www.sportwings.cz

Bliz ACE Moderní brýle, černá, velikost UNI

Ve slevě produkt Bliz ACE Moderní brýle, černá, velikost UNI od výrobce se skvělou pověstí Bliz pohodlně pořídíte tady teď až neuvěřitelně levně! Nabídka již od 1 399 Kč.
EAN: 7318480096264
Bliz ACE Moderní brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Bliz
1 399
Popis

Moderní brýle Bliz ACE nabízí vynikající optickou kvalitu skel pro širokou škálu využití. Jsou lehké a pohodlné na nošení. Dorazy na stranicích dodávají brýlím prvotřídní pocit a kvalitu, zvyšují však i životnost brýlí. Gumové nosníky a koncovky zajistí dokonalé usazení na obličeji. Součástí balení je látkové pouzdro k ochraně brýlí.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Finmark FNKX1810 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX1810 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

499 Kč
Bliz BREEZE SMALL Sportovní brýle

Sportovní brýle Bliz BREEZE SMALL jsou určené pro zákazníky s menším obličejem. Poskytují široké zorné pole a velmi nízkou hmotnost. Jsou určené pro cyklistiku i jiné sporty. Odnímatelná horní část rámečku brýlí a možnost výměny straniček brýlí za pásek kolem hlavy dává možnost libovolné kombinace. Brýle jsou opatřeny úpravou snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úpravou odpuzující kapky vody (Anti-water). Nastavitelný nosník a koncovky brýlí zajistí dokonalé usazení na obličeji.

2 899 Kč

HOLBROOK TI od Oakley rozvíjí design Holbrook tenkým, lehkým titanovým rámem. Tento model je vyroben z prémiového titanu. Sluneční brýle jsou vybaveny technologií Prizm™.

5 319 Kč
Arcore SPIRO Dětské sluneční brýle

Dětské sluneční brýle Arcore SPIRO v bezrámečkovém provedení. Krásný moderní vzhled a funkčnost udělá z malého sportovce velkého závodníka.

149 Kč
Máme v nabídce od značky Bliz
Bliz POL. A 512204-20 Sluneční brýle

Dámské sluneční brýle Bliz POL. A 512204-20 mají stoprocentní UV ochranu, nabízejí polarizační zorníky z netříštivého Polykarbonátu a zajišťují ideální výhled bez oslnění např. od mokré vozovky či vodní hladiny. Brýle jsou lehké a pohodlné na nošení, zlepšují vnímání barev, snižují únavu očí a zvyšují kontrast.

699 Kč

Moderní unisex polarizační brýle Bliz 51903-13 s vynikající optickou kvalitou polarizačních skel. Zajišťují ideální výhled bez oslnění například od mokré vozovky či vodní hladiny.

499 Kč
Bliz POL. A 512203-10 Sluneční brýle

Sluneční brýle Bliz POL. A 512203-10 mají polarizační zorníky z netříštivého Polykarbonátu a zajišťují ideální výhled bez oslnění např. od mokré vozovky či vodní hladiny. Brýle jsou lehké a pohodlné na nošení, zlepšují vnímání barev, snižují únavu očí a zvyšují kontrast.

699 Kč
Bliz POL. B 512009-10 Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle BLIZ POL. B 512009-10 mají polarizační zorníky z netříštivého polykarbonátu. Zajišťují ideální výhled bez oslnění například od mokré vozovky či vodní hladiny. Jsou lehké a pohodlné na nošení. Zlepšují vnímání barev a snižují únavu očí. Splňuje EUROPEAN STANDARD: EN ISO 12312-1: 2013

729 Kč