www.sportwings.cz

Bolle B-SMART (58 – 61) CM Lyžařská helma, černá, velikost (58 – 61)

Kvalitní a levný produkt Bolle B-SMART (58 - 61) CM Lyžařská helma, černá, velikost (58 - 61) od předního výrobce Bolle je k dostání na našich stránkách teď za skvělou cenu! Za bezkonkureční cenu 2 199 Kč. EAN: 054917354916
Bolle B-SMART (58 - 61) CM Lyžařská helma
Více informací »
Značka: Bolle
2 199 2 599 Kč Sleva -15%
Popis

Moderní sjezdovou helmu Bollé B-SMART (58 – 61) CM s unikátním designem pouze pro Sportisimo si jistě oblíbíte. Nastavitelný systém ventilace helmy a nastavitelná velikost nabízí maximální komfort při nošení.

Další zboží z kategorie Zimní sporty
Etape RIDER PRO Dětská lyžařská přilba s visorem

Dětská lyžařská přilba Etape RIDER PRO s visorem vyrobená moderní technologií In-mold. Přilba je vybavena odnímatelným visorem se zrcadlovým efektem a filtrem kategorie 2. Odvětrání přilby je zabezpečeno 12 ventilačními otvory s možností regulace. Odnímatelný visor je plnou náhradou lyžařských brýlí, k přilbě dokonale pasuje. Lehkou manipulaci pouhým sklopením zvládnou děti samy i v lyžařských rukavicích.

1 790 Kč

Přilba Scott TRACK má mnoho stejných funkcí jako Track Plus, včetně mnohem vylepšeného polstrování a přidržovače brýlí a 360 ° technologie Pure Sound. Jde jen o ukázku, že design a bezpečnost nemusí být jen za nejvyšší cenu.

Velikost S (51 – 55 cm), M (55 – 59 cm)

1 799 Kč
K2 VELOCITY ICE LTD BOYS Chlapecké lední brusle

Chlapecké lední brusle K2 VELOCITY ICE LTD jsou díky patentované technologii Softboot a izolační materiálu Thinsulate ideálními rekreačními bruslemi i pro velmi chladné dny. Botička Disponuje pěnou s tvarovou pamětí a je nastavitelná na 5 velikostí, takže brusle se dokonale přizpůsobí rostoucí noze Vašeho dítěte. O dokonalé stažení brusle se stará kromě šněrování také vrchní plastová přezka a pásek na suchý zip.

1 999 Kč
Lewro BOBYS Chlapecká pletená čepice

Chlapecká pletená čepice Lewro BOBYS je vyrobená z dvouvrstvé pleteniny a tvarovaná šesti záševky.

129 Kč
Máme v nabídce od značky Bolle

Moderní prvotřídní sjezdovou helmu Bollé MILLENIUM (54 – 58) CM s unikátním designem pouze pro Sportisimo si jistě oblíbíte. Nastavitelný systém ventilace helmy a nastavitelná velikost nabízí maximální komfort při nošení.

1 998 Kč
Bolle MIGHT VISOR (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem

Prvotřídní Unisex sjezdová helma Bollé MIGHT VISOR se štítem. Do helmy nefouká a umožňuje využití s většinou dioptrických brýlí.

3 999 Kč
Bolle ATMOS PURE (55-59 CM) Sjezdová helma

Velmi lehká lyžařská helma Bolle ATMOS PURE (55-59 CM) nabízí integrovaný systém ventilace helmy pro maximální komfort nošení. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému CLICK-TO-FIT. Vnitřní polstrování je odnímatelné a nabízí možnost praní na 30 stupňů.

2 299 Kč
Bolle ATMOS YOUTH (51-53 CM) Juniorská sjezdová helma

Velmi lehká juniorská lyžařská helma Bollé ATMOS YOUTH (51-53 CM) nabízí integrovaný systém ventilace helmy pro maximální komfort nošení. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému CLICK-TO-FIT. Helma má odnímatelné vnitřní polstrování, které je možné vyprat na 30 stupňů.

1 599 Kč