www.sportwings.cz
Nejnovější

Nike VAPOR GRIP3 FA20 Pánské brankářské rukavice, červená, velikost

Pánské brankářské rukavice Nike VAPOR GRIP3 FA20 se dají nosit v suchu i dešti. Nastavitelný pásek a pěnové tlumení dobře drží a pásek na zápěstí je posunutý níž, aby se ruka mohla přirozeně hýbat.

2 399 Kč

Puma ULTRA PLAY RC JR Dětské brankářské rukavice, růžová, velikost

Zvyšte úroveň vašeho tréninku s dětskými brankářskými rukavicemi Puma ULTRA PLAY RC JR. Poskytují pohodlí při nošení a přilnavost potřebnou k záchraně na poslední chvíli a latex na bekhendu vám pomůže vyrazit míč mimo branku.

579 Kč

Puma ULTRA ULTIMATE HYBRID Pánské brankářské rukavice, oranžová, velikost

Pánské brankářské rukavice Puma ULTRA ULTIMATE HYBRID jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny potřeby moderního brankáře. Díky lehké tkanině a použití exkluzivní tiskové technologie GRDXKN jsou rukavice extrémně lehké a flexibilní. S nově navrženým backhandem má každá sekce specifickou úpravu pro zlepšení výkonu přilnavosti, odpružení a kontroly míče bez ohledu na podmínky.

2 999 Kč

Puma ULTRA PLAY RC JR Dětské brankářské rukavice, černá, velikost

Zvyšte úroveň vašeho tréninku s dětskými brankářskými rukavicemi Puma ULTRA PLAY RC JR. Poskytují pohodlí při nošení a přilnavost potřebnou k záchraně na poslední chvíli a latex na bekhendu vám pomůže vyrazit míč mimo branku.

499 Kč

Puma SLAVIA FINAL EVOKNIT TEE GK TEE Pánské brankářské triko, tyrkysová, velikost

Pánské brankářské triko Puma SLAVIA FINAL EVOKNIT TEE GK vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Pomocí technologie dryCELL, která skvěle absorbuje pot od těla, vás udrží v suchu a pohodlí i během tréninku nebo zápasu.

1 099 Kč

adidas PREDATOR LEAGUE GOALKEEPER Pánské brankářské rukavice, černá, velikost

Brankářské rukavice adidas PREDATOR LEAGUE GOALKEEPER vám pomohou udržet čisté konto. Tyto fotbalové rukavice Predator League jsou navržené tak, aby vám při zápasech pomohly k lepšímu výkonu. Díky polovičnímu pásku kolem zápěstí vám rukavice skvěle padnou. Latexová dlaň URG 3.0 utlumí nárazy a zaručí maximální přilnavost při chytání. Hřbet rukavic je z úpletu a obsahuje silikonové prvky pro přesné vyboxování.

1 799 Kč

Reusch ATTRAKT GRIP FINGER SUPPORT Brankářské rukavice, khaki, velikost

Brankářské rukavice Reusch ATTRAKT GRIP FINGER SUPPORT s latexem Reusch Grip nabízí potřebnou přilnavost a dobrou odolnost proti oděru. Ochranný systém Finger Support zaručuje spolehlivou prevenci poranění prstů na všech pěti prstech. AirVentSystem je vysoce prodyšný materiál, který zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu v rukavici. To zaručuje dobrou prodyšnost a činí rukavice ještě pohodlnějšími.

1 099 Kč

Reusch ATTRAKT INFINITY FINGER SUPPORT Fotbalové brankářské rukavice, černá, velikost

Brankářské rukavice Reusch ATTRAKT INFINITY FINGER SUPPORT s agresivním černým designem poskytuje dokonalou kombinaci odolnosti a přilnavosti profesionálních výkonů na méně kvalitním povrchu. Latex Reusch Grip Infinity nabízí maximální odolnost a dobrou přilnavost. Díky vysoce kvalitní ochraně prstů zaručuje tato rukavice spolehlivou stabilitu na všech pěti prstech. Střih Evolution Negative Cut s latexovými klíny a měkkým textilním zadním dílem poskytuje velmi pohodlný střih rukavice. Vysoce prodyšný síťovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu.

1 199 Kč

BU1 PLUS NC Pánské brankářské rukavice, černá, velikost

Nová řada rukavic BU1 PLUS – lehké rukavice z latexu s jednoduchým zapínáním. Vynikající model pánských brankářských rukavic PLUS NC představuje cenově dostupnou alternativu profesionálních rukavic pro brankáře, kteří hledají kvalitu za skvělou cenu. Při vývoji této rukavice jsme se v BU1 soustředili především na maximální životnost pěny.

