www.sportwings.cz

Bestway SWEET DONUT SWIM RING Nafukovací kruh, světle zelená, velikost

Kvalitní a oblíbený produkt Bestway SWEET DONUT SWIM RING Nafukovací kruh, světle zelená, velikost od výrobce Bestway jednoduše můžete sehnat tady nyní opravdu levně. Nyní nakoupíte za 99 Kč.
EAN: 2004894508657
Bestway SWEET DONUT SWIM RING Nafukovací kruh
Ověřit dostupnost
Značka: Bestway
99

Nafukovací kruh Bestway SWEET DONUT SWIM RING je ideální společník na dovolenou. Užijte si naplno sluníčka a vodní radovánky. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

Další zboží z kategorie K vodě

Nafukovací plovák HS Sport SEE LION RIDER je vhodný pro radovánky ve vodě. Díky plastovým madlům je lehké udržet se na hřbetě a užít si zábavu na plno.

249 Kč

Nafukovací hračka Bestway REALISTIC REPTILE RIDE-ON v podobě realistického krokodýla podpoří dobrou zábavu v bazénu, na rybníka nebo na moři během horkých letních dní. Díky pevnému plastovému madlu se můžete bezpečně přidržovat a naplno si užívat radovánek na vodě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

359 Kč

Kensis CATCH BALL je velmi oblíbeným doplňkem k letním radovánkám. Pomáha zlepšovat postřeh, přesnost a koordinaci.

99 Kč

Nafukovací kruh HS Sport MOSAIC FLAMINGO TUBE ve tvaru plameňáka zpříjemní chvíle u vody a zajistí spoustu legrace. Neslouží jako záchranná pomůcka.

299 Kč

Nafukovací tuleň Bestway SPLASH SEAL se stane skvělou ozdobou vašeho bazénu. Má praktická madla na krku, díky kterým vaše děti získají lepší stabilitu.

279 Kč

Pěnové puzzle od značky Plastica z dílů, které do sebe musí správně zapadnout tak, aby vytvořilo čtvercovou podložku.

499 Kč

Nafukovací kruh HS Sport PLAMEŇÁK GLITTER vám zpestří každý pobyt u vody. Stylový motiv doplňují zlaté glitry uvnitř kruhu.

399 Kč

Nafukovací rukávky Bestway ARMBANDS SPIDERMAN s oblíbeným motivem superhrdiny se stanou skvělým pomocníkem pří seznamování vašich nejmenších s vodou. Rukávky můžete použít jak na výuku plavání, tak i pro zvýšení bezpečí při hraní ve vodě nebo u břehu. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

59 Kč
Máme v nabídce od značky Bestway

Nafukovací lehátko Bestway FLORAL FANTASY FLOATING s moderní grafikou si rychle oblíbíte a stane se vaším nepostradatelným parťákem k vodě.

169 Kč

Nafukovací hračka Bestway WHITE SHARK ve tvaru bílého žraloka. Díky dlouhé boční ploutvi je ve vodě stabilní. Pevná plastová madla pomohou vašim dětem udržet se na hřbetě. Hračka je vhodná jak do bazénu, tak i na dovolenou.

199 Kč

Nafukovací kruh Bestway HIGH VELOCITY TIRE TUBE je ideální společník na dovolenou. Díky madlům se můžete bezpečně přidržovat a užívat si naplno sluníčka a vodních radovánek. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

189 Kč

Malý nafukovací bazének Bestway MINNIE 3 RING POOL s originálním designem postaviček Mickeyho klubíku. Má tři nafukovací prstence, které jsou vhodné také jako opěra dětí. Součástí balení je náplast pro případnou opravu. Děti nikdy nenechávejte v bazénku o samotě.

249 Kč

Nafukovací lehátko Bestway FIESTA SKULL ISLAND ve stylovém zpracování, díky kterému budete nepřehlédnutelní. Tvar lebky zvýrazňuje veselé barevné provedení. Je dostatečně veliké, takže ho ocení především dospělí.

469 Kč

Plavecká vesta s rukávky Bestway SWIM PAL SPIDERMAN pomáhá malým dětem zvládnout základy plavání. Odolná svrchní tkanina je příjemná k pokožce. Nastavitelné přezky a popruhy dokonale přizpůsobí velikost a zabraňují nečekanému vyklouznutí z vesty.

549 Kč

Nafukovací hračka Bestway TOUCAN POOL DAY RIDE-ON v podobě tukana podpoří zábavu v bazénu, na rybníku nebo na moři během horkých letních dnů. Pevná plastová madla pomohou dětem ke stabilitě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

399 Kč
-31%

Nafukovací kruh Bestway LAKE RUNNER RING má 2 madla a lanko po půlce obvodu pro lepší přenášení. Navíc má 2 vestavěné držáky na pití pro váš nerušený odpočinek

259 Kč