www.sportwings.cz

Bolle RYFT MIPS (55 – 59 cm) Lyžařská helma, tmavě šedá, veľkosť (55 – 59)

Tento velmi oblíbený produkt Bolle RYFT MIPS (55 - 59 cm) Lyžařská helma, tmavě šedá, veľkosť (55 - 59) od kvalitní společnosti Bolle lze zakoupit momentálně na webu za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 6 999 Kč.
EAN: 054917329938
Bolle RYFT MIPS (55 - 59 cm) Lyžařská helma
Ověřit dostupnost
Značka: Bolle
6 999 7 999 Kč Sleva -12%

Sjezdová helma Bollé RYFT MIPS s řadou inovativních řešení pro dokonalý prožitek z lyžování. Odolná hybridní konstrukce – DOUBLE INMOLD s EPS. Díky ACTIVE PANEL VENTILATION a inovativní konstrukci je zajištěno výrazně větší odvětrání v porovnání s tradičními lyžařskými helmami při zachování maximalní bezpečnosti při nárazu. Nastavitelný systém ventilace helmy pro maximální komfort nošení – Adjustable ventilation. Technologie MIPS® a BOA®.

Další zboží z kategorie Sjezdové lyžování

Lyžařská softshellová bunda Northfinder DREWIN s membránou 5 000 / 5 000. Je navržena pro univerzální využití v zimních měsících převážně na lyžování, ale i na běžné nošení. Má všechny potřebné parametry a vybavení na sjezdové lyžování i v nižších teplotách, udržuje perfektně teplo i ve větrném počasí.

2 299 Kč
-18%

Výkon a přesnost. Nová Lange RS 110 MV je výsledkem hlubokého pochopení mechaniky chodidla, přizpůsobení a chování lyžařských bot. Díky nové, závodně vyvinuté Dual Core konstrukci, RS dodává neuvěřitelnou energii a flex kontrolu, stává se přirozeným prodloužením vašeho těla pro úplnou kontrolu v oblouku. Anatomický design skořepiny se dokonale integruje s vložkou Dual 3D Pro a poskytuje bezkonkurenční pohodlí, přesnost a přenos síly. Buď jedno tělo se svými botami, buďte jednička.

8 999 Kč

Lyžařská helma Atomic REVENT poskytuje ochranu až o 30% vyšší než určují bezpečnostní standardy. S kombinací technologií Holo core a in-mold shell je tato all-mountain helma velice lehká a dobře nastavitelná pro větší pohodlí.

2 199 Kč

Rossignol HERO SL jsou závodní hole na slalom s odolnou trojhrannou konstrukcí z aluminia a závodní World Cup rukojetí. Hole jsou vhodné pro ambiciózní lyžaře.

1 990 Kč

Náhradní talířek RACING | TREKKING na alpské lyžování pro všechny hroty se závitem značky LEKI. Výměna probíhá bez použití nástroje.

190 Kč

Dětské rukavice Ziener LARINO GTX JR z kvalitních materiálů. Jsou voděodolné a mají dlouhé manžety a poutko.

1 090 Kč

Univerzální sjezdové boty Nordica SPORTMACHINE SP 80 pro všechny typy lyžařů, od rekreačních lyžařů až po sportovní jezdce, kteří ocení dobrou výkonnost a zároveň komfort.

2 799 Kč
-17%

Kvalitně zpracované dětské lyžařské brýle Arcore REAVE jsou ideální do proměnlivého počasí. Základní zorník propustnosti 11% můžete v případě zhoršení světelných podmínek jednoduše vyměnit za žlutý rozjasňovací. Tento zorník zvyšuje kontrast a napomáhá tak k rozpoznání nerovností na svahu.

699 Kč
Máme v nabídce od značky Bolle
-66%

Moderní prvotřídní sjezdovou helmu Bollé MILLENIUM (58 – 61) CM s unikátním designem pouze pro Sportisimo si jistě oblíbíte. Nastavitelný systém ventilace helmy a nastavitelná velikost nabízí maximální komfort při nošení.