1 499 Kč

Puma ULTRA PLAY RC JR Dětské brankářské rukavice, mix, velikost

Zvyšte úroveň vašeho tréninku s dětskými brankářskými rukavicemi Puma ULTRA PLAY RC JR. Poskytují pohodlí při nošení a přilnavost potřebnou k záchraně na poslední chvíli a latex na bekhendu vám pomůže vyrazit míč mimo branku.

399 Kč

BU1 PLUS NC JR Dětské brankářské rukavice, černá, velikost

Nová řada rukavic BU1 PLUS – lehké rukavice z latexu s jednoduchým zapínáním. Vynikající model dětských brankářských rukavic PLUS NC JR představuje cenově dostupnou alternativu profesionálních rukavic pro brankáře, kteří hledají kvalitu za skvělou cenu. Při vývoji této rukavice jsme se v BU1 soustředili především na maximální životnost pěny.

999 Kč

Puma FUTURE ULTIMATE NC Pánské brankářské rukavice, růžová, velikost

Pánské brankářské rukavice Puma FUTURE ULTIMATE NC jsou navrženy tak, aby poskytovaly vašim rukám maximální svobodu pohybu a podporu, když ji na hřišti potřebujete. Rukavice, inspirované brankářskými rituály tejpování zápěstí, přicházejí se specifickou přepracovanou konstrukcí podpory zápěstí. Použitím různých elasticit a tlouštěk v úpletu bekhendu, každá část rukavice dostane svou specifickou úpravu pro další zlepšení výkonu.

3 499 Kč

BU1 ONE ORANGE HYLA JR Dětské brankářské rukavice, oranžová, velikost

Nová řada rukavic BU1 One – lehká dětská rukavice ONE ORANGE HYLA JR z neoprenu s jednoduchým zapínáním v dětské velikosti. Junior model je totožný se Senior modelem, jsou použity naprosto stejné materiály. Latexové a precizně vyformované prsty se starají o příjemný komfort nošení, perfektní přilnavost a skvělý kontakt na míč.

1 190 Kč

Puma FUTURE RP 5.1 HYBRID Pánské brankářské rukavice, černá, velikost

Pánské profesionální brankářské rukavice Puma FUTURE RP 5.1 HYBRID padnou naprosto každému! Zaručují perfektní podporu, ochranu a pohodlí za každého počasí, a v neposlední řadě oslní svým nadčasovým vzhledem!

3 199 Kč

Puma FINAL EVOKNIT TEE Pánské brankářské triko, fialová, velikost

Pánské brankářské triko Puma FINAL EVOKNIT TEE vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Pomocí technologie dryCELL, která skvěle absorbuje pot od těla, vás udrží v suchu a pohodlí i během tréninku nebo zápasu.

999 Kč

Kensis STRIKER Juniorské brankářské rukavice, tyrkysová, velikost

Brankářské rukavice Kensis STRIKER pro juniory poskytují dobrou přilnavost dlaně k míči a tlumení nárazů na dlaních a hřbetech rukou za každého počasí.

199 Kč

Nike MERCURIAL TOUCH VICTORY FA20 Pánské brankářské rukavice, modrá, velikost

Pánské brankářské rukavice Nike MERCURIAL TOUCH VICTORY FA20 mají dlaně vybavené měkkou pěnou a míč v nich lépe drží. Rubové prošívání příjemně obepíná prsty.

1 999 Kč

Puma FUTURE RP 5.1 HYBRID Pánské brankářské rukaviceukavice, oranžová, velikost

Pánské profesionální brankářské rukavice Puma FUTURE RP 5.1 HYBRID padnou naprosto každému! Zaručují perfektní podporu, ochranu a pohodlí za každého počasí, a v neposlední řadě oslní svým nadčasovým vzhledem!

3 199 Kč
-49%

Umbro FORMATION GLOVE – JNR Dětské brankářské rukavice, černá, velikost

Dětské brankářské rukavice Umbro FORMATION GLOVE – JNR, které se hodí jak na trénink, tak rekreační hru. Jistě oceníte kvalitní materiál a stažení na zápěstí na suchý zip.

249 Kč

Reusch ATTRAKT INFINITY FINGER SUPPORT Pánské brankářské rukavice, černá, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT INFINITY FINGER SUPPORT poskytují dokonalou kombinaci odolnosti a přilnavosti profesionálních výkonů na umělé trávě. Latex Reusch Grip Infinity nabízí maximální odolnost a dobrou přilnavost. Díky vysoce kvalitní ochraně prstů nabízí tato rukavice spolehlivou stabilitu na všech pěti prstech. Střih Evolution Negative Cut s latexovými klíny a měkkým textilním zadním dílem poskytuje velmi přesné padnutí. Vysoce prodyšný síťovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu.

