www.sportwings.cz

Blizzard PCS707120 Sluneční brýle, modrá, velikost UNI

Výjimečný a žádaný výrobek Blizzard PCS707120 Sluneční brýle, modrá, velikost UNI pocházející od značky Blizzard lze nakoupit na našich stránkách až neuvěřitelně levně! V akci za cenu 399 Kč.
EAN: 8592772085474
Blizzard PCS707120 Sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Blizzard
399 599 Kč Sleva -33%
Popis

Polykarbonátové sluneční brýle Blizzard PCS707120 jsou vhodné na použití při nejrůznějších sportovních aktivitách a volném čase. Samozřejmostí je ochrana před UV zářením a splnění nejpřísnějších norem. Měkčený plast použitý na rámeček brýlí je velmi pohodlný.

Další zboží z kategorie Sportovní brýle
GRANITE 9 CZ112004-14 Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle GRANITE 9 CZ112004-14 jsou vyrobené z netříštivého polykarbonátu, díky kterému ochrání oči. Moderní švédský design si oblíbíte. Jsou velmi lehké a pohodlné na nošení. Splňují European standard: EN ISO 12312-1: 2013.

529 Kč
Bliz MATRIX Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX s použitím nejmodernějších technologií a materiálů vhodné pro různé druhy sportů. Stejně jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci. Brýle poskytují široké zorné pole a mají velmi nízkou hmotnost. Jistě oceníte zrcadlová skla HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu a rámeček z GRILAMIDU TR90. Brýlím nechybí úprava snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úprava odpuzující kapky vody (Anti-water). Samozřejmostí je nastavitelný nosník a koncovky brýlí pro dokonalé usazení na obličeji.

2 299 Kč

Sluneční brýle POC DEFINE jsou ideální při jízdě na horských kolech nebo v městském prostředí. Mají velmi lehký rám a gumové úchyty, takže brýle zůstanou na svém místě po celou dobu jízdy. Perfektní čočky, které byly vyvinuty ve spolupráci s Carl Zeiss vám poskytnou dokonalý kontrast a jasné vidění.

2 999 Kč
Bliz FUSION Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz FUSION s použitím technologií a materiálů pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 499 Kč
Máme v nabídce od značky Blizzard

Dámská lyžařská přilba Blizzard W2W SPIDER lehké konstrukce In Mold s výstelkou z měkkého polyesteru. Plynulé nastavení velikosti a nastavitelné odvětrání dělají z W2W SPIDER lehkou a kompaktní lyžařskou přilbu.

1 299 Kč
Blizzard BORMIO Lyžařská helma

Lyžařská přilba Blizzard BORMIO nabízí lehkou konstrukci In Mold s výstelkou z měkkého antibakteriálního polyesteru. Díky plynulému nastavení velikosti a nastavitelnému odvětrání si můžete helmu přizpůsobit dle vašich potřeb.

2 299 Kč
Blizzard 963 DAO Dětské sjezdové brýle

Dětské lyžařské brýle Blizzard 963 DAO skvěle sedí díky rádiusu horního oblouku a nastavitelnému pásku se silikonovou protiskluzovou úpravou. Dvojitý zorník AMBER S2 se stříbrnou povrchovou úpravou je vhodný do slunečného a polojasného počasí.

499 Kč
Blizzard LONG PANTS WOOL Pánské funkční kalhoty

Funkční kalhoty Blizzard LONG PANTS WOOL byly vyrobeny pomocí nejmodernější technologie s využitím body mappingu a komprese. Propracovaný střih, který se přizpůsobí rozměrům lidského těla, vám skvěle padne a přinese tak maximální uživatelský komfort. Díky použití plochých švů, antibakteriálnímu materiálu a struktuře vám poskytne maximální pohodlí.

699 Kč