranu rukou a zároveň poskytuje maximální tření a citlivost během lezení. Suchý zip je díky důmyslné konstrukci rukavic překryt gumou, takže při lezení nepřekáží. Všimli jste si, v jakých rukavicích lezou v Yosemitech Adam Ondra nebo Tommy Caldwell? Správně, jsou to ty od značky Ocún.

650 Kč
GIBBON GIBOARD - ROOTS ROCKER TRAVEL GiBoard set

GIBOARD přináší slacklining z venku do vašeho domova. Nebo na jakékoli jiné místo! Bez ohledu na to, kam se ho rozhodnete vzít: Všechno je možné, kromě nudy. Náročné triky, efektivní trénink nebo jen zábava a hra. Dělejte to, co děláme: Vytvořte si vlastní výzvy. Můžete jen vyhrát! Protože když balancujete, skáčete nebo se bavíte, tréninkový efekt se objevuje přirozeně: Posilujete držení těla, kondici a kreativitu. To je model Gibbon GIBOARD – ROOTS ROCKER TRAVEL.

4 799 Kč
OCÚN VIA FERRATA TWIST PAIL SET Ferratový set

Ferratový set Ocún VIA FERRATA TWIST PAIL SET. Set obsahuje lehký třípřezkový úvazek Ocún TWIST klasické konstrukce pro všestranné použití. Tlumič pádu Ocún CAPTUR pro použití na zajištěných cestách Via ferrata. Horolezeckou helmu PAIL.

3 590 Kč
OCÚN HOLDS SET 2 SLOPERS Sada chytů

Sada deseti chytů Ocún HOLDS SET 2 SLOPERS různé velikosti ve tvaru oblin na stavbu domácí tréninkové stěny. Jemná struktura povrchu usnadňuje úchop.

2 190 Kč
Máme v nabídce od značky CAMP
CAMP KINETIC REWIND 85-120cm Ferratový set

CAMP KINETIC REWIND je ferratový set s páracím tlumičem zajišťující vysokou bezpečnost lezce. Ferratový set je vybaven dlaňovými karabinami CAMP Hercules. Ferratový set Kinetic Rewind splňuje požadavky normy EN 958:2017, tedy použití pro hmotnosti 40-120kg. Pro maximální pohodlí jsou upraveny i elastické šité 22mm široké popruhy, které maximálně zkracují svou délku a při pohybu nepřekáží. Set je dodáván včetně transportního obalu.

2 290 Kč
CAMP CHUNKY CHALK 120g Magnesium

Prémiové super suché drcené magnezium CAMP CHUNKY CHALK 120g připravené k okamžitému použití. Výborně absorbuje pot, zvyšuje přilnavost a tření. Ideální pro každodenní použití.

159 Kč
CAMP ORBIT WIRE EXPRESS 11cm 6 PACK Expreskový set

Sada 6ks expresek CAMP ORBIT WIRE EXPRESS v délce 11cm, které jsou skvělou volbou pro všechny druhy lezení. Karabiny CAMP Orbit Wire se vyznačují velikou odolností, bezproblémovým chodem a extra nízkou hmotností.

1 790 Kč
CAMP ENERGY JR Dětský sedací úvazek

Dětský sedací úvazek CAMP ENERGY JR s 3 rychlo nastavitelnými auto uzamykatelnými sponami. Maximální pohodlí je zaručeno teplem tvarovanou EVA pěnou v pase i nohavičkách. Auto uzamykatelné spony zaručují tu nejvyšší bezpečnost (zcela vyřadily systém zakládání stahovacího popruhu). Úvazek Energy JR nabízí 2 zesílená materiálová poutka i poutko na maglajzák.

1 190 Kč