www.sportwings.cz
Nejnovější

Stiga GOAL PRO 79 x 54 CM Fotbalová branka, černá, velikost

Fotbalová branka GOAL PRO od značky Stiga pro děti a pro dospělé, která je vhodná nejen na fotbal a nabízí precizní zpracování.

1 199 Kč

Kensis GOAL Skládací fotbalová branka, červená, velikost

Skládací branka značky Kensis GOAL je určena pro rekreační hru florbalu nebo fotbalu.

499 Kč

Select POP UP GOALS 2 PCS Fotbalové branky, žlutá, velikost

Fotbalové branky Select POP UP GOALS 2 PCS lze sbalit do přiložené tašky. Vhodné jak pro tréninky, tak pro domácí použití na zahradu.

1 990 Kč

Stiga MATCH L Fotbalová branka, oranžová, velikost

Fotbalová branka MATCH L je vyrobená švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Jednoduše složitelná branka pro použití na zahradě nebo na pláži. Pevná konstrukce branky. K upevnění do země použijete ocelové kolíky, které jsou součástí balení. Branka je zabalena v dobře přenosné tašce.

1 999 Kč

Stiga MATCH M Fotbalová branka, oranžová, velikost

Fotbalová branka MATCH M je vyrobená švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Jednoduše složitelná branka pro použití na zahradě nebo na pláži. Pevná konstrukce branky. K upevnění do země použijete ocelové kolíky, které jsou součástí balení. Branka je zabalena v dobře přenosné tašce.

1 499 Kč

Stiga REBOUNDER KICKER 150 Odrazová síť, černá, velikost

Odrazová síť Stiga REBOUNDER KICKER 150 je výborná pomůcka pro trénink přihrávek a pro zlepšení střelecké techniky. Kicker 150 je tvořen hlavním rámem z ocelových trubek o průměru 25 mm a podpůrných trubek o průměru 22 mm. Síť je tvořena z pevného odolného materiálu (polyethylenu), který umožňuje trénink za každého počasí. Síť jednoduše připevníte elastickými šňůrkami. Můžete lehce nastavit úhel sítě a tím změnit úhel odrazu míče. Odrazová síť lze snadno složit a skladovat. Součástí je kotvící sada pro lepší stabilitu.

1 999 Kč

Kensis GOAL Skládací fotbalová branka, červená, veľkosť UNI

Skládací branka značky Kensis GOAL je určena pro rekreační hru florbalu nebo fotbalu.

599 Kč

Outdoor Play JC-429A Skládací fotbalové branky, bílá, veľkosť UNI

Set skládacích fotbalových branek Outdoor play JC-429A lze složit do dvou malých nebo jedné větší branky. Slouží k rekreačnímu hraní na zahradě nebo na dvorku.

2 199 Kč