www.sportwings.cz

CAMP PHOTON LOCK Karabina, modrá, velikost UNI

Hodně povedený produkt CAMP PHOTON LOCK Karabina, modrá, velikost UNI od společnosti s dlouholetou tradicí CAMP snadno můžete získat právě nyní za nejnižší cenu! Právě teď za cenu 329 Kč. EAN: 8005436109428
CAMP PHOTON LOCK Karabina
Více informací »
Značka: CAMP
329
Popis

PHOTON LOCK je nejlehčí „full size“ karabina se šroubovací pojistkou zámku od CAMPu. Navržena je pro všestranné použití a pro lezce všech úrovní. I-Beam konstrukce výbrusu přináší skvělý poměr mezi pevností a váhou a přitom si stále zachovává výbornou průchodnost lana karabinou. Karabina Photon Lock má patentovanou úpravu nosu a zámku SphereLock, která přesným výbrusem zvyšuje pevnost při zatížení. Nově upravená šroubovací pojistka zámku zaručuje optimální skluz závitu pro tu nejjednodušší manipulaci jednou rukou.

Další zboží z kategorie Lezení
CAMP STORM Přilba

STORM je nejlehčí přilba společnosti CAMP, vyvinutá pro technické lezení a alpinismus. Helma je vyrobena technologií In-Mold s použitím pěnového polystyrenu (EPS). Skořepinový obal helmy je odolný polykarbonát designově laděný pro moderní vzhled. Přilba Storm nabízí 22 větracích otvorů pro to nejlepší odvětrávání.

Velikost S (48 – 56 cm), L (54 – 62 cm)

1 890 Kč
GIBBON GIBOARD - CAESAR JIB GiBoard set

GIBOARD přináší slacklining z venku do vašeho domova. Nebo na jakékoli jiné místo! Bez ohledu na to, kam se ho rozhodnete vzít: Všechno je možné, kromě nudy. Náročné triky, efektivní trénink nebo jen zábava a hra. Dělejte to, co děláme: Vytvořte si vlastní výzvy. Můžete jen vyhrát! Protože když balancujete, skáčete nebo se bavíte, tréninkový efekt se objevuje přirozeně: Posilujete držení těla, kondici a kreativitu. To je model Gibbon GIBOARD – CAESAR JIB.

4 799 Kč
CAMP ENERGY CR 3 Sedák

Velmi lehký a pohodlný sedací úvazek se třemi auto uzamykatelnými přezkami. Úvazek CAMP ENERGY CR 3 je vhodný pro lezení na všech úrovních. Díky své jednoduchosti je oblíbenou volbou na skalní stěny, více délky a je populární i na lezeckých stěnách. Tepelně tvarované polstrování zajišťuje maximální pohodlí i při delším odsednutí. Nohavičky se nastavují pomocí nastavitelných auto uzamykatelných spon, díky kterým se dá velikost rychle přizpůsobit. Úvazek Energy CR3 má 4 materiálová poutka zesílená bužírkou která navíc vzadu tvoří dostatečný prostor pro snadnější průlez komínem.

1 190 Kč
OCÚN VIA FERRATA WEBEE + CHEST PAIL SET Ferratový set

Ferratový set Ocún VIA FERRATA WEBEE + CHEST PAIL SET. Set obsahuje sportovní úvazek WeBee 3, jehož konstrukční řešení je založeno na patentovaném konceptu WeBee Performance Technology. Díky tomu poskytuje WeBee 1 perfektní komfort (umocněný anatomicky tvarovaným polstrováním), lehkost, prodyšnost a zároveň dlouhou trvanlivost. Přidané přezky umožňují přenastavit obvod nohaviček – lze je kupříkladu rozšířit při zimním lezení, kdy je nutné obléci více vrstev oděvu. Patentovaná konstrukce polstrování úvazku zaručuje tvarovou flexibilitu, rovnoměrný rozklad sil a velmi účinnou ventilaci při minimální hmotnosti. Sendvič v pase je vyroben z 3D pěny PE EVA s uzavřenou buněčnou strukturou, která je odolná vůči oděru a omyvatelná. Tlumič pádu Captur. Hrudní úvazek pro spojení se sedákem. Helmu Ocún Pail. Karabinu klasického tvaru Osprey Twist a spojku sedáku s prsním úvazkem. Ideální startovní balíček na Ferratové cesty.

4 990 Kč
Máme v nabídce od značky CAMP
CAMP OVAL QUICK LINK 8mm Karabina

Velmi odolné mailony CAMP OVAL QUICK LINK oválného tvaru se šroubovacím zámkem. Mailony jsou v provedení pozink a jsou uzpůsobené pro kotvení a práci v průmyslu.

69 Kč
CAMP START FINGERLESS Rukavice

Bezprstové syntetické rukavice CAMP START FINGERLESS ideální na VIA FERRATY, do lanového centra a pro všechny činnosti s lanem. Vyrobeny jsou ze syntetického materiálu, který je vysoce prodyšný. Rukavice jsou pohodlné i při promoknutí. Všechna namáhaná místa jsou zesílena pro větší odolnost.

549 Kč
CAMP DELTA QUICK LINK 8mm Mailony

Velmi odolné mailony trojúhelníkového tvaru se šroubovacím zámkem. Mailony jsou v provedení pozink a jsou uzpůsobené pro kotvení a práci v průmyslu.

79 Kč
CAMP OVAL STANDARD LOCK Karabina

Velmi pevná a odolná ocelová oválná karabina CAMP OVAL STANDARD LOCK se šroubovací pojistkou zámku. Používá se zejména pro práci s kladkami a záchrannou činnost.

159 Kč