www.sportwings.cz

Bestway REALISTIC REPTILE RIDE-ON Nafukovací krokodýl, khaki, velikost

Žádaný výrobek Bestway REALISTIC REPTILE RIDE-ON Nafukovací krokodýl, khaki, velikost od značky s dobrým jménem Bestway pohodlně dostanete aktuálně na webu za výhodnou cenu! Výhodně za 359 Kč.
EAN: 6941607312216
Bestway REALISTIC REPTILE RIDE-ON Nafukovací krokodýl
Ověřit dostupnost
Značka: Bestway
359

Nafukovací hračka Bestway REALISTIC REPTILE RIDE-ON v podobě realistického krokodýla podpoří dobrou zábavu v bazénu, na rybníka nebo na moři během horkých letních dní. Díky pevnému plastovému madlu se můžete bezpečně přidržovat a naplno si užívat radovánek na vodě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

Další zboží z kategorie K vodě

Nafukovací kruh Bestway SWIM TUBE s ikonickýma ušima Mickey Mouse je ideální doplněk pro začínající plavce. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

89 Kč

Dopřejte svým dětem pohádkové lenošení u vody s velký duhovým kruhem Bestway RAINBOW RIBBON TUBE.

159 Kč

S létajícím talířem Kensis YUCK2 si naplno užijete zábavu s přáteli.

45 Kč

Nafukovací míč Bestway BEACH BALL je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hra s míčem podporuje pohybovou činnost, koordinaci a reflexy. Zpestří zábavu ve vodě i na souši.

119 Kč

Nafukovací bazén Bestway RAINBOW SPLASH PLAY POOL je ideálním doplňkem na vaši zahradu. Vašim dětem zpříjemníte horké letní dny a užijete si spousta zábavy.

449 Kč

PROFILITE dětské LED klíčenky. Zvířátka svítí a vydávají zvuky. Obsahuje baterie.

59 Kč

Nafukovací plovák HS Sport GOLD SWAN WATER LOUNGER ve tvaru labutě zpestří každý váš pobyt u vody. Díky úchytům se můžete bezpečně přidržovat a užívat si naplno sluníčka a vodních radovánek.

549 Kč

Velký drak Vizopol ŽRALOK s motivem žraloka. Provedení v krásných, živých barvách. Skvělý způsob, jak se venku bavit v podzimních dnech.

149 Kč
Máme v nabídce od značky Bestway

Nafukovací člun Bestway KONDOR 2000 je určený pro 2 osoby. Nafukovací dno zajišťuje větší pohodlí. Je vyroben z odolného materiálu a disponuje bezpečnostními ventily, tažným lanem a zámky na vesla. Lana na nošení po celém obvodu se zabudovanými kroužky vám pomůžou při přenášení člunu.

549 Kč

Nafukovací tuleň Bestway SPLASH SEAL se stane skvělou ozdobou vašeho bazénu. Má praktická madla na krku, díky kterým vaše děti získají lepší stabilitu.

279 Kč

Sada záplat Bestway UNDERWATER ADHESIVE REPAIR PATCH se skládá z 10 opravných samolepících folií. Jsou určené pro opravu propíchnutých nebo prodřených bazénů, člunů, nafukovacích lehátek i nafukovacích hraček. Aplikace je možná i pod vodou.

39 Kč

Nafukovací bazén Bestway RAINBOW SPLASH PLAY POOL je ideálním doplňkem na vaši zahradu. Vašim dětem zpříjemníte horké letní dny a užijete si spousta zábavy.

499 Kč

Nafukovací matrace Bestway DOUBLE FLOCKED pro dvě osoby. Povrch tvoří příjemný semiš, který zaručuje pohodlí při užívání lůžka. Ideální pro nečekané návštěvy i na kempování.

499 Kč

Nafukovací kruh Bestway GLITTER DREAM SWIM TUBE je naplněn stříbrnými třpytkami, které se na slunci krásně blýskají. Díky komfortní opěrce hlavy si užijete relax u bazénu, u rybníka nebo u moře. S tímto stylovým kruhem zazáříte u vody ještě více.

399 Kč

Nafukovací hračka Bestway TOUCAN POOL DAY RIDE-ON v podobě tukana podpoří zábavu v bazénu, na rybníku nebo na moři během horkých letních dnů. Pevná plastová madla pomohou dětem ke stabilitě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

399 Kč

Pohodlná, nafukovací postel Bestway VENTURE AIR pro dvě osoby je ideální pro nečekanou návštěvu nebo na letní dovolenou. Díky robustní konstrukci je matrace velice odolná.

599 Kč