www.sportwings.cz

Bliz POL. C 512012-24 Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Oblíbený a kvalitní produkt Bliz POL. C 512012-24 Sluneční brýle, černá, velikost UNI od této skvělé značky Bliz máte možnost pořídit u nás nyní opravdu výhodně! Nyní nakoupíte za 599 Kč.
EAN: 7318480105003
Bliz POL. C 512012-24 Sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Bliz
599 769 Kč Sleva -22%
Popis

Módní sluneční brýle BLIZ POL. C 512012-24 s polarizačními zorníky z netříštivého polykarbonátu. Zajišťují ideální výhled bez oslnění například od mokré vozovky či vodní hladiny. Jsou lehké a pohodlné na nošení, zlepšují vnímání barev a snižují únavu očí. Splňuje European standard: EN ISO 12312-1: 2013.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Finmark F2236 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2236 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč
Laceto VINCENT Polarizační sluneční brýle

Polarizační sluneční brýle – pilotky Laceto VINCENT. Brýle pilotky jsou velice oblíbeným typem brýlí a standardně se skládají z kovového rámečku, plastových koncovek a měkkých nosníků pro pohodlné nošení. Brýle VINCENT mají černý rámeček s černými koncovkami a polarizovaná zelená skla. Kategorie filtru skel je S3 – propustnost 8-18% slunečního světla. Polarizační skla chrání oči před odraženým slunečním světlem, což se hodí hlavně při jízdě po dešti či v zimě, kdy se světlo odráží od sněhu.

399 Kč
Laceto MEI Dětské sluneční brýle

Dětské sluneční brýle značky Laceto MEI s černými detaily, vhodné pro sport i běžné nošení. Jsou vybaveny protiskluzovými koncovnami a nosníky. Skla jsou modrá REVO.

199 Kč
Laceto SAIA Sluneční brýle

Zelené sluneční brýle Laceto SAIA pro běžné nošení. Brýle mají matný zelený rámeček doplněný kovovými nožičkami s černými koncovkami. Skla brýlí jsou hnědá s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%.

349 Kč
Máme v nabídce od značky Bliz
Bliz BREEZE NANO OPTICS Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz BREEZE NANO OPTICS s použitím nejmodernějších technologií NANOOPTIC a NORDIC LIGHT. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

3 599 Kč
Bliz VISION Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz VISION využívají ty nejmodernější technologie a materiály. Skvěle se hodí pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 499 Kč

Dětské sjezdové brýle Bliz LINER JR CAT 1 nabízejí výborný výhled do všech stran. Kontrastní sklo je ideální do proměnlivého počasí. Brýle mají úpravu k nošení přes dioptrické brýle OTG 2 in 1, tudíž je mohou využít i lyžaři, kteří nosí dioptrické brýle. Výborně pasují do většiny sjezdových helem na trhu.

799 Kč
Bliz SLUNEČNÍ BRÝLE Stylové polarizační sluneční brýle

Sluneční brýle značky Bliz v moderním designu. Brýle mají 100% UV filtr, který ochrání váš zrak. Brýle se hodí na nošení ve volném čase.

729 Kč