1 200 Kč

Puma ULTRA RP 2 RC Pánské fotbalové rukavice, modrá, velikost

Moderní pánské fotbalové rukavice Puma ULTRA RP 2 RC jsou určeny pro každého brankáře. Přilnavost, prodyšnost, střih, nízká hmotnost a pohodlí jsou vylepšeny nejnovějším vývojem materiálů aplikovaným na klíčové oblasti rukavice, což pomáhá vytáhnout váš výkon a rychlost na vyšší úroveň.

1 499 Kč

Puma FUTURE Z GRIP 2 SGC Pánské fotbalové rukavice, světle zelená, velikost

Pánské fotbalové rukavice Puma FUTURE Z GRIP 2 SGC jsou určeny pro každého brankáře. Přilnavost, prodyšnost, střih, nízká hmotnost a pohodlí jsou vylepšeny nejnovějším vývojem materiálů aplikovaným na klíčové oblasti rukavice, což pomáhá vytáhnout váš výkon a rychlost na vyšší úroveň.

2 399 Kč

Nike MATCH JR Dětské brankářské rukavice, bílá, velikost

Tým soupeře se k vám blíží s míčem. Máte na to? Díky pěnové vycpávce, která tlumí tam, kde to nejvíc potřebujete a hladké úpravě dlaňové části můžete podávat nejlepší výkony za každého počasí. Nasaďte dětské rukavice Nike MATCH JR a cokoli hra přinese vás nepřekvapí.

599 Kč

Puma FUTURE MATCH NC Pánské brankářské rukavice, oranžová, velikost

Kvalitní pánské fotbalové rukavice Puma FUTURE MATCH NC jsou určeny pro každého brankáře. Přilnavost, prodyšnost, střih, nízká hmotnost a pohodlí jsou samozřejmostí.

999 Kč

BU1 GATOR NC Dětské brankářské rukavice, khaki, velikost

BU1 GATOR je nová modelová řada. Dětské brankářské rukavice BU1 GATOR NC jsou vyrobeny z velmi lehkého materiálu a jsou navrženy tak, aby dokonale padly na ruku a připomínaly pocit druhé kůže, jako kdybyste měli aligátora přímo na ruce. Tento model je ve střihu Negative Cut, který dodává precizní cit a kontrolu při každém zákroku.

1 490 Kč

Reusch ATTRAKT SOLID JR Dětské brankářské rukavice, modrá, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT SOLID JR jsou vyvinuté pro rekreační brankáře, kteří požadují produkt s dlouhou životností. Dlaňová pěna Reusch Solid se syntetickým latexem nabízí skvělou odolnost na umělé trávě a tvrdém povrchu. Díky technologii ThumbFlex je optimalizována flexibilita palce a ergonomický tvar.

499 Kč

Umbro SALA GLOVE – JNR Dětské fotbalové brankářské rukavice, tmavě modrá, velikost

Dětské fotbalové brankářské rukavice Umbro SALA GLOVE – JNR, které se hodí především na trénink. Rukavice mají pohodlné utažení na zápěstí na suchý zip.

249 Kč

Reusch ATTRAKT SOLID Pánské brankářské rukavice, modrá, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT SOLID jsou vyvinuté pro rekreační brankáře, kteří požadují produkt s dlouhou životností. Dlaňová pěna Reusch Solid se syntetickým latexem nabízí skvělou odolnost na umělé trávě a tvrdém povrchu. Díky technologii ThumbFlex je optimalizována flexibilita palce a ergonomický tvar.

599 Kč

Nike GARDIEN I GOALKEEPER Pánské fotbalové kalhoty, černá, velikost

Pánské kalhoty na fotbal Nike GARDIEN I GOALKEEPER jsou vyrobené z pružného a příjemného materiálu, takže si vaši hru na hřišti užijete. Přiléhavý střih přirozeně kopíruje tělesné křivky a elastický pas se přizpůsobí postavě. Použitá technologie Dri-Fit parádně odvádí pot, takže se v nich budete cítit opravdu luxusně. Na nohavici je klasické logo značky.

1 499 Kč

Nike GK PHANTOM SHADOW Pánské brankářské rukavice, světle zelená, velikost

Pánské brankářské rukavice Nike GK PHANTOM SHADOW s prodyšným polstrováním a přilnavou pěnou jsou připravené chytit každou střelu.

