www.sportwings.cz

Bolle ATMOS MIPS L (59-62 CM) Lyžařská helma, černá, velikost (55 – 59)

Vynikající kousek Bolle ATMOS MIPS L (59-62 CM) Lyžařská helma, černá, velikost (55 - 59) od značky s dobrým jménem Bolle jednoduše můžete najít zde teď skutečně výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 4 899 Kč. EAN: 848391070499
Bolle ATMOS MIPS L (59-62 CM) Lyžařská helma
Více informací »
Značka: Bolle
4 899
Popis

Velmi lehká helma Bollé ATMOS MIPS L (59-62 CM) s In-Mold konstrukcí s EPS. Nastavitelný systém ventilace helmy poskytne maximální komfort nošení. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. V případě nárazu pod úhlem pohyblivá vložka MIPS® uvnitř helmy umožní mírný pohyb proti skořepině helmy, čímž dochází k absorpci rotačních sil. Výsledkem je výrazné snížení těchto sil, které by se přenesly až na mozek. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému CLICK-TO-FIT.

Další zboží z kategorie Sjezdové lyžování
Bliz SONIC SR Sjezdové brýle

Sjezdové brýle Bliz SONIC SR s unikátním výhledem do všech stran. Cylindrická dvojitá skla se nemlží a díky flexibilnímu pásku se brýle dokonale přizpůsobí tvaru helmy. Úprava k nošení přes dioptrické brýle OTG 2 in 1 – lze využít i pro zákazníky, kteří nenosí dioptrické brýle.

1 399 Kč
Salomon SELECT 100 Pánská lyžařská bota

Pánské lyžařské boty Salomon SELECT 100 byly vyvinuty na základě bohatých zkušeností společnosti Salomon v oblasti konstrukce bot, takže se okamžitě přizpůsobí specifickému tvaru vašich nohou a poskytují spolehlivý výkon s minimem úsilí. Vnitřní botička Autostretch je vyrobena z pružné pěny s elastickými okraji, díky čemuž se okamžitě přizpůsobí morfologii vašich chodidel a lýtek.

8 400 Kč
TRIMM SATO PANTS JR Chlapecké lyžařské kalhoty

Chlapecké lyžařské kalhoty TRIMM SATO PANTS JR z funkčního technického materiálu ve výrazných barevných variantách, které v kombinaci s reflexními prvky zvyšují bezpečnost na sjezdovce. Barevně se skvěle doplňují do kombinace s bundou SATO JR. Kalhoty jsou vybavené sněhovou manžetou a odnímatelnými šlemi.

1 500 Kč

Lyžařský vak Blizzard SKI BAG FOR 1 PAIR se skvěle hodí pro jeden pár sjezdových lyží. Díky nastavitelnému popruhu si ho můžete přizpůsobit tak, aby se vám nosil co nejlépe.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Bolle
Bolle V-RYFT PURE M (55-59 CM) PHOTO Lyžařská helma s visorem

Sjezdová helma se samozabarvujícím štítem Bollé V-RYFT PURE M (55-59 CM) PHOTO nabízí řadu inovativních řešení pro dokonalý prožitek z lyžování. Samozabarvující se štít mění odstín dle měnících se venkovních podmínek, s přibývajícím UV zářením se zorník ztmavuje a naopak. ANTI-FOG a ANTISCRATCH úprava snižuje možnost zamlčení a poškrábání štítu. Nastavitelný systém ventilace helmy s Air Flow Extractor zajistí maximální komfort nošení. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému Click to fit. Avid Progressive EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. Odnímatelné vnitřní polstrování s možností praní na 30 stupňů.

7 999 Kč

Moderní unisex sjezdová helma Bollé B-FUN s unikátním designem pouze pro Sportisimo. Odolná ABS konstrukce a integrovaný systémem ventilace.

1 499 Kč
Bolle ATMOS PURE (55-59 CM) Sjezdová helma

Velmi lehká lyžařská helma Bolle ATMOS PURE (55-59 CM) nabízí integrovaný systém ventilace helmy pro maximální komfort nošení. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému CLICK-TO-FIT. Vnitřní polstrování je odnímatelné a nabízí možnost praní na 30 stupňů.

2 299 Kč
Bolle ATMOS PURE (52-55 CM) Sjezdová helma

Velmi lehká lyžařská helma Bolle ATMOS PURE (52-55 CM) nabízí integrovaný systém ventilace helmy pro maximální komfort nošení. AVID PROGRESSIVE EPS zajišťuje větší odolnost helmy pro širší rozsah nárazů a lepší ventilaci. Velikost helmy je nastavitelná díky patentovanému systému CLICK-TO-FIT. Vnitřní polstrování je odnímatelné a nabízí možnost praní na 30 stupňů.

2 299 Kč