www.sportwings.cz

Bliz ACE Moderní brýle, černá, velikost UNI

Tento unikátní kousek Bliz ACE Moderní brýle, černá, velikost UNI od společnosti s výborným jménem Bliz snadno získáte aktuálně na webu téměř zdarma! Aktuálně výhodně za 1 399 Kč.
EAN: 7318480093775
Bliz ACE Moderní brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Bliz
1 399
Popis

Moderní brýle Bliz ACE nabízí vynikající optickou kvalitu skel pro širokou škálu využití. Jsou lehké a pohodlné na nošení. Dorazy na stranicích dodávají brýlím prvotřídní pocit a kvalitu, zvyšují však i životnost brýlí. Gumové nosníky a koncovky zajistí dokonalé usazení na obličeji. Součástí balení je látkové pouzdro k ochraně brýlí.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Arcore SPLINTER Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Arcore SPLINTER s tmavě modrým rámečkem a zlatými doplňky, REVO skly a protiskluzovými koncovkami a nosníky.

349 Kč
Arcore CURTISS Sluneční brýle

Sportovní brýle Arcore CURTISS, vhodné pro Váš volný čas.

349 Kč
Finmark FNKX2319 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2319 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč

Sluneční brýle Laceto DEAN jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Tyrkysový plastový rámeček parádně doplňují zrcadlová skla s kategorií filtru S3. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč
Máme v nabídce od značky Bliz
Bliz POL. A 512201 Sluneční brýle

Módní sluneční brýle Bliz POL. A 512201 nabízejí stoprocentní UV ochranu, polarizační zorníky z netříštivého Polykarbonátu a zajišťují ideální výhled bez oslnění např. od mokré vozovky či vodní hladiny. Brýle jsou lehké a pohodlné na nošení, zlepšují vnímání barev, snižují únavu očí a zvyšují kontrast.

699 Kč
Bliz Sportovní brýle Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz BREEZE s použitím nejmodernějších technologií a materiálů pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci. Odnímatelná horní část rámečku brýlí a možnost výměny straniček brýlí za pásek kolem hlavy dává možnost libovolné kombinace zákazníkem.

2 899 Kč
Bliz DAKOTA Sluneční brýle

Moderní unisex polarizační brýle Bliz DAKOTA s vynikající optickou kvalitou skel. Dokonalá ochrana před UVA a UVB zářením a zorníky z netříštivého polykarbonátu zajistí vašim očím bezpečí.

799 Kč
Bliz VISION Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz VISION využívají ty nejmodernější technologie a materiály. Skvěle se hodí pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 499 Kč