www.sportwings.cz

Blizzard MDAZWO CARL ZEISS Sjezdové brýle, černá, velikost UNI

Hodně oblíbený výrobek Blizzard MDAZWO CARL ZEISS Sjezdové brýle, černá, velikost UNI od společnosti Blizzard jde koupit zde za výhodné peníze. Nyní za 1 099 Kč. EAN: 8592772091376
Blizzard MDAZWO CARL ZEISS Sjezdové brýle
Více informací »
Značka: Blizzard
1 099 1 299 Kč Sleva -15%
Popis

Lyžařské brýle BLIZZARD MDAZWO CARL ZEISS mají špičkový bezrámečkový zorník Carl Zeiss s vysokou propustností a technologií vyššího kontrastu SONAR pro skvělé vidění i ve zhoršených povětrnostních podmínkách. Jedná se o brýle střední velikosti vhodné ke kombinaci s lyžařskými helmami BLIZZARD.

Další zboží z kategorie Zimní sporty
Atomic REVENT+ AMID Unisex sjezdová helma

Nízko profilová lehká a pohodlná skořepinová helma Atomic REFENT+ AMID je vybavena účinnou regulovatelnou ventilací Aircon a antibakteriálním polstrováním MERINO X-Static. Díky tlumícímu systému AMID, který rozkládá sílu nárazu i do stran, je tato helma maximálně bezpečná.

4 299 Kč
Head BRADY Dětská čepice

Univerzální dětská fleecová čepice Head BRADY, která spolehlivě zahřeje v zimních měsících.

149 Kč
Scott TRACK PLUS Lyžařská helma

Lyžařská helma Scott TRACK PLUS nahrazuje model Apic Plus, ale s úplně oživeným vzhledem. Tato přilba není vybavena pouze technologiemi jako MIPS® a 360 ° Pure Sound, ale má také mnohem lepší vycpávky a chrániče brýlí. Jde jen o ukázku, že design a bezpečnost nemusí být jen za nejvyšší cenu.

Velikost S (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59-61 cm)

2 499 Kč

Dětské lyžařské brýle Smith GROM jsou nejlepší volbou pro mladou generaci sportovců. Nabízí nejvyspělejší technologie používané u nejlepších modelů Smith za velice příjemnou cenu. Brýle mají ChromaPop Carbonic-X sférická skla a Fog- X vnitřní sklo proti zamlžení a jedinečný design, který není běžně u juniorských brýlí dostupný.

1 199 Kč
Máme v nabídce od značky Blizzard

Lyžařské brýle BLIZZARD DAVO vynikají kvalitním dvojitým zorníkem za velmi rozumnou cenu. Díky ventilačním otvorům se brýle méně zamlžují a s pohodlným polstrováním jsou příjemné na obličeji. Jedná se o menší model brýlí vhodný ke kombinaci s lyžařskými helmami BLIZZARD.

399 Kč
Blizzard REFLEX Pánské lyžařské rukavice

Lehká pánská rukavice Blizzard REFLEX z velmi kvalitních materiálů s antibakteriální podšívkou, membránou a protiskluzovým silikonem.

799 Kč

Moderní sluneční brýle Blizzard PCSC602333 splňují nejpřísnější kvalitativní parametry a jsou vhodné pro volnočasové nebo různé sportovní aktivity. Vysoce jakostní polykarbonátová skla zaručují optimální ochranu před slunečním a UV zářením. O pohodlí se mimo jiné postará i rámeček z měkčeného plastu, který je příjemný na obličeji.

399 Kč

Dětské ponožky Blizzard ALLROUND WOOL SKI SOCKS JR obsahující vysoký podíl bavlny. Jsou tedy velmi komfortní při nošení a poskytnou zároveň tepelný komfort.

139 Kč