www.sportwings.cz

Bliz POL. A 512207-10 Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Hodně povedený produkt Bliz POL. A 512207-10 Sluneční brýle, černá, velikost UNI od značky s dlouholetou tradicí Bliz můžete sehnat v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! V akci za cenu 699 Kč. EAN: 7318480120365
Bliz POL. A 512207-10 Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Bliz
699
Popis

Dámské sluneční brýle Bliz POL. A 512207-10 nabízejí stoprocentní UV ochranu, polarizační zorníky z netříštivého Polykarbonátu a zajišťují ideální výhled bez oslnění např. od mokré vozovky či vodní hladiny. Brýle jsou lehké a pohodlné na nošení, zlepšují vnímání barev, snižují únavu očí a zvyšují kontrast.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle

Nejprodávanější model Twoface vynikal svou konstrukcí ze smíšených materiálů na středové obrubě. Model Oakley COINFLIP přichází v duchu Twoface s unikátním hliníkovou horní částí a spodkem ve stylu O Matter tak, aby všechno ladilo se stranicemi O Matter a vznikl líbivý obdélníkový tvar.

3 549 Kč
Laceto NUKE Sluneční brýle

Sluneční brýle značky Laceto NUKE pro sport i běžné nošení. Jsou vybaveny kouřovými zrcadlovými skly a protiskluzovými koncovkami a nosníky v oranžové barvě. Kategorie podle stupně protisluneční ochrany je na třetí úrovni a použité filtry jsou 100% UVA,UVB a UVC.

299 Kč
Finmark F2052 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2052 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

449 Kč
Alpina Sports LUZY Dámské sluneční brýle

Kulatý tvar a ženské barvy. To je, co brýle Alpina LUZY nabízejí. Jsou vhodné pro dívky a dámy s užším obličejem. Díky tomu, že jsou brýle extrémně lehké, je na sobě téměř necítíte. Zrcadlové čočky jsou vyrobeny z nerozbitného keramického materiálu a nabízejí 100% UV ochranu a skvělý design. Brýle jsou vhodné k nošení do města, do přírody i na pláž.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Bliz

Chraňte své oči před ostrým sluncem a škodlivým UV zářením polarizačními brýlemi Bliz 51808-29 POL. C. Skvělá volba pro rekreační sporty a řízení.

449 Kč
Bliz POL. C 512015-80 Sluneční brýle

Módní sluneční brýle Bliz POL. C 512015-80 mají polarizační zorníky z netříštivého Polykarbonátu. Zajišťují ideální výhled bez oslnění např. od mokré vozovky či vodní hladiny. Jsou lehké a pohodlné na nošení, zlepšují vnímání barev a snižují únavu očí.

799 Kč
Bliz BREEZE NANO OPTICS Sluneční brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz BREEZE NANO OPTICS s použitím technologií a materiálů pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 899 Kč
Bliz SONIC SR Sjezdové brýle

Sjezdové brýle Bliz SONIC SR s unikátním výhledem do všech stran. Cylindrická dvojitá skla se nemlží a díky flexibilnímu pásku se brýle dokonale přizpůsobí tvaru helmy. Úprava k nošení přes dioptrické brýle OTG 2 in 1 – lze využít i pro zákazníky, kteří nenosí dioptrické brýle.

1 399 Kč