www.sportwings.cz

Bestway SPIDER-MAN BEACH BALL Nafukovací míč, tmavě modrá, velikost UNI

Oblíbený a akční výrobek Bestway SPIDER-MAN BEACH BALL Nafukovací míč, tmavě modrá, velikost UNI od společnosti s výborným jménem Bestway snadno seženete na našich stránkách teď právě ve výhodné akci. Momentálně k dispozici za 49 Kč. EAN: 6941607306239
Bestway SPIDER-MAN BEACH BALL Nafukovací míč
Více informací »
Značka: Bestway
49
Popis

Nafukovací míč Bestway SPIDER-MAN BEACH BALL s oblíbeným motivem superhrdiny vaše děti prostě potřebují. Užijte si nekonečnou zábavu.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
JR GEAR BACKPACK 75L VINYL Nepromokavý batoh

Nepromokavý batoh JR GEAR o objemu 75 litrů skvěle poslouží k ochraně vašich věcí při plavbě na člunu, sjíždění peřejí na raftu nebo brodu přes řeku. Díky polstrovaným popruhům je zaručeno pohodlné nošení na zádech, které ještě můžete podpořit hrudním páskem.

899 Kč
Finnsub WAVE FIN Ploutve

Potápěčské ploutve Finnsub WAVE FIN můžete využít na plavání i potápění. Jsou vyrobené ze dvou materiálů. Lehký polypropylen vyplňuje guma, která zaručuje nízkou hmotnost. Vnitřní botička dobře sedí téměř na každé noze.

549 Kč
Bestway SPIDERMAN 3-RING POOL Nafukovací bazén

Nafukovací bazén Bestway SPIDERMAN 3-RING POOL s oblíbeným motivem superhrdiny je ideální pro osvěžení v horkých dnech. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.

349 Kč
AQUATIC MARLIN MASK Juniorská potápěčská maska

Juniorská potápěčská maska AQUATIC MARLIN MASK je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici dobře přilne na obličej a perfektně sedí.

349 Kč
Máme v nabídce od značky Bestway
Bestway PAVILLO COOL MOUNT 4 Stan pro 4 osoby

Stan pro 4 osoby Bestway PAVILLO COOL MOUNT 4 je ideální na letní stanování. Vystřelovací konstrukce umožňuje stan snadno postavit během pár chvil.

1 799 Kč
Bestway POP SWIM TUBE Nafukovací kruh

Nafukovací kruh Bestway POP SWIM TUBE s originálním vzorem je skvělým společníkem pro letní radovánky.

169 Kč
Bestway ARMBANDS Nafukovací rukávky

Nafukovací rukávky Bestway ARMBANDS s motivem Disney princezen budou oblíbeným doplňkem vašich holčiček pro seznamování s vodou, výukou plavání či pro zvýšení bezpečí při hraní ve vodě nebo u břehu. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

59 Kč
Bestway REALISTIC SHARK RIDE-ON Nafukovací žralok

Velký nafukovací realistický žralok Bestway REALISTIC SHARK RIDE-ON je senzační na veselé radovánky ve vodě během horkých letních dnů. Je vyrobený z měkkého, ale pevného materiálu. Ke stabilitě poslouží pevné úchyty. Produkt je určený na použití ve vodě, kde dítě dosáhne na dno a to jen pod dozorem dospělé osoby. Dbejte na bezpečnost svého dítěte.

229 Kč