www.sportwings.cz

CAMP KINETIC 105cm Ferratový set, modrá, velikost UNI

Kvalitní a žádaný kousek CAMP KINETIC 105cm Ferratový set, modrá, velikost UNI od značky s dobrým jménem CAMP seženete u nás ve výprodejové akci! Ceny od 1 890 Kč. EAN: 8005436092577
CAMP KINETIC 105cm Ferratový set
Více informací »
Značka: CAMP
1 890
Popis

Ferratový set CAMP KINETIC 105cm s páracím tlumičem zajišťující vysokou bezpečnost lezce. Ferratový set je vybaven karabinami CAMP Nomad. Sada je dodávána včetně transportního obalu.

Další zboží z kategorie Via ferrata
CAMP KINETIC REWIND 85-120cm Ferratový set

CAMP KINETIC REWIND je ferratový set s páracím tlumičem zajišťující vysokou bezpečnost lezce. Ferratový set je vybaven dlaňovými karabinami CAMP Hercules. Ferratový set Kinetic Rewind splňuje požadavky normy EN 958:2017, tedy použití pro hmotnosti 40-120kg. Pro maximální pohodlí jsou upraveny i elastické šité 22mm široké popruhy, které maximálně zkracují svou délku a při pohybu nepřekáží. Set je dodáván včetně transportního obalu.

2 290 Kč
OCÚN CAPTUR Tlumič pádu

Tlumič pádu Ocún CAPTUR pro použití na zajištěných cestách Via ferrata.

1 990 Kč
OCÚN VIA FERRATA WEBEE + CHEST PAIL SET Ferratový set

Ferratový set Ocún VIA FERRATA WEBEE + CHEST PAIL SET. Set obsahuje sportovní úvazek WeBee 3, jehož konstrukční řešení je založeno na patentovaném konceptu WeBee Performance Technology. Díky tomu poskytuje WeBee 1 perfektní komfort (umocněný anatomicky tvarovaným polstrováním), lehkost, prodyšnost a zároveň dlouhou trvanlivost. Přidané přezky umožňují přenastavit obvod nohaviček – lze je kupříkladu rozšířit při zimním lezení, kdy je nutné obléci více vrstev oděvu. Patentovaná konstrukce polstrování úvazku zaručuje tvarovou flexibilitu, rovnoměrný rozklad sil a velmi účinnou ventilaci při minimální hmotnosti. Sendvič v pase je vyroben z 3D pěny PE EVA s uzavřenou buněčnou strukturou, která je odolná vůči oděru a omyvatelná. Tlumič pádu Captur. Hrudní úvazek pro spojení se sedákem. Helmu Ocún Pail. Karabinu klasického tvaru Osprey Twist a spojku sedáku s prsním úvazkem. Ideální startovní balíček na Ferratové cesty.

4 990 Kč
CAMP KINETIC REWIND PRO 85-120cm Ferratový set

CAMP KINETIC REWIND PRO je ferratový set s páracím tlumičem zajišťující vysokou bezpečnost lezce. Ferratový set je kromě páracího tlumiče vybaven dlaňovými karabinami CAMP Horai. Karabiny Horai jsou speciálně vyvinuté pro tu nejjednodušší obsluhu a komfortní ovládání. Díky jejímu prodloužení oproti běžným ferratovým karabinám, zamezuje kontaktu prstů s jistícím lanem a zvyšuje manipulovatelnost. Kinetic Rewind Pro splňuje novou normu EN958:2017 (použití pro osoby 40-120kg). Set je dodáván včetně transportního obalu.

2 790 Kč
Máme v nabídce od značky CAMP
CAMP OVAL QUICK LINK 8mm Karabina

Velmi odolné mailony CAMP OVAL QUICK LINK oválného tvaru se šroubovacím zámkem. Mailony jsou v provedení pozink a jsou uzpůsobené pro kotvení a práci v průmyslu.

69 Kč
CAMP TITAN Přilba

Přilba CAMP TITAN, na rozdíl od jiných přileb představuje pevnost, odolnost, pohodlí a nápaditý estetický tvar. Helma je vyrobena pomocí ABS plastů vstřikovaných do formy, která má speciální tvar pro optimalizaci pevnosti a trvanlivosti. Přilba CAMP Titan je bez napevno instalovaných součástí, je tedy snadno rozebíratelná pro případné čištění a údržbu. To ocení nejen půjčovny a outdoorová centra, ale i nadšený ferratista. Vnitřní síťka umožňuje dokonalé odvětrávání a zároveň maximální komfort. Pomocí 4 pevných klipů můžete i jednoduše připevnit čelovku.

Velikost S (48 – 56 cm), L (54 – 62 cm)

1 190 Kč
CAMP DELTA QUICK LINK 8mm Mailony

Velmi odolné mailony trojúhelníkového tvaru se šroubovacím zámkem. Mailony jsou v provedení pozink a jsou uzpůsobené pro kotvení a práci v průmyslu.

79 Kč
CAMP START FINGERLESS Rukavice

Bezprstové syntetické rukavice CAMP START FINGERLESS ideální na VIA FERRATY, do lanového centra a pro všechny činnosti s lanem. Vyrobeny jsou ze syntetického materiálu, který je vysoce prodyšný. Rukavice jsou pohodlné i při promoknutí. Všechna namáhaná místa jsou zesílena pro větší odolnost.

549 Kč