www.sportwings.cz

Bliz MATRIX Sportovní brýle, tyrkysová, velikost UNI

Akční a ve slevě produkt Bliz MATRIX Sportovní brýle, tyrkysová, velikost UNI od oblíbené značky Bliz je k získání zde trvale výhodně! Pouze nyní za 2 699 Kč. EAN: 7318480112445
Bliz MATRIX Sportovní brýle
Více informací »
Značka: Bliz
2 699
Popis

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX s použitím nejmodernějších technologií NANOOPTIC a NORDIC LIGHT. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

Další zboží z kategorie Sportovní brýle

Černozelené sluneční brýle GRANITE 5 21748-11 pro bezpečnou ochranu před UV zářením i ostrým sluncem. Brýle nejen ochrání, ale také zaujmou moderním vzhledem,

299 Kč

Sportovní sluneční brýle Neon ARROW s fotochromatickým sklem.

2 199 Kč
Oakley EVZERO BLADES Sluneční brýle

Brýle Oakley EVZERO BLADES disponují nejlehčí konstrukcí, co kdy Oakley měl. V těchto bezkonkurenčně nejlehčích obrouček jsou vsazeny čočky z jednoho kusu, a díky tomu nabízí ultra široký zorný úhel.

5 690 Kč
Neon LED Sluneční brýle

Sluneční brýle Neon LED s kvalitními čočkami s antiscratch a hockproof úpravou. Grilamidový rámeček je velmi odolný a přesto lehký. Jeho tvar a geometrie poskytuje perfektní ochranu.

1 990 Kč
Máme v nabídce od značky Bliz
Bliz ACE Moderní brýle

Moderní brýle Bliz ACE nabízí vynikající optickou kvalitu skel pro širokou škálu využití. Jsou lehké a pohodlné na nošení. Dorazy na stranicích dodávají brýlím prvotřídní pocit a kvalitu, zvyšují však i životnost brýlí. Gumové nosníky a koncovky zajistí dokonalé usazení na obličeji. Součástí balení je látkové pouzdro k ochraně brýlí.

1 399 Kč
Bliz MATRIX Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX s použitím nejmodernějších technologií NANOOPTIC a NORDIC LIGHT. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 699 Kč
Bliz POL. A 512005-10 Sluneční brýle

Módní sluneční brýle BLIZ POL. A 512005-10 mají polarizační zorníky z netříštivého polykarbonátu. Zajišťují ideální výhled bez oslnění například od mokré vozovky či vodní hladiny. Jsou lehké a pohodlné na nošení. Zlepšují vnímání barev a snižují únavu očí. Splňuje EUROPEAN STANDARD: EN ISO 12312-1: 2013.

699 Kč
Bliz BREEZE SMALL Sportovní brýle

Sportovní brýle Bliz BREEZE SMALL jsou určeny pro sportovce s menším obličejem. Poskytují široké zorné pole a velmi nízkou hmotnost. Jsou určené pro cyklistiku i jiné sporty. Odnímatelná horní část rámečku brýlí a možnost výměny straniček brýlí za pásek kolem hlavy dává možnost libovolné kombinace. Brýle jsou opatřeny úpravou snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úpravou odpuzující kapky vody (Anti-water). Nastavitelný nosník a koncovky brýlí zajistí dokonalé usazení na obličeji.

2 899 Kč