www.sportwings.cz

Bliz POL. A 512005-10 Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Tento akční kousek Bliz POL. A 512005-10 Sluneční brýle, černá, velikost UNI od dodavatele zboží Bliz snadno pořídíte tady nyní ve výprodejové akci. Nyní pořídíte od 699 Kč.
EAN: 7318480104877
Bliz POL. A 512005-10 Sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Bliz
699
Popis

Módní sluneční brýle BLIZ POL. A 512005-10 mají polarizační zorníky z netříštivého polykarbonátu. Zajišťují ideální výhled bez oslnění například od mokré vozovky či vodní hladiny. Jsou lehké a pohodlné na nošení. Zlepšují vnímání barev a snižují únavu očí. Splňuje EUROPEAN STANDARD: EN ISO 12312-1: 2013.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Finmark F2212 Polarizační sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2212 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč

Nejprodávanější model Twoface vynikal svou konstrukcí ze smíšených materiálů na středové obrubě. Model Oakley COINFLIP přichází v duchu Twoface s unikátním hliníkovou horní částí a spodkem ve stylu O Matter tak, aby všechno ladilo se stranicemi O Matter a vznikl líbivý obdélníkový tvar.

3 799 Kč
Finmark F2053 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2053 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

399 Kč

Sluneční brýle Alpina Sports NACAN I mají módní vzhled a zrcadlové zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

799 Kč
Máme v nabídce od značky Bliz
Bliz DOMINO Štít na běžecké lyžování

Štít na běžecké lyžování Bliz DOMINO nabízí vysoce odolný zorník z polykarbonátu s vysokou optickou kvalitou. Možnost využití s menšími typy dioptrických brýlí. Silikonový nosník a měkčená pěna po obvodu rámu zajistí dokonalé usazení na obličeji.

1 199 Kč
Bliz SONIC SR Sjezdové brýle

Sjezdové brýle Bliz SONIC SR s unikátním výhledem do všech stran. Cylindrická dvojitá skla se nemlží a díky flexibilnímu pásku se brýle dokonale přizpůsobí tvaru helmy. Úprava k nošení přes dioptrické brýle OTG 2 in 1 – lze využít i pro zákazníky, kteří nenosí dioptrické brýle.

1 399 Kč
Bliz 51807-10 POL. B Sluneční brýle

Chraňte své oči před ostrým sluncem a škodlivým UV zářením polarizačními brýlemi Bliz 51807-10 POL. B. Skvělá volba pro rekreační sporty a řízení.

729 Kč

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX s použitím nejmodernějších technologií a materiálů vhodné pro různé druhy sportů. Stejně jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci. Brýle poskytují široké zorné pole a mají velmi nízkou hmotnost. Jistě oceníte zrcadlová skla HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu a rámeček z GRILAMIDU TR90. Brýlím nechybí úprava snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úprava odpuzující kapky vody (Anti-water). Samozřejmostí je nastavitelný nosník a koncovky brýlí pro dokonalé usazení na obličeji.

1 839 Kč