999 Kč

Prvotřídní lyžařské brýle Bollé NEVADA s širokým zorným polem. Optimalizuje proudění vzduchu čímž snižuje možnost zamlžování brýlí. Patentovaná technologie P80™PLUS/CARBO GLAS snižuje možnost poškrábání a zamlžení zorníků. Sjezdové brýle Bollé jsou navrhovány tak, aby bylo možné jejich použití s lyžařskými helmami většiny značek na trhu. Italská dvojitá skla vytváří tepelnou bariéru, zároveň poskytují lepší těsnění a optickou kvalitu – DOUBLE LENS technologie. Široké zorné pole zajišťuje maximální periferní výhled – WIDE FIELD OF VIEW technologie. Skla mají kovovou vrstvu, která zlepšuje kontrast a snižuje oslnění. Speciální patentovaná technologie P80™PLUS/CARBO GLAS snižuje možnost poškrábání a zamlžení zorníků. Sjezdové brýle Bollé jsou navrhovány tak, aby bylo možné jejich použití s lyžařskými helmami většiny značek na trhu – PERFECT HELMET INTEGRATION technologie. Patentované průduchy regulují proudění vzduchu uvnitř sjezdových brýlí, čímž nedochází k zamlžování zorníků – FLOW-TECH™Venting technologie. Tři vrstvy pěny zakončené flísem pro větší komfort nošení – TRIPLE LAYER FACE FOAM technologie. Pásek se silikonem – SILICONE STRAP technologie.

2 399 Kč

Velmi komfortní MTB helma Bollé ADAPT MIPS L (59-62 CM) je vybavena technologií MIPS. V případě nárazu pod úhlem pohyblivá vložka MIPS® uvnitř helmy umožní mírný pohyb proti skořepině helmy, čímž dochází k absorbci rotačních sil. Výsledkem je výrazné snížení těchto sil, které by se přenesly až na mozek. Helma s technologií vložky AVID využívá kombinaci různých hustot EPS a optimalizaci ventilačních kanálů v horní části helmy. Výsledkem je lehčí a lépe odvětrávaná helma s progresivním tlumením nárazů. Velikost si můžete jednoduše nastavit pomocí systému integrovaného přímo do MIPS po celém obvodu hlavy s možností vertikálního nastavení. Třináct větracích otvorů zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu, čímž snižuje možnost pocení hlavy uvnitř helmy.

2 999 Kč

Kvalitní značková brýle Bollé INUK VERMILLON pro děti ve věku 3-6 let. Patentovaná technologie P80™PLUS/CARBO GLAS snižuje možnost poškrábání a zamlžení zorníků.

949 Kč

Kvalitní značkové dětské brýle Bollé ROCKET JR od 6 let. Italská dvojitá skla vytváří tepelnou bariéru, zároveň poskytují lepší těsnění a optickou kvalitu – DOUBLE LENS technologie. Speciální patentovaná technologie P80™PLUS/CARBO GLAS snižuje možnost poškrábání a zamlžení zorníků. Vermillon lze využít do každého počasí. Sjezdové brýle Bollé jsou navrhovány tak, aby bylo možné jejich použití s lyžařskými helmami většiny značek na trhu – PERFECT HELMET INTEGRATION technologie. Patentované průduchy regulují proudění vzduchu uvnitř sjezdových brýlí, čímž nedochází k zamlžování zorníků – FLOW-TECH™Venting technologie.

799 Kč

Lehká a komfortní cyklistická helma Bollé STANCE MIPS L (59-62 CM) je vybavena technologií MIPS. V případě nárazu pod úhlem pohyblivá vložka MIPS® uvnitř helmy umožní mírný pohyb proti skořepině helmy, čímž dochází k absorbci rotačních sil. Výsledkem je výrazné snížení těchto sil, které by se přenesly až na mozek. Velikost je možné nastavit pomocí systému CLICK TO FIT. Helma má dvanáct větracích otvorů, který zajišťují dokonalou cirkulaci vzduchu, čímž se snižuje možnost pocení hlavy. Pro větší bezpečnost při jízdě v šeru má reflexní prvky v zadní části helmy a na podbradním pásku.

2 199 Kč
-30%

Velmi lehká helma Bollé ATMOS MIPS L (59-62 CM) s In-Mold konstrukcí s EPS. Nastavitelný systém ventilace helmy poskytne maximální komfort nošení. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. V případě nárazu pod úhlem pohyblivá vložka MIPS® uvnitř helmy umožní mírný pohyb proti skořepině helmy, čímž dochází k absorpci rotačních sil. Výsledkem je výrazné snížení těchto sil, které by se přenesly až na mozek. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému CLICK-TO-FIT.

3 399 Kč

Sjezdová helma Bollé V-RYFT PURE PHOTOCHROMIC s řadou inovativních řešení pro dokonalý prožitek z lyžování. Odolná hybridní konstrukce – DOUBLE INMOLD s EPS. Samozabarvující se štít z PC. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci.

6 999 Kč