www.sportwings.cz

Bolle INSTINCT 2.0 (58 – 61) CM Lyžařská helma, černá, velikost (58 – 61)

Tento kvalitní a žádaný výrobek Bolle INSTINCT 2.0 (58 - 61) CM Lyžařská helma, černá, velikost (58 - 61) od našeho známého výrobce Bolle lze zakoupit tady teď právě za rozumné peníze! Cenově vychází na 2 998 Kč.
EAN: 054917356453
Bolle INSTINCT 2.0 (58 - 61) CM Lyžařská helma
Ověřit dostupnost
Značka: Bolle
2 998 3 999 Kč Sleva -25%
Popis

Moderní Unisex freeride helma Bolle INSTINCT 2.0 (58 – 61) CM. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pří nárazu a lepší ventilaci. Systému BOA® díky kterému je velikost helmy nastavitelná po celém obvodu hlavy.

Další zboží z kategorie Zimní sporty

Náhradní zorník POC ORB CLARITY SPARE LENS KIT je dodáván včetně pásku. Čočky POC CLARITY mají frekvenci naladěnou na přesné potřeby lyžařů a snowboardistů, kteří vyžadují celodenní přesnost a výkon. Zlepšete výkon a bezpečnost a dosáhněte nové úrovně smyslové jasnosti.

2 399 Kč

Tato stylová pánská čepice O’Neill BM DOLOMITE BEANIE nabízí jednoduché zpracování a stoprocentní pohodlí. Zamiluješ si její skvělou barvu, a díky příjemnému a hřejivému materiálu ji budeš brát s sebou na všechny výlety do hor. Čepice má příjemný střih, ve kterém se budeš cítit skvěle.

299 Kč

Lyžařská přilba Etape SCAMP vyrobená moderní technologií In-mold, výborně se hodí i pro nejmenší lyžaře, kterým díky své nízké hmotnosti zbytečně nepřetěžuje krční páteř. Odvětrání přilby je zabezpečeno 8 ventilačními otvory. Přilba má měkké kryty uší a na zadní straně nechybí poutko na přichycení brýlí.

699 Kč
Crowned ATTACK 100 Lední brusle

Pánské lední brusle Crowned ATTACK 100 vhodné pro hobby hráče a rekreační bruslení. Jistě oceníte anatomicky tvarovaný jazyk pro vyšší komfort.

999 Kč
Máme v nabídce od značky Bolle

Lehká a komfortní cyklistická helma Bollé STANCE L (59-62 CM) nabízí jednoduché nastavení velikosti pomocí systému CLICK TO FIT pro dokonalé přizpůsobení. Dvanáct větracích otvorů zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu, čímž snižuje možnost pocení hlavy uvnitř helmy. Pro vyšší bezpečnost při jízdě v šeru má reflexní prvky v zadní části helmy a na podbradním pásku.

1 899 Kč

Velmi lehká a komfortní cyklistická helma Bollé STANCE MIPS M (55-59 CM) je vybavena technologií MIPS. V případě nárazu pod úhlem pohyblivá vložka MIPS uvnitř helmy umožní mírný pohyb proti skořepině helmy, čímž dochází k absorbci rotačních sil. Výsledkem je výrazné snížení těchto sil, které by se přenesly až na mozek. Velikost je možné nastavit pomocí systému CLICK TO FIT. Helma má dvanáct větracích otvorů, který zajišťují dokonalou cirkulaci vzduchu, čímž se snižuje možnost pocení hlavy. Pro větší bezpečnost při jízdě v šeru má reflexní prvky v zadní části helmy a na podbradním pásku.

2 559 Kč
Bolle RYFT YOUTH (52-55CM) Juniorská lyžařská helma

Juniorská lyžařská helma Bollé RYFT YOUTH (52-55CM) nabízí lehkou in-mold konstrukci a aktivní ventilační systém. Systém Click To Fit zajistí rychlé a snadné nastavení velikosti přilby. Helma dětem zajistí pohodlí po celý den na svahu.

2 999 Kč
Bolle QUIZ VISOR Dětská lyžařská helma se štítem

Dětská helma se štítem Bollé QUIZ VISOR poskytující vysokou ochranu hlavy s robustní ABS konstrukcí s EPS.

2 999 Kč