www.sportwings.cz

Bolle INSTINCT MIPS Freeride helma s MIPS, černá, velikost (54 – 58)

Tento exkluzivní produkt Bolle INSTINCT MIPS Freeride helma s MIPS, černá, velikost (54 - 58) od značky s dlouholetou tradicí Bolle jednoduše můžete najít zde teď za super cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 998 Kč.
Bolle INSTINCT MIPS Freeride helma s MIPS
Ověřit dostupnost
Značka: Bolle
1 998 4 999 Kč Sleva -60%
Popis

Moderní unisex freeride helma Bollé INSTINCT MIPS s MIPS. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pří nárazu a lepší ventilaci. Helma disponuje systémem BOA, díky kterému je velikost helmy nastavitelná po celém obvodu hlavy.

Další zboží z kategorie Zimní sporty
Sulov CHAMPION Dětský bob

Tradiční české boby Sulov CHAMPION, TOP 1 na českém trhu. Pevná plastová dvoudílná konstrukce s vestavěným sedátkem, které lépe chrání dítě před chladem. Dlouholetá tradice (více než 40 let) s nezaměnitelný designem dělá z těchto bobů nejžádanější model na trhu. Žádné ostré hrany nebo špičaté výstupky, naopak oblé tvary a další bezpečnostní prvky jsou typické právě pro tyto boby. Kvalita odzkoušena několika generacemi, boby Champion znají všichni z dětských let. Nelze zaměňovat za novodobé náhražky, které ani zdaleka nedosahují stejných parametrů.

499 Kč
Salomon ICON2 Dámská lyžařská helma

Dámská lyžařská helma Salomon ICON2 je nadčasová helma pro all mountain lyžařky. Je konstruována tak, aby co možná nejtěsněji přiléhala k hlavě a tvořila tak čistou siluetu. Helma si zachovává svůj nízký profil, kombinuje skořepinu s vnějším In-mold Shell a prémiovou vnitřní vložkou EPS4D.

1 799 Kč

Dětská lyžařská helma SCOTT KEEPER 2 PLUS splňuje stejný bezpečnostní standard a design jako přilby pro dospělé Chase 2 Plus. U přilby je využita technologie ochrany mozku MIPS, perfektní pro udržení bezpečí hlav všech malých lyžařů.

Velikost S (51 – 54 cm), M (53 – 56 cm)

1 299 Kč

Moderní unisex sjezdová helma Bollé B-FUN s unikátním designem pouze pro Sportisimo. Odolná ABS konstrukce a integrovaný systémem ventilace.

1 499 Kč
Máme v nabídce od značky Bolle
Bolle ATMOS PURE (55-59 CM) Sjezdová helma

Velmi lehká lyžařská helma Bolle ATMOS PURE (55-59 CM) nabízí integrovaný systém ventilace helmy pro maximální komfort nošení. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému CLICK-TO-FIT. Vnitřní polstrování je odnímatelné a nabízí možnost praní na 30 stupňů.

2 299 Kč
Bolle V-RYFT PURE L (59-62 CM) Lyžařská helma se štítem

Sjezdová helma se štítem Bollé V-RYFT PURE L (59-62 CM) nabízí řadu inovativních řešení pro dokonalý prožitek z lyžování. Helma má štít z polykarbonátu se zrcadlovou úpravou a náhradní kontrastní žlutý štít v balení. Nastavitelný systém ventilace helmy s Air Flow Extractor pro maximální komfort nošení. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému Click to fit. Avid Progressive EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. Odnímatelné vnitřní polstrování nabízí možnost praní na 30 stupňů.

6 999 Kč
Bolle NEVADA JR Juniorské lyžařské brýle

Juniorské lyžařské brýle Bolle NEVADA JR mají dvojitá cylindrická skla, která vytváří tepelnou bariéru a zároveň poskytují lepší těsnění a optickou kvalitu. Díky úpravě OTG je možné je využít i s dioptrickými brýlemi. Skla mají kovovou vrstvu, která zlepšuje kontrast a snižuje oslnění. Speciální patentovaná technologie P80™PLUS/CARBO GLAS snižuje možnost poškrábání a zamlžení zorníků. Sjezdové brýle Bollé jsou navrhovány tak, aby bylo možné jejich použití s lyžařskými helmami většiny značek na trhu. Patentované průduchy regulují proudění vzduchu uvnitř brýlí, čímž nedochází k zamlžování zorníků.

1 799 Kč
Bolle ATMOS PURE (59-62 CM) Sjezdová helma

Velmi lehká lyžařská helma s In-Mold konstrukcí – INMOLD SHELL. Integrovaný systém ventilace helmy pro maximální komfort nošení – INTEGRATED VENTILATION. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému CLICK-TO-FIT. Odnímatelné vnitřní polstování, možnost praní na 30 stupňů – DETACHABLE LINING. Odnímatelné 3D náušníky – REMOVABLE EAR PADS. Nastavitelný podbradní řemínek – CHIN STRAP. Klip na upevnění lyžařských brýlí.

2 299 Kč