www.sportwings.cz

Boot Doc DYNAMIC MID Ortopedické vložky, modrá, velikost 30

Hodně oblíbený kousek Boot Doc DYNAMIC MID Ortopedické vložky, modrá, velikost 30 od kvalitní společnosti Boot Doc můžete dostat na našich stránkách teď napořád výhodně. Za bezkonkureční cenu 699 Kč.
EAN: 9120070767625
Boot Doc DYNAMIC MID Ortopedické vložky
Ověřit dostupnost
Značka: Boot Doc
699

Základní univerzální model DYNAMIC MID od značky Boot Doc s koncepcí 3 oblouků pro všechny sporty zahrnující dynamické pohyby.

Další zboží z kategorie Doplňky

Gelové vložky Footgel WORKS PLUS slouží k odbourání a prevenci bolesti kloubů a nohou. Vložky jsou designovány pro pracovní zatížení, kdy pomáhají chránit zejména kolena a spodní část zad. Patentovaný design vložek absorbuje nárazy při chůzi a snižuje tlak na klouby. Díky tomu je chůze mnohem pohodlnější. Trojvrstvé gelové vložky zlepšují výkon a zvyšují ochranu před zraněním. První vrstva vám zajistí pohodlí, protože je z rychleschnoucí technické tkaniny, která má antibakteriální, antialergenní a termoregulační vlastnosti. Druhá vrstva je z prodyšné technické pěny s aktivním uhlím a slouží k eliminaci vlhkosti a zápachu. Třetí vrstva je z gelu, který absorbuje nárazy při dopadu a odrazu a chrání tak nárt, patu, koleno a kyčle. Perforace usnadňuje proudění vzduchu pro udržení suchých nohou.

599 Kč

Gelové vložky Footgel PADEL slouží k odbourání a prevenci bolesti kloubů a nohou při sportu. Vložky jsou vyrobeny přímo pro hráče padel tenisu, kterým výrazně prodlouží dobu hraní, protože snižují bolest a únavu. Patentovaný design vložek absorbuje nárazy při výskoku a dopadu a snižuje tlak na klouby. Díky tomu je sport mnohem pohodlnější. První vrstva vám zajistí pohodlí, protože je z rychleschnoucí technické tkaniny, která má antibakteriální, antialergenní a termoregulační vlastnosti. Druhá vrstva je z prodyšné technické pěny s aktivním uhlím a slouží k eliminaci vlhkosti a zápachu. Třetí vrstva je z gelu, který absorbuje nárazy při dopadu a odrazu a chrání tak nárt, patu, koleno a kyčle. Perforace usnadňuje proudění vzduchu pro udržení suchých nohou.

599 Kč

Pevné kulaté tkaničky Proma SPORT jsou vhodné do trekové, sportovní, pracovní, či vycházkové obuvi.

109 Kč

Pevné kulaté tkaničky Proma SPORT jsou vhodné do trekové, sportovní, pracovní, či vycházkové obuvi.

109 Kč
-20%

Stélky jsou vhodné pro halové sporty jako padel, basketbal, házená, florbal , tenis atd. Zajišťují stabilitu, úlevu, tlumí nárazy a snižují tlak na svaly a klouby. Vrchní vrstva minimalizuje riziko tření a vznik puchýřů.

799 Kč

Pevné ploché tkaničky Proma SPORT jsou vhodné do sportovní či vycházkové obuvi.

109 Kč

Základní vlastností šněrovadel Proma STAR LACES je pevnost a brzdící nerovnost jejich povrchu. Výsledkem speciální a skutečně originální konstrukce je fakt, že se při používání tkaničky v podstatě nerozvazují.;Zároveň se výrazně pomaleji opotřebovávají a hlavně – mají výjimečný módní design. Tkaničky mají všestranné použití pro boty, oděvy a různé druhy sportovních potřeb (např. spací pytle, vaky, stany, plachty, poutací šňůry a podobně).

149 Kč

Pevné kulaté tkaničky Proma SPORT jsou vhodné do trekové, sportovní, pracovní, či vycházkové obuvi.

109 Kč
Máme v nabídce od značky Boot Doc
-10%
494 Kč
-10%

Ortopedické vložky Boot Doc STABILITY MID, které jsou díky všestrannému geniálnímu konceptu 3 oblouků vhodné pro všechny sporty, které vyžadují maximální podporu a stabilitu bot.

809 Kč
-10%

Špičkový model COMFORT MID od značky Boot Doc 3-Arch Concept s celoplášťovou technologií a tlumicím prvkem.

1 079 Kč
-10%
629 Kč