www.sportwings.cz

Bestway PLAY POOL Nafukovací bazének, modrá, velikost UNI

Tento levný produkt Bestway PLAY POOL Nafukovací bazének, modrá, velikost UNI od oblíbené značky Bestway lze pořídit v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci! Nyní za akční cenu 299 Kč. EAN: 6941607331576
Bestway PLAY POOL Nafukovací bazének
Více informací »
Značka: Bestway
299
Popis

Nafukovací bazének Bestway PLAY POOL zaujme originálním designem Mickey Mouse. Má tři nafukovací prstence, které jsou vhodné také jako opěra dětí. Součástí balení je náplast pro případnou opravu. Děti nikdy nenechávejte v bazénku o samotě.

Další zboží z kategorie Vodní sporty

Celoobličejová maska Miton UTILAFS má integrovaný šnorchl, který umožňuje potápěči přirozeně dýchat nosem i ústy. Určena výhradně na šnorchlování na vodní hladině. Díky širokému zornému poli si můžete naplno vychutnávat krásu podvodního světa.

519 Kč
HS Sport GIANT PINEAPPLE Nafukovací lehátko

S nafukovacím lehátkem HS Sport GIANT PINEAPPLE ve tvaru ananasu se nechte unášet po vlnách a naplno si užívejte letní dovolenou.

449 Kč

Čepice Miton FUNDY je vhodná na plavání nejen v bazénu, ale i ve volné přírodě.

49 Kč
Miton CETO Potápěčská maska

Potápěčská maska Miton CETO s protaženým zorníkem, díky kterému má potápěč zvětšený zorný úhel pod sebe. Lícnice ze silikonu zaručují skvělé přizpůsobení každému tvaru hlavy.

249 Kč
Máme v nabídce od značky Bestway
Bestway RING POOL Dětský bazén

Dětský bazén Bestway RING POOL pro osvěžení v horkém letním počasí. Design tvoří oblíbené postavičky z Mickeyho klubíku. S tímto bazénkem si děti užijí spoustu zábavy.

229 Kč
Bestway BEACH BALL Nafukovací míč

Nafukovací míč Bestway BEACH BALL ideální pro volné chvíle u vody. Snadno jej nafouknete a po vypuštění zase složíte do malého a skladného rozměru.

29 Kč
Bestway NARWHAL BABY BOAT Dětský nafukovací člun

Dětský nafukovací člun Bestway NARWHAL BABY BOAT v roztomilém provedení Narvala, mořského jednorožce. Dopřejte svým dětem pohádkové lenošení na vodě. Vyroben z kvalitního a odolného vinylu. Používejte pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

149 Kč
Bestway MOONSCHINE LOUNGE Nafukovací lehátko

Nafukovací lehátko Bestway MOONSCHINE LOUNGE s originálním vzorem je ideální pomocník pro odpočinek na vodě. Lehátko disponuje držátkem na pití.

339 Kč