1 899 Kč

Nike VAPOR GRIP3 Pánské brankářské rukavice, béžová, velikost

Hra pokračuje za každého počasí. Díky přilnavé vnější textuře odolné vůči nepříznivému počasí můžete chytat za deštivých i suchých dnů v pánských rukavicích Nike VAPOR GRIP3. Technologie Grip3 chrání prsty pěnovou výplní.

2 999 Kč

BU1 GATOR NC Pánské brankářské rukavice, tmavě zelená, velikost

BU1 GATOR je nová modelová řada. Pánské brankářské rukavice BU1 GATOR NC jsou vyrobeny z velmi lehkého materiálu a jsou navrženy tak, aby dokonale padly na ruku a připomínaly pocit druhé kůže, jako kdybyste měli aligátora přímo na ruce. Tento model je ve střihu Negative Cut, který dodává precizní cit a kontrolu při každém zákroku.

2 490 Kč

Umbro NEO LEAGUE GLOVE Pánské brankářské rukavice, modrá, velikost

Pánské brankářské rukavice Umbro NEO LEAGUE GLOVE v moderním provedení. Jistě oceníte kvalitní materiál a snadné nasazení. Rukavice využijete především na trénink a rekreační hru.

399 Kč

Reusch ATTRAKT STARTER SOLID JR Dětské brankářské rukavice, oranžová, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT STARTER SOLID JR jsou vyvinuté pro začínající brankáře, kteří požadují produkt s dlouhou životností. Dlaňová pěna se syntetickým latexem nabízí skvělou odolnost na trávě a tvrdém povrchu.

399 Kč

adidas PREDATOR COMPETITION Pánské brankářské rukavice, černá, velikost

V těchto pánských brankářských rukavicích adidas PREDATOR COMPETITION hravě zvládnete přesné vyrážky a bezchybnou manipulaci s míčem. Silikonové prvky High Definition Grip na hřbetu rukavice Mechano vám zaručí přesnost a flexibilitu zároveň. Dlaň URG 2.0 má na palci pásku, která se postará o spolehlivou přilnavost, a abrazní zónu chránící před opotřebením při náročných situacích.

2 399 Kč

Reusch ATTRAKT FREEGEL SILVER Pánské brankářské rukavice, modrá, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT FREEGEL SILVER jsou vybaveny velkoobjemovým latexem Grip Silver pro vynikající absorpci nárazu, dobrou přilnavost a spolehlivou odolnost proti oděru. Tento latex německé výroby nabízí velmi dobré úchopové vlastnosti a mimořádně měkký dotek. Nová přepracovaná silikonová aplikace Freegel na vrchní straně se stovkami samostatných malých gumových prvků poskytuje vysokou flexibilitu a lehkost a zároveň potřebnou oporu a stabilitu pro chytání a údery. Skvělý komfort nošení a prodyšnost za všech povětrnostních podmínek je zaručena.

1 399 Kč

Puma ONE RP 1 RC Pánské fotbalové rukavice, růžová, veľkosť 9

Špičkové pánské brankářské rukavice Puma ONE RP 1 RC, které odolávají vlhku i suchu, zaručují podporu, pohodlí a zároveň perfektní zážitek ze hry.

1 199 Kč
-14%

Reusch ATTRAKT SILVER JUNIOR Dětské brankářské rukavice, šedá, veľkosť 3

Vysoce pohodlné juniorské rukavice Reusch ATTRAKT SILVER JUNIOR s dobrou přilnavostí! Tento model je vybaven novým latexem Reusch Grip Silver. Díky výrazně zvětšenému objemu a měkkosti tento latex německé výroby zaručuje vynikající absorpci nárazů, dobrou přilnavost a spolehlivou odolnost proti oděru. Navíc latexová nášivka DuraGuard na spodní části dlaně zvyšuje odolnost.

599 Kč

adidas SQUAD GK21 JSYY Juniorský brankářský dres, černá, veľkosť 128

Juniorský brankářský dres adidas SQUAD GK21 JSYY je vyrobený z elastického materiálu, který podporuje maximální volnost pohybu. Použitá tkanina s technologií AEROREADY odvádí přebytečnou vlhkost od pokožky. Dlouhé rukávy mají v oblasti loktů vycpávky, které tlumí dopady na zem.

749 Kč

Puma ULTRA GRIP 1 HYBRID PRO Pánské brankářské rukavice, oranžová, veľkosť 9

Pánské brankářské rukavice Puma ULTRA GRIP 1 HYBRID PRO vhodné jak na zápasy, tak na trénink. Jistě oceníte kvalitní dlaň z pěny, která spolehlivě zalepí každý balón. Rukavice mají také skvělý design a stažení na zápěstí suchým zipem.

2 699 Kč